Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Wiatrak

Dla czego w naszej firmie nie chcą przedłużać umów o pracę czym to jest spowodowane? Czy może mi ktoś na to pytanie odpowiedzieć?

MWK

Wszyscy narzekacie zamiast wziąść sprawy we wlasne ręce wiecie co to inspekcja pracy wiecie co to kodeks pracy wiecie ze jest cos takiego jak sad pracy wiec zamiast narzekac to zlozyc wypowiedzenia i zgloscic ten caly oboz pracy jakim jest ta firma do inspekcji pracy i da sadu pracy malo tego naglosnic w mediach i w gazecie zeby w koncu ukrucić ten z mataczony przekret dzis nikt nie ma stawki godzinowej 10.12gr to jest wbrew kodeksowi wbrew ustawie o wynagrodzeniu ...pora powiedziec dosc co miesiac komus obcinaja ,niby pan pass doplaca ale tak naprawde ma na tym genialny biznes bo zarabia na produkcji i doplatach pracowniczych... jak tak to niech tak wyzyskuje swoich rodakow niemcow nie nas polakow ....ludzie obudzcie sie i sie nie dajcie wykorzystywac i upokarzac...

CajBaah

Montaż to porażka ukrainców traktują ulgowo a polakowi walną -20% premii za 1 złą sztukę lol poprostu

Xxx
@CajBaah

Bo to jest nasza wina, że tak traktują, bo się na wiele godzimy, i tak im dobrze, ale to dzięki nam ta firma jeszcze żyje, i możemy im pokazać, tylko potrzeba jedności w załodze

Premia

Super teraz wygląda premia na montażu... Pracujesz cały miesiąc ciągniesz cały miesiąc żeby zarobić i zrobić jakiś target tylko po to żeby w ostatnim dniu miesiąca stracić 15%premii za jedną spinkę na trzysta sztuk rozumiem jakieś 2/3 % a nie 15 za chwilę będziemy płacić żeby tam chodzić... I jeszcze te montaże na których się zarabia 17 zł za cały dzień każdy z A8 wie o który montaż chodzi ✋✋

Premia
@Premia

Nie pracuje juz tam od ponad roku. Nie szanują tam ludzi, pracuje gdzie indziej, po ponad 10 latach w pasie myślałem że ciężko będzie się przestawić ale nie było źle i nie żałuję. Pracuje gdzie indziej, i nie martwię się ile dzisiaj zarobię tak jak na montażu. Mam normalna stawkę godzinową, premie która nikt mi nie zabierze za byle co. Wszędzie można pracować, pracy nie brakuje. W pasie trzymała mnie kasa, ale w tej firmie a głównie na montażu te czasy się skończyły,

@Premia

Większość do tej pory trzymała tylko kasa, ale pieniądze to nie wszystko, brak szacunku dla drugiego człowieka jest teraz nagminne, teraz tylko za wszystko karzą więc i pieniędzy nie będzie, gdyby nie te stałe dodatki, które i tak zabierają gdy idziesz np na urlop, to większość by miała dopłatę do najniższej krajowej

Nagasadi

W passie jest tak źle z robotą że nieprzymują nawet na kotły czy poprostu biorą całą dywizje ukrainców bo są tańsi

Seriscaad

czy to prawda że szykuje się powtórka z Maja ?

KK
@Seriscaad

wszystko na to wskazuje... znowu sie zacznie.

A8...hmmm
@KK

Jeżeli się zacznie to ładnie można ich będzie oddać do sądu pracy bo skoro zostawiaja ukraińska holote to każdy z nas wygra duże odszkodowanie

Ona
@Seriscaad

Tzn co masz na myśli?

Nikt

Koguciki zostaw kurke w spokoju bo jak żona się dowie to Cię obedrze z piór ;)

Papaj
@Nikt

no i co zazdroszcisz koledze powodzenia u kobiet czy dostałeś kosza ?

Józef

Kiedy będą te wielkie zamowienia?

Valasbu
@Józef

Za rok może dwa albo nigdy

Nikt

Magazynierze z a8 zostaw ta kurę ze sortowania w spokoju bo jak żona się dowie to obedrze Cię z piór

Nikt

Magazynierze z a8 zostaw tą kurę ze sortowania w spokoju bo jak żona się dowie to obedrze Cię z piór ;)

Kamil

Czy to prawda, że kolejne "skrzydła zostały podcięte"?

Ciekawski z Kotłów
@Kamil

kto poleciał ?

Obeznany

JANUSZ , JANUSZ na ile chcesz metki? - na 200 sztuk chcesz? A co tak mało? Ja Ci puszcze na 1000 sztuk ... Dasz radę ... Jest dopiero 22:00 do końca zmiany spokojnie zrobisz ...

Wojteek

Czy w tej firmie dodatek stażowy jest płacony tak jak prawo to określa?

Kawkę pije

Czy u was tez jest tak na wydziale ze (usunięte przez administratora) maja urlop z dnia na dzień nic za wiele nie robią więcej pija kawe I romansują z UK a inni robią jakieś glupie roboty a i tak później jest ze nic nie robią No troche to chore nie powinien tak brygadzista podchodzić do ludzi albo straszyć ze musi przyjść w sobotę bo papier będzie a lizus juz w czwartek ma wolne bo przecież ktoś przyjdzie na jego maszynę (usunięte przez administratora) juz się nawet nie kryją ze trzeba się umieć ustawić

Dzień dobry mam takie pytanie dlaczego jest tak ze w naszej ukochanej firmie jest tak

Baba z Kielc

łaaaa szykują się wielkie powroty do passa

Gajek
@Baba z Kielc

Jeśli chodzi o produkcję to pewnie do pierwszej wyplaty

Bebzon
@Baba z Kielc

A kto wraca ?

