Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Punk

Pass to niech się weźmie za brygadzistów bo chodzą tylko i plotkują nieroby potrafią tylko dobrych pracowników oczerniać

Awocado

Wszyscy tylko podwyżki a zamiast tego może pracodawca wprowadził by owocowe czwartki lub też sok który stoi przy baniaku z wodą a nie tylko na mistrzówce

Antyżart
@Awocado

Ludzie,to chyba jakaś prowokacja? Nie sądzę żeby ktoś pisał to na poważnie.Soki w czwartek zamiast podwyżki??Uszczypnijcie mnie.....

Tajniak

Info z pierwszej ręki w tym roku talonów nie będzie

L
@Tajniak

Czym jest ta pierwsza ręka u Was obecnie? kto podaje takie informacje , macie jakieś spotkania czy cos? i czemu tych talonów ma nie być tak ostatecznie?

No a jak

W sporcie bywa tak, że jak drużyna nie gra to się zwalnia trenera. Może czas najwyższy też trenera zwolnić? Grunt, że w trakcie godzin pracy pracownicy z tzw. mistrzowki, i ci z drugiego piętra w pobliskim sklepie robią zakupy w godzinach pracy. Ludzie usiąść nie mogą na chwilę, bo jednego człowieka tak bolą oczy ze byle dołożyć... Ja też mogę mieć takie posady rodem z tego gabinetu. Telefon przy uchu, chodzenie do ludzi i ich wieczne stosowanie, kasa na konto i "dobra jest". Nic trudnego. A robota? Jakoś to będzie. W myśl zasady "jakoś to będzie"! I proszę nie kasowa. Komentarza bo dodam go ponownie. A szanowna panią prezes zapraszamy na 11 zobaczy jak produkcja idzie. Tzn. nie idzie, bo ktoś nie ogarnia!

molo

Czy ktoś wie kiedy będą dawać paczki Mikołajowe?

Podwyżka

Żadna podwyżka najniższej krajowej nigdy nie miała i od stycznia 2024 też nie będzie miała wpływu na stawki akordowe i pracodawca wcale nie będzie musiał podwyższać wynagrodzenia. Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze ! Kasa za normę też nie musi być na poziomie najniższej krajowej, może być niższa. W sytuacji jak pracownik nie wypracowuje w akordzie najniższej krajowej pracodawca będzie musiał zrobić dopłatę do wysokości kwoty najniższej krajowej. Do najniższej krajowej wlicza się także wszystkie dodatki jakie są w danym zakładzie pracy oprócz: - dodatku stażowego - dodatku za godziny nocne - dodatku za godziny nadliczbowe.

@Podwyżka

No masz rację, więc czy się zrobi normę, czy 50 procent normy. To pieniądze będą te same

Norma
@Marian

A te same pieniądze można wszędzie zarobić i nie użerać się z kierownikami, audytami , dragonami, notatkami, tematami, 5s itd itp. ta firma w dzisiejszych czasach oferuje jedne z najgorszych wynagrodzeń dla pracowników fizycznych w Sanoku.

Zenek

Czy praca na kotłach jest ciężka ? bo zastanawiam się czy nie iść na kotły ale nie wiem czy warto bo tam chyba trzeba spełniać jakieś warunki fizyczne czy biorą każdego ?

Abcd

Co z tymi podwyżkami od nowego roku ?

Ona
@Abcd

Podwyżki oczywiście będą, ale najniższej krajowej, ale oni oczywiście jakieś pismo dadzą z jakąś kwota, ale będę poprostu do tego zmuszeni , aby za normę wychodziło w okolicach najniższej krajowej, cześć ludzi napewno to łyknie, że zarząd coś dał od siebie

@Ona

Za normę nigdy ci najniższa nie wychodziła 0,0284 x 5000 łączeń x 21 dni roboczych daje Ci 2982 brutto więc gdzie tu za normę najniższa krajowa ?

Pytający
@Kocioł z montażu

Czyli te 2982 brutto to jest więcej czy mniej niż najniższa krajowa ?

Ona
@Kocioł z montażu

No masz rację, i to z premia, do tego jeszcze doliczają frekwencję i inne stałe dodatki. A gdzie jeszcze do ponad 4200 brutto, zwłaszcza, że normę coraz trudniej wyrobić.

Kocioł z montażu

Bo premie i dodatki masz już zawarte w cenie za punkt czyli 0,0284 . Więc te wszystkie porozumienia i dodatki masz w podstawie pensji . Tak więc jak widzisz to co masz powyżej najniższej to sam wypracowujesz robiąc ponad normę + dodatek stażowy

ES

Słuchajcie a co z innymi stanowiskami? Chodzi mi o te, na których więcej się zarabia? jest teraz oferta dla IT Security and Infrastructure Engineera dlatego chce sprawdzić zarobki, bo nie są napisane. Czy tutaj też będzie jakaś podwyżka?

