Opinie o WIKO COMPANY S.A w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie WIKO COMPANY S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WIKO COMPANY S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIKO COMPANY S.A w Warszawa

Miki Nowy wpis

Czy na chwilę obecną są przyjecja do wiko, w jakich godzinach się pracuje no i jeszcze jaka jest pensja

trybik Nowy wpis
@Miki

WIKO zwykle ogłasza rekrutacje przez pracuj.pl, jeżeli tam nie ma to pewnie nie prowadzą teraz naborów.

Diana Nowy wpis

@Mały a czy cokolwiek byś chciał zasugerować do zmiany w tej firmie?

Mały Nowy wpis

zarządzanie + atmosfera + pensja = WIKO Co.S.A. Jest naprawdę porządna firma pod każdym względem, nie chcę durzą mówić, ale jak by nie zmieniłem zamieszkanie, a dojazd to wprawie 40 km, w jedną stronę nigdy by nie zmieniłem miejsca pracy. Przepracowałem 6 lat.

@x a jak jest? Zdradź jeśli masz jakieś informacje

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w WIKO COMPANY S.A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
x

wcale nie jest tak pieknie i kolorowo jak ich w komentarzach opisuja

kolargol

Taka cisza to może być jedynie dobra praca i nie zależy nikomu na pisaniu!

Joanna
@kolargol

@kolargol A czy Ty masz coś wspólnego z WIKO COMPANY S.A? Jesteś zatrudniony w tej firmie? Możliwe, że jest właśnie tak jak piszesz, ale jednak chciałabym, aby ktoś utwierdził mnie w przekonaniu. Ja natomiast nie mogę znaleźć żadnej oferty pracy u tego pracodawcy. Możecie mi podesłać link? Będę bardzo wdzięczna.

kinga

aplikuję do Wiko już któryś raz, ale bezskutecznie. czy da się tam dostać "z ulicy" ? Ciągle mówią, że rekrutują, stale są ogłoszenia, ale za każdym razem jak tam jestem, to nie ma z kim porozmawiać... niby biorą to CV, ale widzę, że tak olewają .... może ktoś coś podpowie?

Grzegorz

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Może ktoś podpowie czy potrzebujecie pracowników?

Kamil

pracowałem naszej firmie przez 10 lat, naszej bo atmosfera , którą zorganizowaliśmy, to były my - pracownicy, było rożnie i upadki i wzloty, jak wszędzie, na początku mojej pracy widziałem i przepychanki, nie porozumienia, ale do momentu , lak nie wrócił nasz "Stary" - szacunek dla człowieka, postawił na miejsce "górę" i stanów porządek. Firma naprawdę rodzinna, pracują ojcowy i ich dzieci, teraz pracuję sporo obcokrajowców , ale relację bardzo dobre. Atmosferę robiliśmy my, szacunek do starszych i takie sobie zabawy między nami, młodymi. Przełożone stawią się z wyrozumieniem, zarobić można i to nie złe, z nadgodzinami do 4 dociągniesz na "łapę". Długo nie chcę rozpisywać, ale jak by nie sytuacją rodzinna z zmianą zamieszkania to nigdy by nie zrezygnowałem , bardzo będzie brakować mnóstwa dobrych kolegów i zawsze chciało się przychodzić do pracy w WIKO

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Gal

Mam pytanie do osób z dwóch ostatnich wpisów- student, Alibi- skoro wspominacie prace w WIKO tak dobrze, to czemu nadal tam nie pracujecie? Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że jest to firma "komuno wróć" czyli taki Miś Bareji. Pełna dezorganizacja i zamęt,ciągłe przepychanki(czasami wręcz awantury) między pracownikami, działami, kadrą niższego szczebla i kierownictwem. Cała firma działa na zasadzie "jakoś to będzie" i "aby do przodu".Jeżeli ktoś lubi pracę jak na froncie pod ciągłym ostrzałem to polecam.

Albi
@Gal

Powody osobiste zmusiły mnie do rezygnacji. Gdyby nie to, na pewno zostałbym na dłużej. Szczerze żałowałem, że muszę się zwolnić.

Das
@Gal

3 lata minęły a jest dokładnie tak jak napisałeś, dziwię się jak przy takiej organizacji pracy są oni wstanie wypracowywać tak duże zyski

Wystarczy spojrzeć na puste forum i można się domyślać, że dobra macie pracę i dlatego nikt nie pisze?

Iza

Jak się pracuje w WIKO COMPANY ? Tak dawno nikt nie pisał na forum a dla chętnych do pracy to są wspaniałe wskazówki.

