brak logo

CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.

Radom

Opinie o CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.

fryzier 2011-08-11 08:57
Jest to zakład w którym w żaden sposób nie są przestrzegane prawa pracownicze ponieważ kierownicy zmian jeśli tak ich mozna nazwać wyzywaja sie psychicznie na swioch pracownikach,niemają prawie żadnego pojęcia o pracy, a przedewszystkim myślą że są jakimś \"guru\", straszą ludzi kamerami że ich np.szef obserwuje żeby pracowali szybciej i wydajniej. Druga sprawa to wózki widłowe na których poruszaja się pracownicy bez uprawnień. Sam kiedyś został bym potrącony przez majsra na wózku,któty bez jakiej kolwiek wyobrazni kierował nim a może był po tzw.kielichu. A przedewszystkim nie wszystkie mają przeglądy.
4
anonim 2011-11-18 18:52
fryzier - 2011-08-11 08:57:13

Jest to zakład w którym w żaden sposób nie są przestrzegane prawa pracownicze ponieważ kierownicy zmian jeśli tak ich mozna nazwać wyzywaja sie psychicznie na swioch pracownikach,niemają prawie żadnego pojęcia o pracy, a przedewszystkim myślą że są jakimś \\
Nie zgodzę sie z tym co jest napisane w tym co napisał ten fryzjer. Byłam jedną z pracownic tej firmy, i wszystko było dobrze,wypłaty na czas itp. No ale miałam jedno zastrzeżenie do kierowników tego zakładu a w szczególności do jednego pana [usunięte przez moderatora] który nie ładnie odzywał się do mnie.Szkoda tylko ze zostałam zwolniona,ale ogólnie było dobrze
1
bomba 2014-06-04 15:48
Co do kierownikow bez jakiej kolwiek wiedzy o tej pracy sa UB i AS , za to najwieksi bajcarze w zakladzie wiedza wszysko o wszystkich i przekazuja dalej szkoda tylko ze polowa to z palca wyssane dyrdymaly, sieja ploty i sklocaja ludzi. A co do zakladu i zasad ktore tam panuja to duzo sie zmienilo, zaklad jest zmodernizowany, wszystkie wozki maja regularne przeglady i sa nowe, a prawa pracownikow sa przestrzegane. Jedyny negatyw to bardzo mala placa jak na tak ciezkie warunki pracy - to minimum socjalne 1600 brutto
2
bali 2014-09-17 18:05
No firma "rodzinna" pracuja rodzinami i stanowiska też po rodzinie szkoda ze jak pracowałem to tak szybko nie awansowałem na wozkowego
5
mieszczanin 2015-07-08 11:39
Oj no to sie dzieje w Radomiu i w tej słynnej Radomskiej firmie "GOMAR" haaa...Radom powinien być stolicą,bo gdzie się nie ruszy człowiek tam zawsze Radom na tapecie.Ale to tak na marginesie było...Czas przejsc do rzeczy.Swego czasu słyszałem od kumpla coś na temat tej słynnej firmy "GOMAR".Co prawda się tam długo nie utrzymał,bo patologia pracująca w tej firmie odstawia takie szopki,że tradycyjna grudniowa wysiada szopka przy ich szopce.Opowiadał też,że jakąś panią ULE brygadzistke poklepuje się po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podczas picia w szatni heh...Co za firma dajcie spokoj wstyd i chanba dla Radomia ! No ale moze pani brygadzistka tak lubi heh...szybciej czas leci w pracy.Brak słow...
4
złośniczQ 2015-08-11 09:16
To ta firma jeszcze istnieje? ha ha ha...
Moja osoba jest w mocnym szoku po przeczytaniu wpowiedzi ludzi którzy w jaki kolwiek sposob mieli okazje choć przez chwile w GOMARZE gościć.A jeszcze bardziej zaskakujące jest to,że to jeszcze stoi i funkcjonuje jako "ZAKŁAD PRACY",a dlaczego zakład pracy jest w cudzysłowiu?A no dlatego,że tak naprawdę to jest to speluna konkretna przyznać trzeba.W tym zakładzie każdy sobie robi co chce tak szczerze mówiąc.Kierowników oraz prezesów to nie interesuje,a co dopiero mówić p. brygadzistkę czy kim tam ona teraz jest "PANI ULA B...REK.
Osoba niekompetenta i nie adekwatna do obejmującego stanowiska.Co wazniejsze proszę panstwa to jest osoba wulgarna,którą nic nie obchodzi dosłownie mówiąc.Kobiety w tym zakładzie są wykorzstywane na maxa,a meska czesc załogi ma gdzieś żeby pomóc kobietą przy dzwiganiu worków.Ten zakład to wyzysk i nikomu nie polecam pracy,bo to zadna satysfakcja tam pracowac.Zwłaszcza z pania B...REK,bo praca na tak odpowiedzialnym stanowisku widocznie ją wykańcza i całą swoja jakąś złość przelewa na pracowników.Tak nie powinno byc,bo to sie w głowie nie mieśći.Jak tak dalej pójdzie to pani B...REK zostanie twarzą miasta Radomia haaa....pozdrawiam.
1
^,,,dd9 2015-12-10 16:59
Firma w której jest różnie ale to jak wszędzie natomiast jeśli chodzi o płatności to jest bardzo dobrze
1
haker 2016-01-02 15:21
nie wiem czy wiesz,ale w internecie nie jesteś anonimowy i nie możesz bezkarnie oczerniać ludzi...do zobaczenia
1
calineczka 2016-01-02 18:21
dokładnie kasa zawsze na czas, nigdy opóźnień,wszystko zgodnie z prawem,
praca dla ludzi sprawnych fizycznie a nie dla młodych inwalidów, którym się nie chce pracować-najlepiej pod skrzydełkiem mamusi-adwokata, szkoda tylko że bzdury wypisują w internecie bo nie mają odwagi powiedzieć na lifie a do tego szargają imię firmy.
Praca jak każda inna beż większych ekscesów, ale jak ktoś ma bujną wyobraźnie to wszystko sobie z palca wyssie na wszelki temat - to tak na marginesie do tego obszernego wpisu - chłopak chodził na zwolnienia i go zwolnili więc jakich wpisów można się spodziewać po młodziaku.
1
wit 2016-05-13 16:41
Ponieważ są tam normalne miejsca pracy, gdzie się zarabia nawet niezłe pieniądze i nie ma raczej do czego się przyczepić @norbert.
1
Maja 2017-06-02 11:03
@calineczka rozumiem, że Tobie odpowiada praca w CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.. Czy dalej jesteś jej pracownikiem? Co możesz powiedzieć na temat tego jakie zmiany zaszły w niej w ostatnim czasie? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które obecnie poszukują pracy i trafiły na ten wątek szukając opinii na temat firmy jako pracodawcy. Wspominasz, że jest to praca dla ludzi sprawnych fizycznie. Co mogłabyś powiedzieć więcej o tym jak wygląda codzienna praca w firmie oraz kto dobrze się w niej odnajdzie?
Zostaw swoją opinię o CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHŁODNIE GOMAR SP. Z O.O.