tawerna grecka lukullus

Gdańsk

Opinie o tawerna grecka lukullus

anonim 2011-11-02 21:16:15
pracownikow traktuje sie tam przedmiotowo,robisz co ci kaza,a jak nie to daja krotko do zrozumienia ze mozesz szukac sobie innej przacy,procedura zwolnien jest standardowa,przychodzisz jak zawsze do pracy,a tu na dzien dobry podpisujesz papiery i mozesz isc do domu,tak bez powodu
anonim 2011-11-21 12:11:44
anonim - 2011-11-02 21:16:15

Co racja to racja,pamietam jak zwolniono samotna matke,tylko dlatego ze starala sie o podwyzke.No i oczywiscie procedura zwolnienia byla tak jak mowisz, w dniu ktorym przyszla do pracy zostala zwolniona.
Zostaw swoją opinię o tawerna grecka lukullus - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tawerna grecka lukullus