biuro pośrednictwa pracy za granicą ETS

Gliwice

Opinie o biuro pośrednictwa pracy za granicą ETS

anonim 2011-11-01 10:42
właśnie wróciłam z tego syfu jaki oferujecie ludziom w neustadt warunki mieszkalne są nie do przyjęcia bez jakichkolwiek standardów sanitarnych i socjalnych. Przede wszystkim co jest zresztą karygodne i nie omieszkam zgłosić tego odpowiednim instytucją jest zabieranie osobistych dokumentów jak dowód osobisty i prawo jazdy na czas pobytu w Niemczech. Warunki mieszkalne jakie oferujecie są straszne mowa tutaj o pokojach łazienkach jednych na 50 osób oraz o pani prowadzącej (usunięte przez administratora) wasz psełdo hotel buhehehe. Brak możliwości kąpieli po drugiej zmianie oraz bezczelne i wulgarne zachowanie pani (jeśli w ogóle można tą babę nazwać panią). Wszelkie te niezgodności związane z pracą jaką oferujecie oraz warunkami zostaną zgłoszone do odpowiednich instytucji a także opisane we wszelkich gazetach oraz na stronach internetowych związanych z forum na temat pracy za granicą. Jakim prawem pani (usunięte przez administratora), która można określić burdelmamą anie panią (usunięte przez administratora)może wyzywać, bić po twarzy dorosłych ludzi- wszystko to zostanie zgłoszone i opisane. Pragnę się dowiedzieć kto tak naprawdę jest właścicielem sortowni w Neustadt bo na pewno nie jest to niemiec tylko ukrainiec (usunięte przez administratora) który działa wbrew ludzkim prawom. Wszyscy wiemy i państwo w tych biurach w Polsce też pewnie wiedzą jak owy (usunięte przez administratora)załatwia sprawy międzyludzkie. Jego metody dyscyplinujące czyli bicie ludzi wywożenie poza miasto zostaną również zgłoszone. Dokumenty osobiste powinny być oddane pracownikowi po podpisaniu umowy a nie zabierane na czas pobytu nie wiadomo po co przez (usunięte przez administratora) Bezprawnie ludzie zostają pobici oraz wyrzuceni z hotelu w godzinach nocnych cała sytuacja miała miejsce w sobotę Neustadt. Ludzie zostają wyrzucani za zachowanie z hotelu jak w domu poprawczym. Jak w ogóle miejsce noclegowe jakie oferujecie można nazwać hotelem- brak szafek, brak odpowiedniego sanitarjatu, łazienki zbite z desek jak wychodek na wsi oraz prycze jak z więzienia w pokojach. Robaki, grzyb tak można opisać wasz \"hotel\" w Neustadt. Oczywiście spotkamy się w firmie nie omieszkam państwa nie odwiedzić aby to wszystko opowiedzieć a pamiątkowe zdjęcia zrobione z pobytu w państwa \"hotelu\" zostną umieszczone na odpowiednich portalach i forach internetowych aby więcej ludzi nie nabrało się na skorzystanie z waszych usług. Jednym słowem dobra opinia o waszej firmie zostanie odpowiednio zszargana!!! Pragnę jeszcze dodać aby ogłoszenia dotyczące ofert pracy proponowanej przez was były opisywane na faktyczny stan jaki oferujecie mam namyśli to iż sortowaniem butelek nie można nazwać pracy przy sortowaniu śmieci, jeśli tego nie rozgraniczacie to proszę cofnąć się do szkoły podstawowej co najmniej.
anonim Gliwice 2014-07-14 14:10
Na Trochtelfingen ohyda brudne kołdry i poduszki , posikane materace za które trzeba wyłożyć 100€. Osoba odpowiedzialna za porządek Pohler Jolanta dostaje pieniądze, ale nic nie robi poza straszeniem ludzi, że wylecą z roboty muszą donosić na innych żeby miała coś do szantażu. Zamiast prać kołdry i poduszki pierze w pralce do prania roboczych ubrań rzeczy i szmaty przyniesione z taśmy w proszku za nasze pieniądze 1€ na miesiąc każdy płaci. Zakazała gotowania rosołu ludziom w niedzielę,bo ona ma mało miejsca na piecu - a są tylko dwa. Muzyki na telefonie też nie można słuchać . Ten jej kolega Rosman Henryk co nie jest jej mężem - ani odpowiedzialnym za hotel - tylko z nią śpi krzyczy na ludzi w pracy wyzywa - a sam niewiele robi już dawno miał wylecieć. Wynoszą razem z roboty torbami butelki a na innych skarżą. Pohler skarży kto nie robi zamiast kołdry prać.Nie nadaje się na opiekuna hotelu - może opiekuna starych ludzi jak Rosman Henryk.Jest jedna pralka na 50 osób - nie załatwia Pohler nic dla ludzi - bo swoje rzeczy pierze w tej na robocze ubrania - bo ma klucz , szybciej wymienią materace czy opiekuna hotelu ?! Ma trzy lodówki na 4 osoby - my mamy dwie lodówki na sześciu i za co potrącają tyle za ten hotel ? Za dziury w materacach ? Kaucję zabierają - a obsikane materace obrócą na drugą stronę. Nie podaję nazwiska bo chcę tu jeszcze przyjechać -pracować - a nie użerać się z Pohler Jolantą ona ma swoją sztelę dla siebie i swojego kolegi - Rosmana niedołęgi
