Przedsiębiorstwo Budowlane Izdebski

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Izdebski

marko 2011-09-25 21:13:20
marko
ares 2011-10-20 00:46:46
firma od której trzeba trzymać się z daleka( usunięte przez administratora ) firmy nie bede,bo się nieda,w ocenach poniżej niema nic z minusem na przedzie.
pracownik 2012-01-09 13:53:06
To niestety gorzka prawda, dlatego przestrzegam wszystkich, którzy mają lub będą mieli możliwość pracy ( usunięte przez administratora )
Stash 2012-03-13 17:22:14
Wszyscy narzekacie ale on uratowal nie jednemu zycie ,wyciagnol z bagna gdzie was wyrzucano z innych firm on was przyjmowal i miejcie odwagie podpisywac sie z imienia i nazwiska
olka 2012-03-14 18:57:12
panie nex prosze o kontakt na maila moj maz tez tam pracuje chetnie pojde razem do tej telewizji trzeba walczyc o swoje ( usunięte przez administratora )
Tolanka 2015-05-01 19:43:02
Pan (usunięte przez administratora) nie zaplacił mojemu mężowi za wykonaną pracę - kilkadziesiąt tysięcy zlotych. Mimo wygranej sprawy w sądzie do dziś nic nie zaczął splacać a minęlo już kilka lat!!!!
lotek 2016-03-02 18:27:42
Ja nie wiem jak można po czymś takim spokojnie chodzić po ulicach,stać w Kościele w pierwszych rzędach.Firme przepisał na dzieci,żona pracuje, lata po mieście obwieszona złotem śmieją się ludziom w twarz ze niby niewyplacalni.Wredni perfidni ludzie pozbawieni jakichkolwiek skrupułów.
olo 2016-05-12 12:07:40
a co was obchodzi jego zycie prywatne, ludzie, zajmijscie sie swoim widze ze nie macie na prawde o czym spekulowac tylko siejecie takie plotki na każdej osoby temat. Nie wiem czy odpowie mi na jakies pytanie jakas konkretna osoba ktora uczestniczy na porum o zatrudnieniu jak kierownik robot am
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Izdebski - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Izdebski