Opinie o Cemtel w Toruń

Firma telemarketingowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cemtel w Toruń

Kermit

Pracuję w Cemtelu i uważam, że negatywne opinie nie są już aktualne :) Wyposażenie i sprzęt jak najbardziej w porządku, kompetentne koordynatorki, które motywują do wysiłku... Tak Cemtel wygląda dzisiaj.

Pracowałam tam w 2009r. i NIE POLECAM, to najbardziej wyniszczajaca psychicznie praca. Można zdobyć doswiadczenie to jedyny plus. Motywowanie pracowników na zasadzie kija i marchewki, mydlenie oczu wysokimi prowizjami, poniżanie pracowników. Praca nuda-zycie od przerwy do przerwy...

elka

Napiszcie proszę jaka jest stawka godzinowa za pracę w tej firmie. Czy jest to lepsza praca od tej w CP?

ktoś

Właśnie zaczynam pracę w tej firmie, byłem w innej firmie telemarketingowej C..., tam jest dopiero pocisk, koordynatorzy tu też tak jadą po ludziach?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Cemtel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Witam, pracowałam w Cemtel dłuugo bardzo.Bardzo miło wspominam. Np moją koordynatorkę. Zarabiałam sporo bo dzwoniłam do klientów i przedłużałam umowy.Teraz pracuje w biurze, i dzięki Cemtel dostałam tą pracę.Szefostwo było zdania że jeżeli poradziłam sobie w firmie tele to na pewno sobie poradzę u nich. i rzeczywiście tak jest.Więc przestańcie wypisywać bzdury, od czegoś trzeba zacząć.Z czasem do Was ktoś oddzwoni z fajną propozycja i będziecie się cieszyć że pracowaliście w tej firmie.Pozdrawiam

mm

pracuje tam od niedana i powiem szczerze ze jest ok:) mam świetną koordynatorkę, ludzie którzy ze mną pracują tez są ok. pensja tak jak wszędzie jeśli nie ma się wyższego wykształcenia, ale do tego dochodzi prowizja wiec jak się jest w tym dobrym to zarabia się znacznie lepiej ;) do tego są konkursy i jeśli taki się wygra to można wcześniej wyjść a płacone jest jak do 16. weekendy są wolne co też bardzo cieszy. Tylko to jest praca dla ludzi odważnych, nieśmiałe osoby tu nie dadzą sobie rady. no i trzeba być cierpliwym bo nie raz ma się ochotę (usunięte przez administratora) klientowi ;P warunki są ok, tylko praca w telemarketingu sama w sobie nie jest łatwa

Pracuję w cemtelu od 3 miesiecy, praca nienajgorsza, ostatnio dostaliśmy nowego koordynatora, i jest o niebo lepszy od poprzedniej koordynatorki, która potrafiła motywować tylko krzykami, (usunięte przez administratora) przynajmniej ma wiedzę na temat tego co robi, zresztą widać, że cała grupa ma lepsze wyniki, najfajniejsze są konkursy, kiedy za sprzedaż wychodzimy prędzej do domu a płacą nam za cały dzień :) pozdrawiam, papatki

siedziałemOBOKmotyla

Niedługo Cemtel będzie sprzedawać suszarki do włosów hehe. Ludzie tam pracujący super ale "kadra" masakra. Brak słów na tych wieśniaków nazwanych koordynatorami. (usunięte przez administratora)że szok. Kiedyś mydło wsiąkło i szukali winnego....(usunięte przez administratora). Pozdrawiam wszystkich z piwnicy.

nnn

nie wierze, ta firma jeszcze istnieje????????????nie mowcie, ze siedziba jest nadal w tej klitce pod sklepem meblowym????Szok, a nie firma. Najlepsze byly koordynatorki, ktorym sloma z butow wystawala, wyslowic sie nie potrafily i same nie wiedzialy czego chca(pracowalam tam dosc dawno bo w 2009 wiec nie wiem czy ,,kadra\" sie nie zmienila od tego czasu). Generalnie warunki tragiczne, w zime siedzielismy w kurtkach, w kiblu woda w kranach prawie zamarzala, a najlepsze bylo kiedys pilnie zwolane zebranie, poniewaz z toalety zginal PAPIER TOALETOWY i s(usunięte przez administratora)

nnn

a jakie sa zarobki na chwile obecna? ile za godziine?co sprzedajecie teraz i jaka jest prowizja? wybieram sie na rozmowe kwalifikacyjna ale nie moge znalezc nigdzie tych informacji.Prosze o pomoc:)

