biuro pośrednictwa pracy za granicą ETS

Gliwice

Opinie o biuro pośrednictwa pracy za granicą ETS

anonim 2011-11-01 10:42:26
właśnie wróciłam z tego syfu jaki oferujecie ludziom w neustadt warunki mieszkalne są nie do przyjęcia bez jakichkolwiek standardów sanitarnych i socjalnych. Przede wszystkim co jest zresztą karygodne i nie omieszkam zgłosić tego odpowiednim instytucją jest zabieranie osobistych dokumentów jak dowód osobisty i prawo jazdy na czas pobytu w Niemczech. Warunki mieszkalne jakie oferujecie są straszne mowa tutaj o pokojach łazienkach jednych na 50 osób oraz o pani prowadzącej (usunięte przez administratora) wasz psełdo hotel buhehehe. Brak możliwości kąpieli po drugiej zmianie oraz bezczelne i wulgarne zachowanie pani (jeśli w ogóle można tą babę nazwać panią). Wszelkie te niezgodności związane z pracą jaką oferujecie oraz warunkami zostaną zgłoszone do odpowiednich instytucji a także opisane we wszelkich gazetach oraz na stronach internetowych związanych z forum na temat pracy za granicą. Jakim prawem pani (usunięte przez administratora), która można określić burdelmamą anie panią (usunięte przez administratora)może wyzywać, bić po twarzy dorosłych ludzi- wszystko to zostanie zgłoszone i opisane. Pragnę się dowiedzieć kto tak naprawdę jest właścicielem sortowni w Neustadt bo na pewno nie jest to niemiec tylko ukrainiec (usunięte przez administratora) który działa wbrew ludzkim prawom. Wszyscy wiemy i państwo w tych biurach w Polsce też pewnie wiedzą jak owy (usunięte przez administratora)załatwia sprawy międzyludzkie. Jego metody dyscyplinujące czyli bicie ludzi wywożenie poza miasto zostaną również zgłoszone. Dokumenty osobiste powinny być oddane pracownikowi po podpisaniu umowy a nie zabierane na czas pobytu nie wiadomo po co przez (usunięte przez administratora) Bezprawnie ludzie zostają pobici oraz wyrzuceni z hotelu w godzinach nocnych cała sytuacja miała miejsce w sobotę Neustadt. Ludzie zostają wyrzucani za zachowanie z hotelu jak w domu poprawczym. Jak w ogóle miejsce noclegowe jakie oferujecie można nazwać hotelem- brak szafek, brak odpowiedniego sanitarjatu, łazienki zbite z desek jak wychodek na wsi oraz prycze jak z więzienia w pokojach. Robaki, grzyb tak można opisać wasz "hotel" w Neustadt. Oczywiście spotkamy się w firmie nie omieszkam państwa nie odwiedzić aby to wszystko opowiedzieć a pamiątkowe zdjęcia zrobione z pobytu w państwa "hotelu" zostną umieszczone na odpowiednich portalach i forach internetowych aby więcej ludzi nie nabrało się na skorzystanie z waszych usług. Jednym słowem dobra opinia o waszej firmie zostanie odpowiednio zszargana!!! Pragnę jeszcze dodać aby ogłoszenia dotyczące ofert pracy proponowanej przez was były opisywane na faktyczny stan jaki oferujecie mam namyśli to iż sortowaniem butelek nie można nazwać pracy przy sortowaniu śmieci, jeśli tego nie rozgraniczacie to proszę cofnąć się do szkoły podstawowej co najmniej.
anonim Gliwice 2014-07-14 14:10:49
Na Trochtelfingen ohyda brudne kołdry i poduszki , posikane materace za które trzeba wyłożyć 100€. Osoba odpowiedzialna za porządek Pohler Jolanta dostaje pieniądze, ale nic nie robi poza straszeniem ludzi, że wylecą z roboty muszą donosić na innych żeby miała coś do szantażu. Zamiast prać kołdry i poduszki pierze w pralce do prania roboczych ubrań rzeczy i szmaty przyniesione z taśmy w proszku za nasze pieniądze 1€ na miesiąc każdy płaci. Zakazała gotowania rosołu ludziom w niedzielę,bo ona ma mało miejsca na piecu - a są tylko dwa. Muzyki na telefonie też nie można słuchać . Ten jej kolega Rosman Henryk co nie jest jej mężem - ani odpowiedzialnym za hotel - tylko z nią śpi krzyczy na ludzi w pracy wyzywa - a sam niewiele robi już dawno miał wylecieć. Wynoszą razem z roboty torbami butelki a na innych skarżą. Pohler skarży kto nie robi zamiast kołdry prać.Nie nadaje się na opiekuna hotelu - może opiekuna starych ludzi jak Rosman Henryk.Jest jedna pralka na 50 osób - nie załatwia Pohler nic dla ludzi - bo swoje rzeczy pierze w tej na robocze ubrania - bo ma klucz , szybciej wymienią materace czy opiekuna hotelu ?! Ma trzy lodówki na 4 osoby - my mamy dwie lodówki na sześciu i za co potrącają tyle za ten hotel ? Za dziury w materacach ? Kaucję zabierają - a obsikane materace obrócą na drugą stronę. Nie podaję nazwiska bo chcę tu jeszcze przyjechać -pracować - a nie użerać się z Pohler Jolantą ona ma swoją sztelę dla siebie i swojego kolegi - Rosmana niedołęgi
. Zamyka na klucz prysznice po kąpieli u kobiet nie pozwala zostawić otwartych i nie wietrzone pomieszczenia zapleśniały wilgocią i grzybami , tynk odpada bez wyobraźni baba głupia . Sieje TERROR I FERMENT!!!!! A za obsikany materac co kolega obsikał nie zapłacę
buuu 2016-04-12 10:35:53
Jest ta,m dostęp do internetu jakby ze sobą wziąć laptopa
Lubie siku 2016-06-06 20:35:39
A moza tam przyjechac obsikac materace a nie do pracy ?
Zostaw swoją opinię o biuro pośrednictwa pracy za granicą ETS - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biuro pośrednictwa pracy za granicą ETS