Opinie o Karcher ABT w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Karcher ABT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Karcher ABT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karcher ABT w Warszawa

NIKT

Co za bzdury o ABT. Chyba sami piszą ;( Prawda jest taka że to CH..Y...i naciągacze. Oszukują klientów i podczas naprawy radzę.. spoglądać na ręce! Przykład: wymieniana oringów - wożą używane całymi worami..., filtry chociażby do odkurzaczy niby KARCHER a kupione na bazarku i docięte na wymiar. Przykładów mógłbym mnożyć ale to nie ma sensu...Posłuchajcie Krzysia, który łapie się wszystkiego...

Panisko Nowy wpis
@NIKT

Hej nikt, ale ty pierdzielisz głupoty, filtry cięte na miarę? nie ma takich sam szukałem! chyba cie Konusie ojciec miękkim fiutkiem robił. Jesteś (usunięte przez administratora) jakich mało

Karol Nowy wpis

Serwis potrzebuje może kogoś do pracy? Dobrze wiedzieć coś więcej o zarobkach i atmosferze.

Waldemar Goszczyński Nowy wpis

Polecam Serwis z połczyńskiej Fajna obsługa i jak w każdym miejscu gdzie są ludzie z pojęciem o pracy trzeba zapłacić za usługę. polecam pracuje sprzętem karcher i dla mnie liczy się naprawa szybka a że nie ma nic za darmo to płacę i modlę się aby działało

Jerzy Nowy wpis

Szkoda, że na forum pracowniczym tak bardzo aktywni są klienci. Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje ludzi?

Serwisant

Na rozmowie otrzymałem trzy pytania i zostałem przyjęty na okres próbny

Co potrafię, Budowa eugleny zielonej, i od kiedy chciałbym zacząć pracę

zopello

miałem kiedyś ,,przyjemność'' diagnozowania naprawy myjki kupionej jako NOWEJ w ABT (myjkA hd 6/13-dwuletnia) Totalny SKŁADAK (kiedyś nazywało się to ,,sztos''-kto w temacie to wie co to jest) Nie wiem jak można tak komuś ,,makaron na uszy nawinąć'' , a drugiej strony ,,głupich nie sieją'' ...

NIKT

A (usunięte przez administratora) znając życie to PANISKO M. z miasteczka P. Boo przecież pan T. wyżej nie ma odwagi podskoczyć - jak zawsze...

Krzysiek

Nie polecam mijają się z prawda najdroższy serwis omijać jak najdalej ekspertyza płatna 150 zł netto w innych darmowa i tu ta miało być a przy odbiorze wyszło inaczej (usunięte przez administratora)

AD Polska
@Krzysiek

Krzysiek jesteś upośledzony czy coś (usunięte przez administratora) co ma cena za ekspertyzę! Tu piszemy opinie o pracodawcach. zaśmiecasz tylko internet

Damian

Polecam Firmę ABT jako pracodawcę i rzetelny serwis - znają sie na urzadzerniach i naprawiają szybko i niemają reklamacji jedyne co zauważyłem w tej pracy to to że co któryś klient myśli że serwis i serwisant to wafel co bez zapłaty będzie naprawiał lub wyceniał urządzenie Ja się szkoliołęm dwa lata i znam sie na urządzeniach i nie jest to łatwa praca - a tym co oczekują napraw i sprawdzeń za darmo polecam naprawy wyknanae przez samego siebie zaiast pisać w internecie weź jeden z drugim sam napraw urządzenie to pogadamy / pozrawiam Damian Serwisant ABT

hen

Dla mnie najważniejsze są odpowiednie zarobki, ale czy premia do podstawy zarobków się pojawia? Dzięki

WQR....

