Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

Gdynia

Opinie o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

anonim 2010-11-27 13:04
marne pieniadze, tylko zwalniaja, oddzial bedzie zamkniety (info od dyrektora (usunięte przez administratora)).
uha uha 2011-02-08 16:04
a kiedy? może (usunięte przez administratora)był tak łaskaw zdradzić termin zamknięcia oddziału? Plotek jest cały ogrom, a która informacja okaże się prawdziwa?
pracownik 2011-05-21 11:04
no, tak (usunięte przez administratora)się śmieje z was zajęty jest tylko(usunięte przez administratora)i nabijaniem się z głupoty i prostactwa takich osób z góry jak (usunięte przez administratora).
A nas w oddziale wydymają ( 30 czerwca będzie wiadomo czy zamykają, czy sprzedają). Ale raczej zamykają.
tiktaki 2011-05-29 23:05
Przecież od 2 miesięcy wiadomo że firma bedzie sprzedana. W tej Gdyni nic do was nie dociera??? Do października ma być nowy właściciel.
ruda12345 2011-06-27 19:29
Chodzi o to, że nie ma kupca ( podobno zawrotna cena i warunki nie do przyjęcia )a jak do października się kupiec nie znajdzie to zamkną i to nie tylko oddział w Gdyni ale całą firmę
BJ 2011-09-04 14:17
Dostaliśmy kasę na naprawę uszkodzeń budynku. Wszyscy się cieszą- firma ma kasę, ale to początek końca...
załamany 2011-09-17 14:37
Zwolnili jednego przedstawiciela, co to za oddział obsługiwany przez jednego przedstawiciela i RKS-a przyjeżdżającego w Warszawki? Czyżby obroty dzienne na( usunięte przez administratora )odobno pakuje jedna osoba na zmianie. ale beka, pełen profesjonalizm.
ruda 2011-09-25 10:30
kto nas kupi? NIKT dziewczyny z telemarketingu, które pracują u konkurencji opowiadają, że phoenixa już w trójmieście nie ma więc lada moment zamkną nasz oddział.
A (usunięte przez administratora)dalej sam pakuje w niedziele.
gość 2011-10-02 15:37
do waszych wiadomości. phoenix przestaje istnieć i to w najbliższym czasie LIKWIDACJA!!!!! tylu ludzi zostanie bez pracy i to przed świętami szukajcie pracy ( usunięte przez administratora )!!!
pracownik 2011-10-03 07:39
to już jest koniec!!!!!! ostatni gasi światlo. decyzje zapadły .phoenix przestaje istnieć!!!!!
pracusia 2011-10-04 11:58
Jutro w Poznaniu jest jakieś zebranie z Prezesem dla wszystkich pracowników. Pewnie się dowiemy czegoś więcej. U Was w Gdyni też coś organizują?
ISU-152 2011-10-04 19:58
Spotkanie z Prezesem w czwartek,Gdynia i Krakow do konca listopada reszta do konca roku:)
Dyzio 2011-10-05 19:04
Gratulacje dla tych z zarządu którzy zniszczyli firme.Pepsi to nie to samo co leki.Branża farmaceutyczna nie powinna upaść.Wszyscy wiemy czyja to wina.
bartek 2011-10-08 17:25
to nie tylko koleś z pepsi, którego tam wywalili ale też ex sekretarka którą Niemcy wsadzili do do zarządu (za co? możecie się domyślić)
Niejaki Uve Macher to jej podobno kupował suknię ślubną itp.
Teraz w ciągu roku rozwalą przedhurt i apteki. zobaczycie.
nikt 2011-10-08 17:29
To chyba oczu i rozumu nie miał, że taką cholere za żone chciał:)
Zaskoczony 2013-06-02 20:55
Spadłeś z choinki?
frank 2015-02-19 14:57
A ja właściwie teraz chcę zmienić robotę, gdzie szef bedzie uczciwym i normalnym człowiekiem który bez problemu wypłaca wynagrodzenie. Zastanawia mnie jak duży jest zespół bezpośrednich współpracowników, czy podwładnych w Phoenix Pharma Polska i to czy jeśli są premie, prowizje, jakie są kryteria i częstotliwość ich otrzymywania
leszko 2016-05-14 13:27
no i widze, że jest u nich teraz oferta pracy jako Specjalista ds. Jakości - Magister Farmacji, tylko, ze rekrytacja jest jak widze tylko do Warszawy.
neptun 2017-03-29 11:39
a jak ona miała na imię ?
Zuzanna 2017-07-12 10:14
Aktualnie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. prowadzi rekrutacje i poszukuje osób do pracy na różnych pozycjach. Poszukiwani są między innymi kandydaci do pracy jako Magister Farmacji oraz Pracownik Magazynowy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom, które są zainteresowane którąś z ofert pracy? Jak wygląda praca na tych stanowiskach?
Zostaw swoją opinię o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.