. Zamyka na klucz prysznice po kąpieli u kobiet nie pozwala zostawić otwartych i nie wietrzone pomieszczenia zapleśniały wilgocią i grzybami , tynk odpada bez wyobraźni baba głupia . Sieje TERROR I FERMENT!!!!! A za obsikany materac co kolega obsikał nie zapłacę
buuu 2016-04-12 10:35
Jest ta,m dostęp do internetu jakby ze sobą wziąć laptopa
Lubie siku 2016-06-06 20:35
A moza tam przyjechac obsikac materace a nie do pracy ?
Niechciany 2017-01-28 11:33
Ja jestem w szoku jak teraz nowy szef kostia traktuje ludzi dla niego sa ludzie i ludziska chcialam przyjechac do meza na tydzien lub dwa w odwiedziny mam wlasne ubezpieczenie polskie i tak sie nie zgodzil a inne kobiety siedzom po dwa miesiace lub trzy od czego to podobne czy inni sa gorsi a co najlepsze przyjechala kobieta w ciazy do swojego chlopa a kostia ja wywalil z dnia na dzien nawet nie pozwolil jej odpoczac po podruzy to jest czlowiek bez serca a mial kobiete w ciazy a szczegulnie inne siedzom to ich nie wywali a kobiete w ciazy tak jest zwyklym gnojem bez serca zeby kiedys tego pozalowal niech mu nawet dziecko zachoruje jak poteaktowal kobiete w ciazy gnuj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech zdycha w meczarniach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prosze o komentarz
Też niechciany 2017-01-30 09:11
Wywalił kobietę w ciąży?A po co kobieta w ciąży przyjechała do hotelu robotniczego? Gdyby jej się coś stało to kto odpowiada wtedy? Z jakiej racji miałaby tam przebywać? To chyba chłop powinien jechać do niej i dziecka? Nieprawda jest ze kobiety siedzę po 3 miesiące bez pracy! Owszem, po zaprzestaniu działalności firmy Agero w miejscowości Trier, gdzie większość kobiet pracowala, przez jakiś czas, ale na pewno nie 3 miesiące sprzataly hotel, jednak cały czas posiadały status pracownika firmy agero, dlatego miały prawo przebywać w hotelu, a Ty z jakiej racji? Tam nie ma czegoś takiego jak odwiedziny, przyjmij to do wiadomości. To Twój partner jedzie do Ciebie a nie Ty do niego. Życzenia i chorobę dla dziecka czy meczarnie dla niego są wysoce nie na miejscu, brak słów po prostu...
Szczery 2017-03-01 10:34
Witam , Proszę Państwa przyjeżdżając do Niemiec to wieźcie pod uwagę to że żadnego komfortu tam nie dostaniecie , to jest sam syf to ludzie w więzieniu mają lepiej. Pościel poplamiona , materace poplamione albo tak zurzyte że nie da się na nich spać . Brak dostępu do internetu to druga rzecz. Wiadoma rzecz to taka że wszystkie hotele to prowadzą ukraińcy którzy są bardzo nie przyjemni . Warunki mieszkalne są do niczego , pluskwy to jest porażka , człowiek jest pogryziony , w nocy spać się nie da . Dla czego na jadalni gdzie każdy robi sobie obiad a potem spożywa pali się papierosy to jest chamstwo , od palenia papierosów jest wyznaczone miejsce przy wejściu do każdego hotelu a raczej SYFU. Już niebawem w miesiącu Kwietniu będę w Polsce i opublikuję na Twiterze zdjęcia z opisem jak tam wygląda , ponieważ nikt nie kwapi się do tego by ulepszyć pobyt ludziom którzy chcą tam mieszkać i pracować na okres pobytu. Biura w Polsce mają to głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo taka jest prawda , bo jeżeli tym Panią zależało na ludziach to same musiałyby zobaczyć warunki jakie tam panują , ale dlaczego one nie chcą ponieważ się wstydzą. Nie polecam biura ETS jeżeli chodzi o wyjazdy gdzie kolwiek z nimi za granicę bo narobicie sobie Państwo wstydu lub bardzo szybko przyjedziecie z powrotem do domu.Także jeżeli ktoś ma konto na twiterze to proszę oczekiwać publikacji w Kwietniu z jednego z hoteli roboczych a wtedy się Państwo przekonacie jak wygląda naprawdę i czy faktycznie warto jechać za pieniędzmi z tego biura.
franko 2017-03-12 10:23
W Neustadt jest taki kapuś dwulicowy alkoholik Alfred Porada uważajcie na niego!!!!Żona mu się ku----i w Polsce a on się wyżywa w Niemczech.Sam pije dziennie nawet w pracy i nic mu sie nie dzieje a innego zaraz zakapuje ruskim!!!!! juz mu nie raz mordę obili ale to nic nie pomaga.
Sławek 2017-07-31 20:51
Ten syf w neustadt sami sobie stwarzacie gdyby nie Janka to by dopiero był tam sajgon jedzcie do brughausen na hotel tam nikt go nie sprząta ani pilnuje wtedy możecie pisać o syfie brudzie szczurach myszach i karaluchach neustadt winzingerstrase to luksus wiem bo pracowałem tam trochę jeśli chodzi o Costię ruska a nie ukrainca to jest okej jeśli ludzie są wporządku.
Zostaw swoją opinię o biuro pośrednictwa pracy za granicą ETS - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biuro pośrednictwa pracy za granicą ETS