Szanowni klienci serwisu, uwaga na tricki Zawiozłem do serwisu odkurzacz, w którym wszystko działa, pracująca pompka nie podawała wody. Po kilku godzinach otrzymałem zestawienia opiewające na 440,01 pln za zawór, filtr, uszczelkę, mycie urządzenia i serwis. Wartość odkurzacza to ca 900 pln, wiec naprawa za 440 jest jakimś nieporozumieniem Po odebraniu urządzenia bez naprawy i zapłaceniu 180 pln za złą jak się okazuje diagnozę , sprawdziłem urządzenie i stwierdzam, że nie dokonano jakiegoś dogłębnego sprawdzenia urządzenia wymagającego demontażu jego elementów , a specyfikację sporządzono na podstawie oglądu filtra, który był i pozostał czysty (choć nie nowy) i żadna wymiana filtra i uszczelki nie byla potrzebna. Także wyspecyfikowane "czyszczenie " urządzenia zaaplikowano w wycenie na podstawie oglądu części wlotowej odkurzacza, gdzie widać nieznaczne zanieczyszczenia wynikające z uzytkowania urządzenia i nie zakłócające jego normalnej pracy .  Wystawienie zatem rachunku na ponad 440 pln miało najwyraźniej za zadanie zniechęcenie klienta, natomiast pobranie 180 pln za rzekomą ekspertyzę to już nadużycie. W skrócie zapłaciłem 180 pln za nic. Jedyna nauka to taka, że nie mając nic do stracenia naprawiłem urządzanie sam . Uwaga zatem na wybiegi stosowane przez firmą !!! opinia zgodna ze spostrzeżeniami Mariusza

Jebaka
@WQR....

To jakiś hejt!!! nie na temat Z tego co piszesz to jesteś serwisantem z konkurencji bo opisujesz usterkę technicznie - raczej nie byłeś w tym serwisie tylko któryś z pracowników ładuje ci kitnik małżowinę i masz spinę gościu. Tak podpowiem że to strona o zarobkach a nie miejsce dla pieniaczy podejrzewam że tam beknołeś hajs i nic nie powiedziałeś bo jesteś lama i szczekasz w necie jako lamus tajniak

Jebaka
@WQR....

Krzysztof

Praca nie dla ludzi z charakterem i chcących się ciągle rozwijać pod kątem technicznym. Jako pracownik ABT mogę potwierdzić, że pracodawcy są wymagający i nie uznają czegoś takiego jak powszechna "fuszerka". Pilnują by każda wycena była rzetelna a zlecona naprawa profesjonalna. Przekłada się to na zaufanie klientów co widać po ruchu w firmie i ilości napraw, które są na serwisie. Ogrom pracy jest też sowicie wynagradzany ostatniego każdego miesiąca, co dodatkowo motywuje do lepszego przykładania się do pracy. Jako pracownik, zdecydowanie polecam pracodawcę.

AdamM

Pracuje w ABT i uważam że Panowie Marcin I Tomasz to konkretni goście to prawda co piszecie mają wymagania i znają się robocie co najważniejsze to wynagrodzenie u nich to święta sprawa i jest zawsze na koniec miesiąca!!! Dodam że pracowałem w AKS w regułach i tam czubek i konus jak doszło do rozliczenia to zawsze mnie oszukali i wypłata w ratach i walenie głupa że jest ok. Polecam Firmę ABT

Kryzsiek

ABT to fajna firma chociaż mają duże wymagania ale dobrze płacą i na czas pracowałem tam przez dwa lata ale podkusiło minie żeby zmienić i troszkę żałuje

Pracodawca uczciwy dużo wymagają ale jeżeli chodzi o wypłatę to w terminie i to najważniejsze i nauczyłem się spawć. Teraz mam inną pracę i wypłatę mam w ratach a miałem zarabiać więcej niż w ABT co za czasy

Mariusz

Nie polecam, naciąganie na koszta, obsługa nie miła, traktowanie klienta wyniesione z serwisu aks żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Karcher ABT - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Karcher ABT?

Kandydaci do pracy w Karcher ABT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Karcher ABT
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • ul. Gustawa Morcinka 32A
    01-496 Warszawa