Opinie o Panele Bauer (Bauer Solar Production) w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bauer solar production. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bauer solar production na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bauer solar production w Dąbrowa Górnicza

Karol Nowy wpis

Macie szkolenia ze sprzedazy?

Truthseeker Nowy wpis

Hello! We are working on a case against the former owners of Europe Solar Production in Norway. Does anyone know the name of the lawyer who represented the workers that did not get paid? Is it any public documents that show what happened to the company, like court documents? Any public documents that shows that the company has not paid salary, pension, VAT, insurance etc? If anybody wants to talk to us, feel free to leave your number and we will contact you.

Niecko Nowy wpis
@Truthseeker

Please feel welcome to contact us niecko@jnpartner.com

Gutek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

zzz

czy to sprawdzona informacja?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bauer solar production.
Agnieszka

@nolte, czy to potwierdzone informacje? W KRS nie ma żadnej informacji na temat upadłości Bauer solar production. Czy ktoś posiada jakieś informacje na ten temat? Może firma aktualnie zmienia po prostu swoją nazwę lub właściciela? Strona internetowa wciąż działa.

@Agnieszka

Na 100% nie działa Europe Solar Production pod adresem Aleja Zwycięstwa 75 w Dąbrowie Górniczej. Budynek jest do wynajęcia lub sprzedaży co widać na banerze- ogłoszeniu na budynku.Tam nie ma żadnych maszyn związanych z produkcją solarów, zostały sprzedane przez komornika i urząd skarbowy.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Bauer solar production? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

nolte

Spółka nie istnieje, maszyny dawno sprzedane,budynek do wynajęcia lub sprzedaży. Nie wiadomo czemu istnieje strona internetowa.

Czy jest powód tej ciszy?

Jak tam dojechać

Czy podjęta została na nowo produkcja solarów, bo telefony nie odpowiadają ?

@Jak tam dojechać

Najważniejsze, że strona nadal działa http://www.europe-solarproduction.com/pl/nasza-firma/

erf

@Inka hej no ja to podejrzewam ze powinni miec tam konto przeciez wtedy najłatwiej jest cos zamowic czy nawet tez wylicytowac dany przedmiot prawda? :)

nolte

Ludzie, no to macie wiadomość z pierwszej ręki. Ta firma już praktycznie nie istnieje,od początku ubiegłego 2015r do obecnie nie są opłacane składki ZUS/ tj.rentowa, zdrowotna, emerytalna itd., również ubezpieczenie/.Pracuje i wynagradzana jest z dużym opóżnieniem wąska grupa pracowników / opóżnienie około 2 m-cy /. Zaległości w ZUS, skarbowym , u kontrahentów to już wiele milionów złotych, nie do spłacenia, więc tam każdy sobie rzepkę skrobie.Pieniądze na niewielkie wynagrodzenia pochodzą z produkcji firmy zewnętrznej, natomiast od wielu miesięcy a nawet lat prezes Hansen nie podtrzymuje żadnej produkcji. Na pracę w Europe dało się nabrać kilkunastu pracowników na umowę zlecenie ale ich też wykiwali. Tak więc mowa o jakiś benefitach w tym zakładzie to bzdura. Omijajcie go z daleka. Wszyscy czekają na likwidację tej spółki.

czarna

PROTEST PRACOWNIKÓW W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Gdzie są nasze wypłaty? – Nikt nic nie wie! Jesteśmy okłamywani i mamieni przez pracodawcę. Od grudnia nie mamy wypłaty – skarżą się pracownicy Europe Solar Productions w Dąbrowie Górniczej. Firma wchodzi w skład norweskiego holdingu, który zajmuje się produkcją paneli słonecznych. Od stycznia zakład stoi. Szefostwo nie reaguje na apele pracowników. Oddział w Polsce powstał pięć lat temu. Udało się pozyskać 22 mln zł unijnej dotacji na otwarcie i produkcja paneli ruszyła z kopyta. Do czasu… – Norweg dostał pieniądze, zarobił na tym, a teraz ma nas w nosie. Czekamy na wypłaty. Pracodawca nie opłaca nam składek, nie odprowadza podatku, zalega z fakturami za towar. Nic dziwnego, że siadł na nim komornik – mówi Zbigniew Józefowski, jeden z pracowników. REKLAMA REKLAMA Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć firma ma 8 mln zł długu. Każdy z pracowników, czeka na pensje - to 1800 zł na miesiąc. Problemy z wypłatami były już na początku 2015 roku. Na szczęście udało się je rozwiązać. Teraz załoga martwi się o jutro. Zaczyna brakować na rachunki i jedzenie. Sfrustrowani o pomoc zwrócili się do prawników. Pierwsze spotkanie ma odbyć się w poniedziałek. Kiedy pracodawca wypłaci im zaległe pensje? – Czekamy na zamówienie, wtedy linia produkcyjna ruszy. Jestem w kontakcie z szefostwem, które stara się o kredyt na zaległe pensje – mówi Grzegorz Liszaj, koordynator produkcji. fakt.pl

czarna

koniec już tuż tuż, kasy niema od 2 miechów ,totalna klapa i niema się u kogo nawet upomnieć o kasę zakład widmo.

szkoda

a mi się wydawało, że taka cisza, bo udało się jakimś cudem ograniczyć wpływy prezesów-kosmitów . Szkoda, że fajna firma z potencjałem trafiła w łapy norweskiego i niemieckiego nieudacznika-cwaniaka. To niewiarygodne, że z takiego potencjału można zrobić takie totalne dziadostwo!

wkurw

na rozkręcenie? chyba uratowanie przed upadkiem! będzie dobrze jak ten pseudo zakład produkcyjny wytrzyma do wiosny!

Hexenmeister

Wpływy norweskie są, nawet i większe niż wcześniej niestety. Coś tam prezesi cudują bo wiedzą, że to ostatnia szansa na rozkręcenie tego cyrku.

ciekawska dusza

Były, miałem krótki epizod w tej firmie, stąd też moje zainteresowanie. Jeżeli zmieniło się na lepsze to chyba wpływy norweskie musiały zostać mocno ograniczone ?

ciekawska dusza

od kilku miesięcy żadnych nowych wpisów, czyżby tak się pozmieniało na lepsze, że nie ma na co narzekać ? Czy może firma upadła i po prostu nie ma już o czym pisać ? Ktoś ma jakieś aktualne wiadomości na temat tego co dzieje się w ESP ?

Hexenmeister

Prezesi patrząc z zewnątrz wydają się idiotami. Przy bliższym poznaniu potwierdza się- są idiotami. Dlaczego ludzie nadal tam pracują? Niekoniecznie pracują bo mimo starań nowego dyrektora firma stoi raz na jakiś czas więc ludzie siedzą w domu i czekają na wypłatę, a to w sam raz na wakacje. Poza tym praca sama w sobie jest ok i gdyby firma normalnie działała to nie byłoby na co narzekać porównując do innych firm tego typu. Jest szansa, że nowy dyrektor- młody, ambitny Polak- wygryzie tych (usunięte przez administratora) i/lub rozkręci firmę, co usilnie stara się zrobić, ale nie do końca mu się to udaje bo niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć.

do gość

Niestety komornik za bardzo nie miałby czego zabierać. Budynek oraz linia produkcyjna nie należą do prezesów. Jedynie co można zabrać to pare mebli i inne drobiazgi. Poza tym firma dno. Wiecznie problemy z wypłatami. Od ponad roku firma nie płaci zusu pracownikom. Wieczne postoje firmy. Nieudolne jednoosobowe kierownictwo. I to chyba tyle w tym temacie. Szkoda pisania.

gość
@do gość

tu chodzi o to żeby wyeliminować to norwesko-niemieckie cwaniactwo, żeby uniemożliwić im dalsze oszukiwanie ludzi.

gość

Dzisiaj dostałem potwierdzenie z firmy która zajmuję się sprawą z tymi oszustami. Moja sprawa trafiła do sądu, aktualnie czekam na uprawomocnienie wyroku z sądu do uiszczenia należności. Jeżeli nie dostosują się do nakazu zapłaty to sprawę przejmuje komornik. Jeżeli czyta to jakiś pracownik zarządu firmy EUROPE SOLAR PRODUCTION to serdecznie pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bauer solar production - Dąbrowa Górnicza

Bauer solar production
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Dąbrowa Górnicza

Bauer solar production