Opinie o CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O. w Radom

Bunia

To co sie tam dzieje przechodzi ludzkie pojecie. Kierownik mobbinguje pracownikow zawsze tych nowych. Nikt na to nie reaguje . Jak się nie spodobasz kierownikowi mimo rzetelnej pracy jest traktowany jak śmieć. Jak sie mu spodobasz to nawet pod wpywem alkocholu pracujesz dobrze i dostajesz nagrodę. Radze omijac szerokim kazdemu kto szanuje swoje zdrowie.

Jolanta Nowy wpis
@Bunia

A czemu w sumie nikt nie reaguje? To dla ludzi pracjących tutaj jest to niby normalne? Co by się stało gdyby ktoś to zgłosił?

Misia Nowy wpis
@Bunia

Racja w 100% Bunia .Nie szanuja tam pracownikow.

Potwierdzam Nowy wpis
@Bunia

Potwierdzam kierownik ma się za nie wiadomo kogo i przyczepia się o wszystko aby tylko cie zbesztac

Grażyna Nowy wpis

Ktoś tu ostrzega, że problem jest z szacunkiem do ludzi, to ja bym chciała zapytać, jak w takim razie wypadają na tle innych firm z tym, ile płacą. Dla mnie osobiście chyba największym wyrazem szacunku jest godna płaca i ja tego szukam...

Marika

Witam. Jak wygląda praca w firmie , ile stopni jest na hali , czy praca jest tylko jednozmianowy?

Halina

Dajcie znać, jak wygląda obecnie możliwość zatrudnienia w tej firmie? Epidemia jakoś wpłynęła na pracę i funkcjonowanie tego przedsiębiorstwa? Nigdzie nie mogę znaleźć infomracji o aktualnej rekrutacji. Czy firma CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O. poszukuje aktualnie nowych pracowników?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko HYDRAULIK
wolny

witam Praca jest nadal tylko na pierwszą i 3 zmiane, ile teraz na wejście dają nowym na rękę netto i czy są jakieś socjale np.coś na święta dają?

Beata
@wolny

Przyznam się, że sama chciałabym posiadać takie informacje. No nic - może w najbliższym czasie znajdzie się jakiś pracownik CHŁODNI GOMAR, który nam pomoże. @wolny, Ty jednak pytałeś o te kwestie już pewien czas temu. Może już zdecydowałeś się ostatecznie na zatrudnienie się w tym miejscu?

Sowa

Pracowałem na zmianie u Adama. Ten majster mysli ze Pana Boga złapał za nogi. Wszystko trzeba robic szybko i najlepiej po jego mysli.

Tytus
@Sowa

Tak i słyszałem jak mówił do wózkowego że mu wszystko wolno hmm nie rozumiem jak zwykły pracownik może wszystko robić,a nie słuchać poleceń przełożonych. To jest wszystko nie normalne.

Kolega

W tej firmie nie ma co podskakiwać bo Rysio zwolni

Filipek

W tej branży z zimnem raczej trzeba się oswoić. W sumie to jest dobra firma i takie ma opinie.

KD
@Filipek

Mądre słowa:-)

Antoni
@KD

Zgadzasz się, że jest to dobra firma, a mógłbyś/mogłabyś krótko zrelacjonować co na to wpływa? Co takiego pracodawca oferuje swoim pracownikom i jak wyglądają warunki współpracy, że warto byłoby aplikować?

Wyplata w tym zakladzie to minimum socjalne nie ma zadnych premii. Ogolnie jest do bani,brak ogrzewania w szatniach gdzie w takiej firmie to powinna byc podstawa.

Niby jest fundusz socjalny ale zwykly pracownik nie moze z tego korzystac

W zimnie za minimum socjalne to jest wyzysk.Ciekawe czy warunki szkodliwe są?

AMF

solidna firma

@AMF

która??????? Ciekawe kto to pisze

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Koza

Nikomu nie polecam

@Koza

Dużo złego tzn wyzywanie pracowników ponizanie wywyzszanie się brygadzistow pracownicy odchodzą z pracy ja na szczęście mam to za sobą

Maja

@Koza, z jakiego konktetnie powodu nie polecasz? Podzielisz się z nami informacją? Co konkretnie się wydarzyło? Kto jeszcze ma doświadczenie z Chłodnie Gomar? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w tej firmie.

Witold

Szukając pracy dopytywałem i sporo dobrego słyszałem o firmie CHŁODNIE GOMAR . Cisza na forum tylko potwierdza, że jest spoko. Można aplikować?