Cembij

coś nie widać tych tłumów chętnych na montaż nawet młodzi po szkole wolą uciec za granice niż w passie na montażu robić

Aster
@Cembij

A czego się spodziewać, 10 zł. Na umowie o pracę ha pod Kauflandem odwożąc wozki pewnie by lepiej wyszło za godzine

Berni

Ale ciepło

mieciu

najpierw zwykły montaż --- x lat , następnie awans na brygadzistę na górze, potem zmiany w firmie i zostanie brygadzistą na dole a teraz funkcja ochroniarza na koniec zmiany, wiecie o kogo chodzi? hala a10 dobrze wie haha

Król Julian
@mieciu

Ten "Pan"jeszcze był w kontroli wiecznie (usunięte przez administratora)Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.

@mieciu

Albo Go nie znasz ...albo zawiść Cie zżera .Nie pisz tych głupot bo kazdy wie kim był i jaki z niego równy gość.

Kaborial
@mieciu

to kto jest teraz brygadzistą na dole ?

Salox

czy można przenieść się z innej hali na inną ?

Relatywna pesymistka
@Salox

Niby można...ale jak ci się nie uda , to możesz być pewien , że w swojej starej hali będziesz poniewierany i znienawidzony.

To ja
@Relatywna pesymistka

Oj prawda niestety. I jeśli chcesz się przenieść to kierownik starej hali i tej do której chcesz się przenieść muszą dać zgodę

Chodz na a11 nie na jakiś montaż czy coś

Wikta
@Sansan

Na 11 kawe chociaż Ci zrobią.

@Wikta

O ale Ci szkoda biedny co na montażu nie ma co robić czy na kotłach wszyscy po 2 promile hahaha.jak cie nie stać na kawę to przyjdz na a11 dostaniesz za free

Becku
@Sansan

a co takiego jest na A11 że tak chwalicie tą hale ? płacą więcej ? Kierownicy i brygadziści są bardziej mili ? czy można więcej zarobić niż na A10 i A8 ?

Normalnie ludzie pracują

@Becku

Masz darmowe wygrzewanie przez 8 h, zamknięte drzwi, kotary opuszczone i obniżona wartość tlenu. Nic tylko się przenosić.

To ja
@Becku

Tak, brygadziści i kierownicy są zdecydowanie milsi i lepiej nastawieni do pracownika niż na innej z hal

@+40

Jak Ci tak źle to jedz na malediwy

Axi z pieca
@Salox

Powiem tak praca na A8 to jak Afganistan nigdy nie wiesz czy za zakrętem nie czai się wróg na A10 jest nawet spoko gdyby nie te normy z kosmosu i po 8h i zrobieniu normy zarobisz 40 zł na A11 jest też dobrze że tam plotkary tyłek obrobią to pikuś wystarczy się nie przejmować no chyba że o twoich niby romansach dowie się zona to będzie problem a praca na kotłach to jak wchodzenie w gniazdo żmij nigdy nie wiadomo kiedy coś cię ugryzie.

@Relatywna pesymistka

Typowe passowskie mszczenie się ,a jak się uda kierownik przekaże nowemu jak Ciebie traktować ,tak jest już od ponad kilkunastu lat...

@Sansan

Ty tak blyszczysz intelektem czy to na żarty? Malediwy to właśnie na "11". Chyba tereny pomyliłeś. Ale co się dziwić... Pewnie będziesz zadowolony bo pozakładali pseudo kratki wentylacyjne, które nic nie zmienia. Jedyny plus wysokich temperatur to nie ma szwedaczki po hali bo siedzą w swoich gabinetach w klimatyzacji. No ale... Stanowiska nie są dozywotnio przypisane, co pokazuje przykład z 8 i w każdej chwili "baj baj". A jeżeli to tak bardzo chłodno w tym ukropie, to zaluz jeszcze kufajkę i leć na Malediwy.

@+40

Dzięki za radę ale trzeba było się uczyć to byś teraz siedzial w klimatyzowanym gabinecie a tak do roboty

@Sansan

Pamiętaj że władze ktoś komuś daje. Obecnie wykształcenie i jego wysokość przerasta intelekt. To po pierwsze. A po drugie, wolę być najlepszym robotnikiem niż niskiej miernoty "siedzącym w klimatyzacji". A to różnica. Ale skąd ty to możesz wiedzieć skoro wykształcenie zostało przewiane przez klimatyzację...

@+40

Jeśli masz takie ambicje to spoko .....

@Sansan

Mam większe ABMICJE życiowe, niż ambicje karierowicza w zakładzie pracy. Na takich, zapewne jak ty, pracownik produkcyjny musi wykonać niebagatelną pracę, niekiedy poprawiając błędy "tych od papierów". To są fakty i z tym się nie dyskutuje. Zresztą, inteligentny człowiek nie będzie kwestionował ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Widocznie w ogóle nie przerobiłeś ani jednego dnia w tej fabryce na produkcji tylko ktoś stojąc za plecami pchnął "by siedzieć w klimatyzacji". Bez odbioru!

+40

Prawda KOLE W OCZY! Dobrze że chociaż ci żal, to już coś... Jutro jaką kufajkę ubierz bo zmarzniesz w warunkach klimatyzacji.

Przechodzeń
@Salox

Pewnie, że można. Po prostu idziesz i przechodzisz. Jak człowiek na nogach. Wychodzisz z jednej idziesz na drugą. Żaden problem.

Stefan
@Axi z pieca

Miłe Panie lutujące aluminium są znane z tego

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 636.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 556, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 384 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.