logo Praktiker Polska

Praktiker Polska

Kielce

Opinie o Praktiker Polska

anonim 2010-01-18 13:37:54
Jest super atmosfera, żeby tylko była lepsza kasa. Na wejście 1500-1600 brutto, dobrze by było jeszcze dostać jakąś premię (zależna od obrotu). Mają być podwyżki - po trudnym okresie "kryzysu" gospodarczego. Ogólnie ciężko nie jest, na głowę nie leje, ciepło a to w zimie chyba najważniejsze.
anonim 2011-08-30 14:44:21
A to ciekawe ze 1500 lub 1600 płacą na wejściu, bo na rozmowach kwalifikacyjnych okazuje się 1200 brutto
pracownik 2011-08-31 23:14:03
na reke 1200..praca ok tylko za malo jest pracownikow do obslugi klienta i wykonania zadan.awans mozna uzyskac przez podlizywanie sie jak pan i pani.....szkoda ze tak ktos ciagnie ta firme ku upadkowi.. brak ludzi z jajami do rzadzenia u gory w centrali!!!
gość 2012-11-29 21:31:53
To co się dzieje teraz w sklepie to są Jaja przez duże "J". Donoszenie jedni na drugich potem konsekwencją są zwolnienia, oczywiście bezpodstawne! Brak kompetencji u "niektórych" osób z kadry i ZERO honoru do przyznania się do błędów. To jest wszystko niesprawiedliwe!!!
martynqa 2016-01-20 19:32:06
Najgorszy dyrektor to jurek f. Z grudziadza
herio 2016-04-23 19:16:45
@anonim myślę, że to bardzo dobry pomysł :) A teraz masz szansę się zatrudnić właśnie u nich np. jako manager sklepu czy sprzedawca. Tyle, że na managera trzeba znać asortyment z branży DIY oraz specyfikę handlu wielkopowierzchniowego i mieć doświadczenia w zarządzaniu zespołem.
Zostaw swoją opinię o Praktiker Polska - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker Polska