Technologzamieszania
@Abcd

Dostaniesz +5 % dodatkowo , z tego na kwicie 70 zł więcej i będzie u nich grało , tak jak co roku

@ES

Podwyżki dotyczą wszystkich pracowników tych akordowych i tych dniowkowych . Różnica jest tylko taka że dniowkowcy widzą je realnie a pracownicy akordowi dostaną ta podwyżkę do ceny za punkt więc w związku z tym że najniższa krajowa pójdzie do góry w przyszłym roku będzie to mało widoczne

Luger

Zmiana kierownika ? Kiedy to miało miejsce?

Konik

Atmosfera dobra , robota jest robiona i leci. Dzięki , że się tak martwisz.

Konik

Kolejnym człowiekiem , który nie ma własnego życia i żadnego hobby , co można stwierdzić po tym , że w wolnym czasie szuka nakręcenia jakiejś aferki w firmie , w której albo już nie pracuje albo zazdrości komuś czegoś. Zamiast podchodzić do tematu w ten sposób , że to zwykła praca jakich wiele i sobie pracować w spokoju to wiecznie ludzie tutaj sie kłócą między sobą szukają afery , to pokazuje tylko jak bardzo są ubodzy i jak nudne jest ich życie. A jak zapytasz jednego czy drugiego co przez 15 lat próbował zmienić w swoim życiu to ręce rozkłada i tyle.

Witam czy to prawda że są przyjęcia na A11

Znajomy
@Nowy

Przyjęcia pewnie będą na nio bo tyle pracy mają dziewczyny że wszystkie soboty muszą przychodzić. Wiem co piszę bo dzisiaj też ciężko pracowały

AAA
@Znajomy

Wszystkie soboty? Dosłownie w każda robią? Ile kasy wtedy daje rade sobie wyrobić? I jeśli więcej osób przyjdzie to te soboty będą ograniczone czy mimo wszystko zawsze można przyjść? Potrzebuje przeliczyć zarobki

fon
@Znajomy

Yhym na telefonie, zdalna praca na o l x. Swoją drogą pracy nie ma ma dla obecnych pracowników ale przyjecia są. Gratulacje.

Gurgu

Widać że wrócili do łask pupile kierownika na poliamidach,druga zmiana i stary powielany sposób pracy.Czyli siedzenie i udawanie że pracujemy, łysy nie rozstaje się z telefonem tak jak pan w czerwonej koszulce.Po co wydajecie pieniądze dla ludzi którzy udają że pracują,za co bierze pieniądze brygadzista który nic nie robi.To wszystko to sztuczne udawanie że pracujemy,ale jest całkiem inaczej, to jest godne uwagi,może pan sprawdzi jak to wygląda.To denerwuje tych co to widzą.

:...)
@Gurgu

Rozumiem, że wydaje się Ci, że niektórzy pracownicy, w tym brygadziści, nie pracują efektywnie i że ta sytuacja jest źródłem frustracji. Jednak warto pamiętać, że ocena efektywności pracowników i zarządzanie nimi są rolą kierownictwa firmy, a nie obowiązkiem innych pracowników. Każdy pracownik może mieć różne zadania i obowiązki, które mogą być mniej widoczne dla innych. Nadzór nad zespołem: Brygadziści często są odpowiedzialni za nadzór nad pracownikami w swoim zespole, zapewniając, że prace są wykonywane zgodnie z normami i wytycznymi firmy. Planowanie i organizacja: Planowanie zadań, rozdział obowiązków oraz kontrola postępu prac są często obowiązkami brygadzistów. Szkolenie i rozwijanie pracowników: Pomaganie pracownikom w rozwoju umiejętności oraz dostarczanie im wsparcia i szkoleń. Rozwiązywanie problemów: Brygadziści często muszą podejmować decyzje i rozwiązywać problemy, które pojawiają się w trakcie pracy. Jeśli jesteś przekonany, że istnieją problemy z efektywnością pracy w firmie, warto podjąć konstruktywną rozmowę z kierownictwem lub działem HR, aby przedstawić swoje obawy i propozycje rozwiązania problemów. Również warto pamiętać, że nie zawsze wszystkie obowiązki pracowników są widoczne dla innych, a ocena pracy innych osób może być trudna bez pełnej wiedzy o ich zadaniach.

Irek
@:...)

