Poznań

Opinie o B-World ( firma handlowo-reklamowa)...telekomunikacja Polska S.A - doradca klienta

admin 2015-06-21 13:01:29
Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie B-World ( firma handlowo-reklamowa)...telekomunikacja Polska S.A - doradca klienta to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.
Emil 2016-04-27 11:09:33
@darek pewnie tak, chociaż aktualnie nie widzę żadnych ofert zatrudnienia. Może to też dobry znak - nie ma w tej firmie rotacji pracowników. Ciekawe, czy poszukują czasami stażystów, bo w tak wszechstronnej firmie na pewno można się całkiem sporo nauczyć :)
Zostaw swoją opinię o B-World ( firma handlowo-reklamowa)...telekomunikacja Polska S.A - doradca klienta - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B-World ( firma handlowo-reklamowa)...telekomunikacja Polska S.A - doradca klienta