logo Centrum Edukacji ATUT

Centrum Edukacji ATUT

Legnica

Opinie o Centrum Edukacji ATUT

HWDCE 2009-09-02 18:28:53
Praca w CE ATUT jako asysten do danego regionu to poprostu jedna wielka masakra, popierwsze nie jest mozliwe zwerbowac jaka kolwiek placowke bo sa one juz dawno obstawione , a poza tym obiecuja zlote gory ktore potem okazuja sie niczym.
.... 2010-10-16 22:49:30
atut to wydmuszka
anonim 2011-01-01 11:47:04
.... - 2010-10-16 22:49:30

atut to wydmuszka

czyki co?
Agnieszka 2013-09-03 13:46:17
Godzinny się dobiera do indywidualnych możliwości pracy także wszystko jest do dogadania. Starają się układać tak plan żeby nie było paru godzinnych przerw między grupami i żeby liczba godzin odpowiadała temu na ile chcemy się zaangażować. Do dyspozycji pomieszczenie dla lektorów, gdzie można przygotować sobie np. obiad. Bardzo dobry kontakt z osobami pracującymi w sekretariacie - ogólnie stawiają na młoda, dynamiczną rozwijającą się kadrę. Ja pracuje i oceniam : BEZ ZARZUTÓW!
kacha 2016-05-18 09:33:36
powiedzcie mi prosze cyz ktos z was chodzi tam na kurs jezyka angielskiego, ilu osobowe są grupy?
Sprawiedliwy 2016-10-31 22:08:02
Witam,

Nie polecam wręcz odradzam próbowaliśmy kiedyś nauczania w tej szkole i zostaliśmy potraktowani jak śmiecie. Kadra zarządzająca nie ma za grosz szacunku do klienta.

5 spotkań i pieniądze wyrzucone w błoto.

Osobiście polecam kiedyś uczęszczałam do http://www.horizons.pl (nie jest tanio, wymagający nauczyciel).

Nie oczekuj, że w szkole językowej gdzie nauczyciele zarabiają grosze nauczysz się dobrze języka. Lepiej wydać więcej kasy i rozpocząć zajęcia indywidualne lub w grupie maksymalnie 2-3 osobowej.
Zostaw swoją opinię o Centrum Edukacji ATUT - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji ATUT