Maja

@calineczka rozumiem, że Tobie odpowiada praca w CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.. Czy dalej jesteś jej pracownikiem? Co możesz powiedzieć na temat tego jakie zmiany zaszły w niej w ostatnim czasie? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które obecnie poszukują pracy i trafiły na ten wątek szukając opinii na temat firmy jako pracodawcy. Wspominasz, że jest to praca dla ludzi sprawnych fizycznie. Co mogłabyś powiedzieć więcej o tym jak wygląda codzienna praca w firmie oraz kto dobrze się w niej odnajdzie?

wit

Ponieważ są tam normalne miejsca pracy, gdzie się zarabia nawet niezłe pieniądze i nie ma raczej do czego się przyczepić @norbert.

^,,,dd9

Firma w której jest różnie ale to jak wszędzie natomiast jeśli chodzi o płatności to jest bardzo dobrze

calineczka
@^,,,dd9

dokładnie kasa zawsze na czas, nigdy opóźnień,wszystko zgodnie z prawem, praca dla ludzi sprawnych fizycznie a nie dla młodych inwalidów, którym się nie chce pracować-najlepiej pod skrzydełkiem mamusi-adwokata, szkoda tylko że bzdury wypisują w internecie bo nie mają odwagi powiedzieć na lifie a do tego szargają imię firmy. Praca jak każda inna beż większych ekscesów, ale jak ktoś ma bujną wyobraźnie to wszystko sobie z palca wyssie na wszelki temat - to tak na marginesie do tego obszernego wpisu - chłopak chodził na zwolnienia i go zwolnili więc jakich wpisów można się spodziewać po młodziaku.

złośniczQ

To ta firma jeszcze istnieje? ha ha ha... Moja osoba jest w mocnym szoku po przeczytaniu wpowiedzi ludzi którzy w jaki kolwiek sposob mieli okazje choć przez chwile w GOMARZE gościć.A jeszcze bardziej zaskakujące jest to,że to jeszcze stoi i funkcjonuje jako "ZAKŁAD PRACY",a dlaczego zakład pracy jest w cudzysłowiu?A no dlatego,że tak naprawdę to jest to speluna konkretna przyznać trzeba.W tym zakładzie każdy sobie robi co chce tak szczerze mówiąc.Kierowników oraz prezesów to nie interesuje,a co dopiero mówić p. brygadzistkę czy kim tam ona teraz jest "PANI ULA B...REK. Osoba niekompetenta i nie adekwatna do obejmującego stanowiska.Co wazniejsze proszę panstwa to jest osoba wulgarna,którą nic nie obchodzi dosłownie mówiąc.Kobiety w tym zakładzie są wykorzstywane na maxa,a meska czesc załogi ma gdzieś żeby pomóc kobietą przy dzwiganiu worków.Ten zakład to wyzysk i nikomu nie polecam pracy,bo to zadna satysfakcja tam pracowac.Zwłaszcza z pania B...REK,bo praca na tak odpowiedzialnym stanowisku widocznie ją wykańcza i całą swoja jakąś złość przelewa na pracowników.Tak nie powinno byc,bo to sie w głowie nie mieśći.Jak tak dalej pójdzie to pani B...REK zostanie twarzą miasta Radomia haaa....pozdrawiam.

mieszczanin

Oj no to sie dzieje w Radomiu i w tej słynnej Radomskiej firmie "GOMAR" haaa...Radom powinien być stolicą,bo gdzie się nie ruszy człowiek tam zawsze Radom na tapecie.Ale to tak na marginesie było...Czas przejsc do rzeczy.Swego czasu słyszałem od kumpla coś na temat tej słynnej firmy "GOMAR".Co prawda się tam długo nie utrzymał,bo patologia pracująca w tej firmie odstawia takie szopki,że tradycyjna grudniowa wysiada szopka przy ich szopce.Opowiadał też,że jakąś panią ULE brygadzistke poklepuje się po (usunięte przez administratora) podczas picia w szatni heh...Co za firma dajcie spokoj wstyd i chanba dla Radomia ! No ale moze pani brygadzistka tak lubi heh...szybciej czas leci w pracy.Brak słow...

haker
@mieszczanin

nie wiem czy wiesz,ale w internecie nie jesteś anonimowy i nie możesz bezkarnie oczerniać ludzi...do zobaczenia

bali

No firma "rodzinna" pracuja rodzinami i stanowiska też po rodzinie szkoda ze jak pracowałem to tak szybko nie awansowałem na wozkowego

bomba

Co do kierownikow bez jakiej kolwiek wiedzy o tej pracy sa UB i AS , za to najwieksi bajcarze w zakladzie wiedza wszysko o wszystkich i przekazuja dalej szkoda tylko ze polowa to z palca wyssane dyrdymaly, sieja ploty i sklocaja ludzi. A co do zakladu i zasad ktore tam panuja to duzo sie zmienilo, zaklad jest zmodernizowany, wszystkie wozki maja regularne przeglady i sa nowe, a prawa pracownikow sa przestrzegane. Jedyny negatyw to bardzo mala placa jak na tak ciezkie warunki pracy - to minimum socjalne 1600 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Wrocławska 9
    26-600 Radom

CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.