24x7

Breda

Opinie o 24x7

xyz 2011-11-02 11:07:24
Złodzieje!!!!!!!!Oszuści!!!W biurze dwie [usunięte przez moderatora]....te panienki które nigdy nic nie wiedzą a inf.udzielają tylko swoim [usunięte przez moderatora]itp. Opóźnienia z wypłatami po 8tyg i więcej.Za jazdę złomami odciągają 20E tyg.W sumie to za wszystko ci odcigają i za nic nie płacą.Tel nie odbierają.8 tyg pracy a za 2 zapłacone to się nazywa firma!!!! ZŁODZIEJE[usunięte przez moderatora] to tylko marionetki w tym całym motłoku. Ta firma na dniach pewnie ogłosi upadłość bo to jedno wielke DNO!!!
kriss 2011-11-02 17:25:40
Uwaga na firme 24x7..PAPRYKA i inne !oszukiwanie pracowników z przelewami, godzinami pracy(brak pracy)a jak juz sa to kilkanascie godzin na tydzień.pierwszy przelew za ok 3 tyg.a nastepne za ok 8 tyg.poślizgi są 7-8 tygodniowe, czyli jesteś bez kasy 2 m-ce!
totalna sciema i ignorancja.ostrzegam!!!!!
wiecej pod nr gg 24262624
syf totalny i opłaty za fartuch do pracy 22€ który wart jest moze 8€
złodziejstow i chamstwo.[usunięte przez moderatora] powinna przejsc kurs dobrego wychowania bo jak sie rozmawia z klientem powinno sie najpierw wstać z krzesła a następnie zakończyć swija pracę...no cóż "czego Jaś sie nie nauczy tego Jan nie bedzie umiał" total dno!!!!
biała 69 2011-11-07 13:32:37
Złodzieje!!!! Tempe laski w biurze które nawet nie potrafią się po polsku dobrze wypowiedzieć.Żenada... Z wypłatami zwlekają po 9 tyg,[usunięte przez moderatora] jak głupi a i tak ci nie płacą.Żygną ci po 4 tyg pierwsza tygodniówkę i na tym się kończy.Chyba ze liżesz [usunięte przez moderatora]... to wtedy dostaniesz wszystko. Zero kontaktu,musisz się wręcz prosić o swoje pieniądze kótre wcześniej zarobiłeś. Tylko LUDZIE Z PASŁĘKA mają w miare dobrze bo jeden z [usunięte przez moderatora] dla pracy i godzin siedzi.Tragedia.... To co ta firma sobą reprezentuje to jedno wielkie DNO! Jedyną radą na nich to oddanie ich do sądu lub tel do Belastingu. ZŁODZIEJE!!!![usunięte przez moderatora]
anonim 2011-11-07 15:27:27
biała 69 - 2011-11-07 13:32:37

[usunięte przez moderatora]!!!! [usunięte przez moderatora] laski w biurze które nawet nie potrafią się po polsku dobrze wypowiedzieć.Żenada... Z wypłatami zwlekają po 9 tyg,[usunięte jak głupi a i tak ci nie płacą.Żygną ci po 4 tyg pierwsza tygodniówkę i na tym się kończy.Chyba ze liżesz [usunięte przez moderatora] wtedy dostaniesz wszystko. Zero kontaktu,musisz się wręcz prosić o swoje pieniądze kótre wcześniej zarobiłeś. Tylko LUDZIE Z PASŁĘKA mają w miare dobrze bo jeden z [usunięte przez moderatora] pracy i godzin siedzi.Tragedia.... To co ta firma sobą reprezentuje to jedno wielkie DNO! Jedyną radą na nich to oddanie ich do sądu lub tel do Belastingu. ZŁODZIEJE!!!![usunięte przez moderatora]!

Nie tylko osoby z Pasłęka bo tez z Zgorzelca Piła Słupsk itd...A od Kiedy te [usunięte przez moderatora] laski są od wypłat bo z tego co wiem to one tez pracują jak inni i maja swoich szefów nad sobą!! Chyba nigdy nie pracowalas/es w tej firmie ze nawet nie wiesz Kto jest od rozliczen.A Druga strona jaka firma ma plusy na rynku chyba zadna wszedzie sa krytyki i negatywy!!
moro 2016-04-20 20:52:54
można liczyć na benefity, są premie i atmosfera w pracy jest ok @dorkan
Zostaw swoją opinię o 24x7 - Breda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 24x7