Brygadzista,kierownik i cała reszta nad nimi ma płacone od tego ile z hali wyjedzie,a na to wszystko pracują magazyn , montaż lub lutowanie ,kontrola i wszyscy na nich pracują pracują, a sprawiedliwie i uczciwie by było jak by wszyscy mieli płacone najniższą plus to ile metek zejdzie to można nazwać uczciwym podejściem oczywiście brak norm i skończyło do się ściganie pracownika.

Tak
@:...)

Ale nie oto chodzi. Np. Jednego wydziału jest brygadzista a na drugim wydziale jest drugi brygadzista. Mają zupełnie inne nazwiska ale są to kuzyni. Więc z ich rodzin przychodzi ktoś i zaraz ma porządną posadę. A po kilku miesiącach już rozkazuje, choć ma niski iloraz inteligencji ale my się ładnie uśmiechamy i mówimy jaki jest cudowny. Bo jest z rodziny brygadzistów.

Witam. Ostatnio trafiłam na ogłoszenie dla ukrainców. Czyżby znów były przyjęcia tych zacnych i bardzo pracowitych ludzi ? Nie dostali państwo nauczki po ostatnim razie ? Dajcie swoim pracownikom odpowiednie wynagrodzenie a żadna droga siła robocza nie będzie wam potrzebna. Chyba że szukacie samych pań bo już dawno nie było żadnej afery na żadnej halo

Realista

Te przyjęcka obcokrajowców są zawsze, gdy trzeba taniej siły roboczej. Normalka...

Angel

Czy w pasie jest opcja pracy na pół etatu?

@Angel

Czyli wolisz przychodzić do pracy w celach towarzyskich bo na pół choćby była taka możliwość to nie zarobisz nic.

Dominika

Aplikował ktoś może teraz na programistę? Widzę, że jest oferta i jak na razie ją obserwuję. Z rok temu tez były nabory na tym samym portalu i jak tak patrzę w rubrykę „to oferujemy” kompletnie nic się w niej nie zmieniło. :( chyba, że ten bonus frekwencyjny jednak wziął i podskoczył? Oraz dodatki da staż pracy? i czy widełki mi ktoś dla jasności podrzuci?

Maciek

Mówisz tak bo pewnie ani Ty ani nikt z Twoch bliskich tej krwi nie potrzebowali, i nie życzę Ci tego bo jeśli będziesz potrzebować to znaczy, że będzie z Toba źle, wtedy napewno zmienil byś zdanie, że te inicjatywę trzeba wspierać, jeden ma dwa dni wolne, drugi uratowane być może zdrowie lub, życie, dlstego zabieranie przez to dodatków to absurd by byl

Ktoś

Pytanie. Odnośnie zabierania wszystkiego Żabnie obecność w pracy. Za dwa dni opieki nad zdrowym dzieckiem też zabierają?

Dariusz

Nowe ustalenia krwiodawcy jak oddadzą krew będą mieli zabrany dodatek nawet za 1 dzień nieobecności czyli 360 zł jakieś

@Dariusz

Gdzie tak Ci pisze,? Na wydziałach jest pismo i jest rozpisane kiedy ten dodatek się nie należy, o krwiodastwie nie ma tam mowy.

@Dariusz

Nie siej propagandy. Krew to nie CH. Nigdy nie była zabierana frekwencja i nie będzie.

Krew
@Marian

Ale jest napisane że pracownik musi przepracować cały miesiąc, więc i za to zabiorą znając tego pracodawce

@Krew

Ale jak jesteś na zwykłym urlopie to też nie masz przepracowane go całego miesiąca, a za to nie zabierają, ale tak jak mówisz, w tej firmie można się wszystkiego spodziewac

@Krew

Jezu czepcie Się roboty bo za nie długo własnego cienia będziecie się bali.

Nieinterere

Proponuję złom z Lipińskiego i z zasławia przebiec na a11 , będzie bliżej do skupu.. to co się tam odwala to tragedia

Krycha

Czy są przyjęcia na poliamidy ?czy już wszystko na Bośni ?

@Krycha

Poliamidy funkcjonują cały czas. Zapytać w biurze bądź u kierownictwa A2 Montaz.

Zburaczały cham
@Krycha

Lepiej idź na kotły gumowe. Trochę ciężej , ale kasiorka jak talala.

BP
@Zburaczały cham

Masz przetestowanych kilka opcji? A biuro przy tym jak doradza? Mówisz czego oczekujesz i takie warianty są wyjaśniane? Podasz jeszcze info o tej kasie tak dla jasności. Robota była bez problemów?

Sanok

Ilu jeszcze tych nierobów z ukr przyjmiecie? Kto na tym trzepie sianko? Nie mam nic do nich ale skoro im dajecie takie warunki pracy, że ich żadne normy nie obowiązują, to wcale im się nie dziewie, że nie chcą (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 557, z czego 88 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 386 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.