Darplast

Opinie o Darplast

Jack. 2012-01-26 17:02:19
Firma jest oki . Mają dobrą markę i sprzedaja dobre produkty , wiec klienci są zadowoleni .
Jack.
elefant 2012-01-31 16:12:03
Jack, najpierw idz do szkoly i naucz sie pisac ze skladnia ,a pozniej pisz.. a nie \\\"kali miec\\\"..
baba 2012-04-03 22:18:49
Ich strona to ściema , wszystkie nagrody nie należą do tej firmy , laur klienta , top marka ściema ściema
Klient 2012-04-27 17:16:28
Zazdrosna Baba z konkurencji się odezwała hehe , ja kupiłem okna i jestem zadowolony ..no ale Babie nikt nie dogodzi

Zadowolony
Mariusz 2013-03-27 19:08:41
Ja kupowałem w firmie darplast bo skusiła mnie akurat miła obsługa . I jestem zadowolony . To co wybrałem to wszystko mi zamontowali . Robiłem remont mieszkania i wziąłem u nich okna i drzwi zewnętrzne. Zapłaciłem mniej niz mi wyceniali na Powstańców Ślaskich . A te nagrody to są przecież wyróżnienia dla produktów które sprzedają bo pytałem o to . Ja mogę szczerze polecić ich .
Mario
tsp4ever 2014-10-23 19:35:34
Poleciła mi ich moja koleżanka, która jest zadowolona z ich usług. Zamawiała okna, my natomiast DRZWI PORTA u nich, ale NIESTETY zostaliśmy oszukani przez ekipe montującą. Źle wymierzone futryny, do tej pory nie zamontowane, od lipca trochę czasu minęło a doprosić się nie można do teraz. Niestety po części nasza wina, bo podpisaliśmy protokół montażu drzwi, i uwierzyliśmy na słowo że Panowie dokończą jak domówią materiał (oczywiści wszystko za dopłatą). Niestety nie odbierają już telefonu... DARPLAST ul. Górczewska 246
Darplast Krzysztof Figarski 2014-11-17 14:13:06
Internauto o nicku tsp4ever - 2014-10-23 19:35
Pomawianie firmy lub osoby za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet jest przestępstwem karanym na podstawie przepisów kodeksu karnego (art 212) . Na podstawie adresu IP jesteśmy w stanie ustalić twoją tożsamość . Zatem zastanów się nim napiszesz takie kłamstwa jak powyżej . Jeżeli jesteś nieuczciwą konkurencją - ta zabierz się za uczciwą pracę. Informuję oficjalnie wszystkie osoby które przeglądają to forum że taka sytuacja jaka opisana jest powyżej nigdy nie miała miejsca .
Nasza firma nigdy nie podpisuje końcowego protokołu montażu jeżeli nie zakończymy prac montażowych - jak rzekomo jest to podano kłamliwie . Nasz firma mieści się w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 246 , Można nas zarówno odwiedzić jak i równie do nas zadzwonić . Nr. tel. /22/ 666-20-17 , /22/666-15-22 . Kolejne wiec twierdzenie ze nie odbieramy telefonów jest kłamstwem . Właściciel Krzysztof Figarski
blo 2016-05-20 16:47:57
moim zdaniem prywatnym jak najbardziej warto, ale to ja...
Zostaw swoją opinię o Darplast - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darplast