Karcher ABT

Opinie o Karcher ABT

Mariusz 2014-04-06 17:24:24
Nie polecam, naciąganie na koszta, obsługa nie miła, traktowanie klienta wyniesione z serwisu aks żenada.
Marek 2014-06-29 23:47:59
Pracodawca uczciwy dużo wymagają ale jeżeli chodzi o wypłatę to w terminie i to najważniejsze i nauczyłem się spawć.
Teraz mam inną pracę i wypłatę mam w ratach a miałem zarabiać więcej niż w ABT co za czasy
Kryzsiek 2014-06-30 00:00:34
ABT to fajna firma chociaż mają duże wymagania ale dobrze płacą i na czas pracowałem tam przez dwa lata ale podkusiło minie żeby zmienić i troszkę żałuje
AdamM 2015-12-09 10:31:11
Pracuje w ABT i uważam że Panowie Marcin I Tomasz to konkretni goście to prawda co piszecie mają wymagania i znają się robocie co najważniejsze to wynagrodzenie u nich to święta sprawa i jest zawsze na koniec miesiąca!!!
Dodam że pracowałem w AKS w regułach i tam czubek i konus jak doszło do rozliczenia to zawsze mnie oszukali i wypłata w ratach i walenie głupa że jest ok. Polecam Firmę ABT
Krzysztof 2015-12-11 09:09:17
Praca nie dla ludzi z charakterem i chcących się ciągle rozwijać pod kątem technicznym. Jako pracownik ABT mogę potwierdzić, że pracodawcy są wymagający i nie uznają czegoś takiego jak powszechna "fuszerka". Pilnują by każda wycena była rzetelna a zlecona naprawa profesjonalna. Przekłada się to na zaufanie klientów co widać po ruchu w firmie i ilości napraw, które są na serwisie. Ogrom pracy jest też sowicie wynagradzany ostatniego każdego miesiąca, co dodatkowo motywuje do lepszego przykładania się do pracy. Jako pracownik, zdecydowanie polecam pracodawcę.
WQR.... 2016-10-12 11:17:03
Szanowni klienci serwisu, uwaga na tricki
Zawiozłem do serwisu odkurzacz, w którym wszystko działa, pracująca pompka nie podawała wody. Po kilku godzinach otrzymałem zestawienia opiewające na 440,01 pln za zawór, filtr, uszczelkę, mycie urządzenia i serwis. Wartość odkurzacza to ca 900 pln, wiec naprawa za 440 jest jakimś nieporozumieniem Po odebraniu urządzenia bez naprawy i zapłaceniu 180 pln za złą jak się okazuje diagnozę , sprawdziłem urządzenie i stwierdzam, że nie dokonano jakiegoś dogłębnego sprawdzenia urządzenia wymagającego demontażu jego elementów , a specyfikację sporządzono na podstawie oglądu filtra, który był i pozostał czysty (choć nie nowy) i żadna wymiana filtra i uszczelki nie byla potrzebna. Także wyspecyfikowane "czyszczenie " urządzenia zaaplikowano w wycenie na podstawie oglądu części wlotowej odkurzacza, gdzie widać nieznaczne zanieczyszczenia wynikające z uzytkowania urządzenia i nie zakłócające jego normalnej pracy .  Wystawienie zatem rachunku na ponad 440 pln miało najwyraźniej za zadanie zniechęcenie klienta, natomiast pobranie 180 pln za rzekomą ekspertyzę to już nadużycie. W skrócie zapłaciłem 180 pln za nic. Jedyna nauka to taka, że nie mając nic do stracenia naprawiłem urządzanie sam .
Uwaga zatem na wybiegi stosowane przez firmą !!! opinia zgodna ze spostrzeżeniami Mariusza
hen 2016-10-18 22:45:19
Dla mnie najważniejsze są odpowiednie zarobki, ale czy premia do podstawy zarobków się pojawia? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Karcher ABT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karcher ABT