Opinie o Darplast w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Darplast. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Darplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darplast w Warszawa

Agnieszka Nowy wpis

Firma nie zawodzi po raz kolejny. Sprawnie działają. Wywiązują się z umowy. Montażyści są fachowcami. Nie marnują czasu, są punktualni. Pracują dbając o mieszkanie, sprzątają po sobie, udzielają porad.

Radek Nowy wpis

Słyszałem, że firma miała jakieś kłopoty. Czy wszystko jest ok, taka cisza na forum?

KRZYSZTOF Nowy wpis
@Radek

To chyba pomyliłeś firmy . Nie mają żadnych problemów

Zosia Nowy wpis

Z całego serca mogę polecić firmę Darplast! Realizacja zamówienia, montaż - szybko, sprawnie i naprawdę precyzyjnie. Pełen profesjonalizm zarówno ze strony Przedstawiciela jak i Panów, którzy montowali nam drzwi, rolety oraz moskitiery. Po prostu dobrze wykonana robota! Polecam i dziękuję raz jeszcze!

Miro

Słyszałem o firmie, że jest bardzo dobrym pracodawcą. Czy to, że nikt od dawna nie pisze to z tego powodu?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Darplast? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Justyna

Wymienialismy okna w mieszkaniu, trafiliśmy przypadkiem i niestety nie mogę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi. W prawdzie okna zamontowane ale czas wykonania usługi, ciągle braki elementów podczas instalacji i nieprofesjonalny kontakt z klientem pozostawiły wiele do życzenia. Nie polecam chyba, że ktoś ma dużo wolnego czasu i lubi się męczyć.

Justyna

blo

moim zdaniem prywatnym jak najbardziej warto, ale to ja...

tsp4ever

Poleciła mi ich moja koleżanka, która jest zadowolona z ich usług. Zamawiała okna, my natomiast DRZWI PORTA u nich, ale NIESTETY zostaliśmy oszukani przez ekipe montującą. Źle wymierzone futryny, do tej pory nie zamontowane, od lipca trochę czasu minęło a doprosić się nie można do teraz. Niestety po części nasza wina, bo podpisaliśmy protokół montażu drzwi, i uwierzyliśmy na słowo że Panowie dokończą jak domówią materiał (oczywiści wszystko za dopłatą). Niestety nie odbierają już telefonu... DARPLAST ul. Górczewska 246

Darplast Krzysztof Figarski
@tsp4ever

Internauto o nicku tsp4ever - 2014-10-23 19:35 Pomawianie firmy lub osoby za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet jest przestępstwem karanym na podstawie przepisów kodeksu karnego (art 212) . Na podstawie adresu IP jesteśmy w stanie ustalić twoją tożsamość . Zatem zastanów się nim napiszesz takie kłamstwa jak powyżej . Jeżeli jesteś nieuczciwą konkurencją - ta zabierz się za uczciwą pracę. Informuję oficjalnie wszystkie osoby które przeglądają to forum że taka sytuacja jaka opisana jest powyżej nigdy nie miała miejsca . Nasza firma nigdy nie podpisuje końcowego protokołu montażu jeżeli nie zakończymy prac montażowych - jak rzekomo jest to podano kłamliwie . Nasz firma mieści się w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 246 , Można nas zarówno odwiedzić jak i równie do nas zadzwonić . Nr. tel. /22/ 666-20-17 , /22/666-15-22 . Kolejne wiec twierdzenie ze nie odbieramy telefonów jest kłamstwem . Właściciel Krzysztof Figarski

Mariusz

Ja kupowałem w firmie darplast bo skusiła mnie akurat miła obsługa . I jestem zadowolony . To co wybrałem to wszystko mi zamontowali . Robiłem remont mieszkania i wziąłem u nich okna i drzwi zewnętrzne. Zapłaciłem mniej niz mi wyceniali na Powstańców Ślaskich . A te nagrody to są przecież wyróżnienia dla produktów które sprzedają bo pytałem o to . Ja mogę szczerze polecić ich . Mario

Klient

Zazdrosna Baba z konkurencji się odezwała hehe , ja kupiłem okna i jestem zadowolony ..no ale Babie nikt nie dogodzi Zadowolony

baba

Ich strona to ściema , wszystkie nagrody nie należą do tej firmy , laur klienta , top marka ściema ściema

elefant

Jack, najpierw idz do szkoly i naucz sie pisac ze skladnia ,a pozniej pisz.. a nie \\\"kali miec\\\"..

Jack.

Firma jest oki . Mają dobrą markę i sprzedaja dobre produkty , wiec klienci są zadowoleni . Jack.

Zostaw merytoryczną opinię o Darplast - Warszawa

Darplast
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Górczewska 246
    01-460 Warszawa