WIKO COMPANY S.A

Opinie o WIKO COMPANY S.A

Techniczny 2009-05-18 20:48
Bardzo duża rotacja, nawet ludzie co się starają i coś wnoszą do firmy są traktowani jak konkurencja. Firma o wątpliwej obecnie kondycji finansowej. Podpisuję się pod powyższymi komentarzami. Jak jesteś wazeliną i lubisz nadgodziny, [usunięte przez moderatora] i potrafisz dobrze kłamać to firma dla Ciebie. Zarobki wyrównane przedział 1500-2300 bez względu na wykształcenie i osiągnięcia. Ostatnio bardzo duże zmiany w kierownictwie firmy z tego co słyszałem na gorsze prezes jakiś tam z konstaru tego od kiełbas. Ekipa z zarządu nie pytajcie nawet bo wysoko...i szaro....i ...polityczne powiązania... bez komentarza
anonim 2009-05-26 14:55
Zgadzam się "ELITY" i rodzina to 100% prawdy. Ja akurat pracowałem jako fizol i donoszenie to codzienność.[usunięte przez moderatora] Praca na krótki okres bez perspektyw.
Piotr W. 2014-10-02 03:42
Jezeli chodzi o produkcje odnajdziesz sie-są dobre pieniadze. Ale odradzam prace na magazynie zwlaszcza jezeli oczekujesz umowy o prace-czlowiek ktory jest tam kierownikiem magazynu jest niezrownowazony emocjonalnie-nie potrafi organizowac pracy tej komorki; nieprofesjonalne podejscie do pracy i ludzi. Mozesz liczyc na umowe zlecenie bez zadnych abezpieczen.
aninim 2014-11-02 20:20
Tryb pracy w firmie Wiko-patologia. Wieczne kłótnie i darcie mordy.Kto głośniej krzyczy ten ma racje. Mobbing na wysokim poziomie. Wielu kierowników i nawet dyrektor ale brak konkretnych decyzji. Ciągły problem z terminowością realizowanych projektów. Chaos i dezorganizacja!!
student 2014-12-04 00:45
Miałem możliwość pracy w firmie Wiko Company S.A W czasie, który tam spędziłem nie spotkałem się z mobbingiem ani presją ze strony przełożonego. Fakt, praca po godzinach się zdarza ale przecież jesteśmy też za to opłacani. Produkcja ma ręce pełne roboty, ponieważ firma ma bardzo dużo zamówień a trzymanie terminów jest jednym z kluczowych elementów, żeby usatysfakcjonować klienta i spodziewać się kolejnych zamówień z jego strony. Firma w ostatnim czasie przeszła wiele zmian, które wpłynęły na jej rozwój. Powrót dawnego kierownictwa i nowi inwestorzy umocnili pozycje firmy. W 2014 roku firma otworzyła nową linię produkcyjną MDF oraz zostały jej przyznane środki unijne z programu Innowacyjna Gospodarka. Miałem możliwość pracy w zespole handlowców, gdzie zyskałem wiele doświadczenia i miałem możliwość pracy z międzynarodowymi kontrahentami.
Wiko zatrudnia także osoby niepełnosprawne, które mają dostosowane warunki pracy. W firmie, można spotkać także studentów odbywających staże lub pracujących na pół etatu.
Z pewnością polecił bym pracę w Wiko Company S.A. Wierzę, że w przeciągu kilku lat firma rozwinie się jeszcze bardziej i stworzy jeszcze więcej miejsc pracy.
Aleksander
Albi 2015-08-19 15:54
Ja pracowałem w WIKO dość krótko ale powiem szczerze, że do dziś wspominam tą firmę jako dobrze zorganizowaną.

To, że trzeba walczyć o swoje to naturalne w każdej firmie, również w WIKO to jest. Trzeba jednak pamiętać, że jak zawalczysz tak masz. Ja dałem sobie radę.

Mój kierownik darzył mnie szacunkiem i to było dla nie czymś nowym. We wcześniejszych firmach kierownik tylko narzekał i pokazywal błędy, a tutaj zobaczylem ze da się pogratulowac dobrze wykonanej roboty, pochwalić za zaangażowanie itd. Niestety tylko w WIKO miałem takiego kierownika.

Ogólnie dobrze wspominam kierownictwo jak otwartych na nowe pomysły ludzi, ktorzy szukali rozwiązań aby firmę ulepszać. Mi się to podobało.

Widziałem, że szukają do pracy, dla kogoś kto chce pracować i nie boi się zaryzykować, POLECAM.
Gal 2015-08-30 19:33
Mam pytanie do osób z dwóch ostatnich wpisów- student, Alibi- skoro wspominacie prace w WIKO tak dobrze, to czemu nadal tam nie pracujecie?
Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że jest to firma "komuno wróć" czyli taki Miś Bareji. Pełna dezorganizacja i zamęt,ciągłe przepychanki(czasami wręcz awantury) między pracownikami, działami, kadrą niższego szczebla i kierownictwem. Cała firma działa na zasadzie "jakoś to będzie" i "aby do przodu".Jeżeli ktoś lubi pracę jak na froncie pod ciągłym ostrzałem to polecam.
Technolog 2016-07-13 08:49
Ja pracowałem jako Technolog i wszystkim mówię, że WIKO to firma dobrze zorganizowana i sensownie poukładana. Dobrze wdrożone ISO9001 wymaga porządku w dokumentacji, wszystko jest znormalizowane i ocechowane, nie da siępogubić.

Jak w każdej firmie są ludzie którzy bywają męczący i wredni, ale ogólnie znając rynek pracy śmiało mogę polecić. Inwestują w maszyny, pracują na nowoczesnych technologiach, można się sporo nauczyć.

Mi osobiście bardzo się podobało, musiałem niestety firmę opuścić. Jeżeli się tam nie zmieniło, to polecam. Zarobki owszem nie jakieś mega, ale praca spokojna.
ktoś 2016-07-13 17:33
Nawet jeśli są nadgodziny @komi to nie jest tak źle, bo atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.
Joanna 2017-05-11 13:17
@ktoś a jak obecnie wygląda praca w firmie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju jakie oferuje WIKO? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe szkolenia?
Zostaw swoją opinię o WIKO COMPANY S.A - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIKO COMPANY S.A