Joanna

@ktośa jak obecnie wygląda praca w firmie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju jakie oferuje WIKO? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe szkolenia?

ktoś

Nawet jeśli są nadgodziny @komi to nie jest tak źle, bo atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.

Technolog

Ja pracowałem jako Technolog i wszystkim mówię, że WIKO to firma dobrze zorganizowana i sensownie poukładana. Dobrze wdrożone ISO9001 wymaga porządku w dokumentacji, wszystko jest znormalizowane i ocechowane, nie da siępogubić. Jak w każdej firmie są ludzie którzy bywają męczący i wredni, ale ogólnie znając rynek pracy śmiało mogę polecić. Inwestują w maszyny, pracują na nowoczesnych technologiach, można się sporo nauczyć. Mi osobiście bardzo się podobało, musiałem niestety firmę opuścić. Jeżeli się tam nie zmieniło, to polecam. Zarobki owszem nie jakieś mega, ale praca spokojna.

Albi

Ja pracowałem w WIKO dość krótko ale powiem szczerze, że do dziś wspominam tą firmę jako dobrze zorganizowaną. To, że trzeba walczyć o swoje to naturalne w każdej firmie, również w WIKO to jest. Trzeba jednak pamiętać, że jak zawalczysz tak masz. Ja dałem sobie radę. Mój kierownik darzył mnie szacunkiem i to było dla nie czymś nowym. We wcześniejszych firmach kierownik tylko narzekał i pokazywal błędy, a tutaj zobaczylem ze da się pogratulowac dobrze wykonanej roboty, pochwalić za zaangażowanie itd. Niestety tylko w WIKO miałem takiego kierownika. Ogólnie dobrze wspominam kierownictwo jak otwartych na nowe pomysły ludzi, ktorzy szukali rozwiązań aby firmę ulepszać. Mi się to podobało. Widziałem, że szukają do pracy, dla kogoś kto chce pracować i nie boi się zaryzykować, POLECAM.

student

Miałem możliwość pracy w firmie Wiko Company S.A W czasie, który tam spędziłem nie spotkałem się z mobbingiem ani presją ze strony przełożonego. Fakt, praca po godzinach się zdarza ale przecież jesteśmy też za to opłacani. Produkcja ma ręce pełne roboty, ponieważ firma ma bardzo dużo zamówień a trzymanie terminów jest jednym z kluczowych elementów, żeby usatysfakcjonować klienta i spodziewać się kolejnych zamówień z jego strony. Firma w ostatnim czasie przeszła wiele zmian, które wpłynęły na jej rozwój. Powrót dawnego kierownictwa i nowi inwestorzy umocnili pozycje firmy. W 2014 roku firma otworzyła nową linię produkcyjną MDF oraz zostały jej przyznane środki unijne z programu Innowacyjna Gospodarka. Miałem możliwość pracy w zespole handlowców, gdzie zyskałem wiele doświadczenia i miałem możliwość pracy z międzynarodowymi kontrahentami. Wiko zatrudnia także osoby niepełnosprawne, które mają dostosowane warunki pracy. W firmie, można spotkać także studentów odbywających staże lub pracujących na pół etatu. Z pewnością polecił bym pracę w Wiko Company S.A. Wierzę, że w przeciągu kilku lat firma rozwinie się jeszcze bardziej i stworzy jeszcze więcej miejsc pracy. Aleksander

aninim

Tryb pracy w firmie Wiko-patologia. Wieczne kłótnie i darcie mordy.Kto głośniej krzyczy ten ma racje. Mobbing na wysokim poziomie. Wielu kierowników i nawet dyrektor ale brak konkretnych decyzji. Ciągły problem z terminowością realizowanych projektów. Chaos i dezorganizacja!!

Piotr W.

Jezeli chodzi o produkcje odnajdziesz sie-są dobre pieniadze. Ale odradzam prace na magazynie zwlaszcza jezeli oczekujesz umowy o prace-czlowiek ktory jest tam kierownikiem magazynu jest niezrownowazony emocjonalnie-nie potrafi organizowac pracy tej komorki; nieprofesjonalne podejscie do pracy i ludzi. Mozesz liczyc na umowe zlecenie bez zadnych abezpieczen.

Zostaw merytoryczną opinię o WIKO COMPANY S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w WIKO COMPANY S.A?

Zobacz opinie na temat firmy WIKO COMPANY S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIKO COMPANY S.A?

WIKO COMPANY S.A
2.5/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Gen. Tadeusza Kutrzeby 20
    05-082 Warszawa