ISS Faculity Service

Wien

Opinie o ISS Faculity Service

anonim 2011-11-01 13:00:25
Witam, Pracuję w Iss od 2 miesięcy lecz nie w Polsce tylko w Wiedniu! Lecz zgadzam się że to jeden wielki przekręt! Ta firma żeruje na ludziach, którzy chcą normalnie pracować! Ja za miesiąc pracy dostałem 500 euro a pracowałem po 12 niekiedy po 15 godzin! Sprzatałem pokoje w hotelu! potem mnie przenieśli do nowego hotelu gdzie poznałem bardziej ludzkich pracowników i kierowników i tu zostałem! Dodam że byłem zatrudniony na umowe o pracę lecz tylko na 25 godzin. Jak się później okazało godziny są gówno warte ponieważ system liczenia jest taki: na posprzątanie jednego pokoju: pokój, kuchnia, łazienka masz 20 min! więc normalnie 3 pokoje dają godzinę takich pokoi dostawało się ok 12 dziennie.. Wszystko fajnie ale człowiek nie jest w stanie posprzątać pokoju w 20 min chyba że się czegoś nie robi. Jak zobaczyłem podliczenie miesiąca to miałem dość chciałem zrezygnować z pracy lecz w domu doradzili mi kłócić się o swoje i tak zrobiłem. Kolejnego dnia poszedłem do pracy gdzie z rana przywitała mnie uśmiechnięta szefowa z pytaniem co słychać wszystko w porządku? Ja jej na to powiedziałem że nie jest w porządku że moja wypłata jest do bani! Wyszliśmy na górę gdzie pokazałem jej swój wyciąg z banku, kiedy zobaczyła go szefowa to sama zdębiała i nie wiedziała co ma zrobić. Powiedziała że jeszcze tego dnia po pracy pojedziemy do głównego biura to sprawdzić. Po skończonej pracy pojechaliśmy do biura gdzie okazało się że moje kierowniczki nie wpisały godzin, które wynikały z przerobionych pokoi. To jeszcze nie wszystko żeby było śmieszniej to pokoi też nie wpisywały szmaty miałem 2 lub 3 zrobione przez cały dzień więc ja się pytam gdzie są te wszystkie pokoje.. Nikt nie był w stanie mi tego wyjaśnić! Szefowa stwierdziła że kupi mi jakieś bony żywieniowe lub coś.. Ja się nie zgodziłem oczywiście ponieważ nic mi po tych bonach jak muszę zapłacić mieszkanie czy media... Od tej pory już nie zajmowałem się sprzątaniem pokoi tylko napełnianiem minibarków przychodziłem do pracy i siedziałem w niej 5 godzin... Teraz jestem kierownikiem sprzątaczek (vorarbaiter) i mam umowę na 40 godz i podstawową pensję w wysokości 1500 euro brutto plus dodatki.. Moja rada dla wszystkich pracowników iss przede wszystkim stawiać się nie równemu traktowaniu!
Zostaw swoją opinię o ISS Faculity Service - Wien
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISS Faculity Service