KLEIVATRANSPORT

Skien

Opinie o KLEIVATRANSPORT

DRIVER 2009-08-18 17:52:48
Ostregam kierowcow wybirajacych sie do Norwegi przed firma KLEIVATRANSPORT w Skien [usunięte przez moderatora]
potrafi nawet kierowcow [usunięte przez moderatora] z osobistych zeczyy
DRIVER 2010-01-31 17:19:07
Ten norweg to klasyczny gnoj [usunięte przez moderatora]z kazdego mozliwego grosza niedosyc ze nieplacil feriepenge to tak panowie podczas urlopu potrafil calkowicie ukrasc rzeczy osobiste doslownie wszystko co do szpilki
ham jakich malo szukam szoferow co mieli z nim kontakt niemozna tego tak zostawic
TRACKER 2010-01-31 17:24:05
Tak tak slyszalem o tej szemranej firmie i jego[usunięte przez moderatora] sztuczkach wiem ze jest rudy a rude to falszywe pozatym on ma to we krwi przeciez to[usunięte przez moderatora]znany policji w Skien
anonim 2010-05-14 18:01:42
To prawda znam kilku Polakow co tam mieszkaja i go znaja chcialem kiedys tam robic ale sobie odpuscilem wiem ze nazywa sie [usunięte przez moderatora] kroi kierowcow jak moze
zaiteresowanym 2010-08-22 14:11:37
Tak to prawda Panowie znam go osobiscie kilka razy widzialem ,ze wzgledu iz mam tam kolesi i pracowalem w Skien ,jest to maly rudy w okularach nieplaci ludzom penci oktada z feriepenger ,a [usunięte przez moderatora] ,a teraz [usunięte przez moderatora]transportowej ma 2 lub 3 samochody
Diver 2016-04-22 08:40:44
kolego jestes nie doinformowany Kleivatransport nigdy nie byla duza firma nigdy ja tam jezdzilem u tego zlodzieja ,po wpisaniu nazwy firmy wyswietla sie tylko adres wlasciciela Gunnar Stalland moge podac nawet telefon do niego jak ktos chce
Zostaw swoją opinię o KLEIVATRANSPORT - Skien
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLEIVATRANSPORT