Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

Gdynia

Opinie o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

anonim 2010-11-27 13:04:17
marne pieniadze, tylko zwalniaja, oddzial bedzie zamkniety (info od dyrektora (usunięte przez administratora)).
uha uha 2011-02-08 16:04:09
a kiedy? może (usunięte przez administratora)był tak łaskaw zdradzić termin zamknięcia oddziału? Plotek jest cały ogrom, a która informacja okaże się prawdziwa?
pracownik 2011-05-21 11:04:09
no, tak (usunięte przez administratora)się śmieje z was zajęty jest tylko(usunięte przez administratora)i nabijaniem się z głupoty i prostactwa takich osób z góry jak (usunięte przez administratora).
A nas w oddziale wydymają ( 30 czerwca będzie wiadomo czy zamykają, czy sprzedają). Ale raczej zamykają.
tiktaki 2011-05-29 23:05:49
Przecież od 2 miesięcy wiadomo że firma bedzie sprzedana. W tej Gdyni nic do was nie dociera??? Do października ma być nowy właściciel.
ruda12345 2011-06-27 19:29:07
Chodzi o to, że nie ma kupca ( podobno zawrotna cena i warunki nie do przyjęcia )a jak do października się kupiec nie znajdzie to zamkną i to nie tylko oddział w Gdyni ale całą firmę
BJ 2011-09-04 14:17:22
Dostaliśmy kasę na naprawę uszkodzeń budynku. Wszyscy się cieszą- firma ma kasę, ale to początek końca...
załamany 2011-09-17 14:37:54
Zwolnili jednego przedstawiciela, co to za oddział obsługiwany przez jednego przedstawiciela i RKS-a przyjeżdżającego w Warszawki? Czyżby obroty dzienne na( usunięte przez administratora )odobno pakuje jedna osoba na zmianie. ale beka, pełen profesjonalizm.
ruda 2011-09-25 10:30:34
kto nas kupi? NIKT dziewczyny z telemarketingu, które pracują u konkurencji opowiadają, że phoenixa już w trójmieście nie ma więc lada moment zamkną nasz oddział.
A (usunięte przez administratora)dalej sam pakuje w niedziele.
gość 2011-10-02 15:37:52
do waszych wiadomości. phoenix przestaje istnieć i to w najbliższym czasie LIKWIDACJA!!!!! tylu ludzi zostanie bez pracy i to przed świętami szukajcie pracy ( usunięte przez administratora )!!!
pracownik 2011-10-03 07:39:21
to już jest koniec!!!!!! ostatni gasi światlo. decyzje zapadły .phoenix przestaje istnieć!!!!!
pracusia 2011-10-04 11:58:37
Jutro w Poznaniu jest jakieś zebranie z Prezesem dla wszystkich pracowników. Pewnie się dowiemy czegoś więcej. U Was w Gdyni też coś organizują?
ISU-152 2011-10-04 19:58:28
Spotkanie z Prezesem w czwartek,Gdynia i Krakow do konca listopada reszta do konca roku:)
Dyzio 2011-10-05 19:04:21
Gratulacje dla tych z zarządu którzy zniszczyli firme.Pepsi to nie to samo co leki.Branża farmaceutyczna nie powinna upaść.Wszyscy wiemy czyja to wina.
bartek 2011-10-08 17:25:04
to nie tylko koleś z pepsi, którego tam wywalili ale też ex sekretarka którą Niemcy wsadzili do do zarządu (za co? możecie się domyślić)
Niejaki Uve Macher to jej podobno kupował suknię ślubną itp.
Teraz w ciągu roku rozwalą przedhurt i apteki. zobaczycie.
nikt 2011-10-08 17:29:39
To chyba oczu i rozumu nie miał, że taką cholere za żone chciał:)
Zaskoczony 2013-06-02 20:55:21
Spadłeś z choinki?
frank 2015-02-19 14:57:01
A ja właściwie teraz chcę zmienić robotę, gdzie szef bedzie uczciwym i normalnym człowiekiem który bez problemu wypłaca wynagrodzenie. Zastanawia mnie jak duży jest zespół bezpośrednich współpracowników, czy podwładnych w Phoenix Pharma Polska i to czy jeśli są premie, prowizje, jakie są kryteria i częstotliwość ich otrzymywania
leszko 2016-05-14 13:27:51
no i widze, że jest u nich teraz oferta pracy jako Specjalista ds. Jakości - Magister Farmacji, tylko, ze rekrytacja jest jak widze tylko do Warszawy.
Zostaw swoją opinię o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.