Czytając wasze posty mam wrażenie, że pracujemy w innej firmie, albo też osoby, które się tutaj wypowiadają to młodzi ludzie po szkole, którzy w swoim mniemaniu myślą, że pozjadali wszystkie rozumy, a że mamusie i tatusiowie ich utrzymują to nie potrafią docenić czegoś co się nazywa PRACA. Pracuję w Cemtelu od dłuższego czasu, fakt nie zawsze jest kolorowo, ale pamiętając co było jeszcze rok temu uważam, że postęp jest widoczny. Zaczynaliśmy prace na starych komputerach z telefonami w ręku, z programem gdzie nie można było się połapać co jest co, a teraz każdy dostał nowego laptopa i do tego program, który pilnuje kontaktów z klientami, jedyne co trzeba robić to dzwonić. Co do wynagrodzeń, fakt ze był okres kiedy łatwiej można było zarobić większe pieniądze, ale jak komuś chce się pracować nie może narzekać (znając rynek pracy w naszym mieście ;( ). Życzę powodzenia

Skandal

Witam. Chcialbym zaznaczyc ze pracowalem w cemtel prawie rok. i rzeczywiscie swego czasu jak sprzedaz byla wzgledna to wyplata byla znosna ale potem na wniosek(usunięte przez administratora) zwiekszyli prowizje a zmniejszyli stawke godzinowa... laptopy moim zdaniem dalo sie przezyc ale te CB-radia to byla juz masakra mowiac szczerze i naprawde nie chodzi o to zeby sie przechwalac ale bylem swego czasu najskuteczniejszym telemarketerem w grupie(usunięte przez administratora) i bylo wporzadku az do czasu kiedy uprzedzilem firme o tym ze w za 14 dni sie zwalniam. Na nastepny dzen uslyszalem ze nie ma ludzi nie zastapionych itd itd wiec powiem na koniec tak ze Cemtel to moglaby by byc dobra firma tylko ze potrzebne jest profesjonalne kierownictwo i rozpoczecie motywowania ludzi a nie mydleni im oczu prowizjami. Pozdrawiam i sadze ze ta praca jednak troche rozwija.. ale ambitnym nie polecam:)

Pracowałam tam nie całe 3 miesiące ponieważ się wkurzyłam wstałam i wyszłam. A więc praca tam jest dla ludzi o mocnych nerwach, Jeśli chodzi o pensje to płacą za godziny przepracowane tzn jak jesteś chory tydzień i mimo ze masz l4 to nie masz zapłacone czy też są święta i jest wolne to też nie płacą. Premie za sprzedaż trzeba pilnować często nie dostałam bo to ktoś jednak zwrócił bo oni jeszcze nie wiedzą czy doszło.Premia jest przyznana jeśli klient odbierze paczkę i odda dokumenty nie że sprzedaż i premie masz.Pracowałam w okresie zimowym i to prawda strasznie zimno często siedzieliśmy w kurtkach .Zwolniłam się bo miałam głupią koordynatorkę która jak miała dobry dzień to mogłeś i pogadać i o coś spytać jak nie byłeś pewien a jak miała złe dni to lepiej się nie odzywać.Chore dla mnie jest to że codziennie wisi na tablicy kartka kto ile wykonał telefonów,kto ile minut rozmawiał i ciągle się plują. Fakt szło czasem dużo zarobić no i były fajne konkursy jak sprzedałeś 3 czy 4 telefony szedłeś szybciej o 3 godz do domu za które miałam zapłacone.no i też fajnie bo weekendy wolne.Ludzie strasznie fajni tam pracują więc można się dogadać.Ale jak spróbujecie to się dowiecie:) Zawsze można wstać i w każdej chwili wyjść:)

::))

Ludzie jeśli macie możliwość wyboru to niech ostatnim etatem będzie praca w CEMTEL!!!!!!!!Tam nie da sie wysiedzieć jednego dnia.Ciagle masz sprzedawać i sprzedawać żeby koordynator miał satysfakcję,a Ciebie i tak po miesiącu zwolnią i oszukają na pensji.(usunięte przez administratora)

Takie podejście, że zamiast kraść zarabiają. A że mamy taki (usunięte przez administratora) kraj, ze trzeba się upodlić żeby zarobić to nie ich wina

Chcecie opini? Proszę bardzo: 1. brak odpowiednich narzędzi pracy 2. kierownictwo = ssman 3. zarobki żenujące 4. brak dni wolnych 5. stres stres jeszcze raz stres 6. bałagan w dokumentach pracowników, wypłatach itp.

siedziałem koło motyla:)

(usunięte przez administratora) odeszła??? No to teraz koto poprowadzi Cemtel do krwawego boju? Ostatnio ją widziałem, (usunięte przez administratora) jakiś mi znany i w ogóle. Zastanawiałem się skąd znam tę twarz......i wystarczyło jedno spojrzenie na obuwie marki (usunięte przez administratora)i wiedziałem że to jest ONAAAA. Pozdrawiam wszystkich z piwnicy hehe

Pracowniczek

Najlepszą informacją teraz jest to że koordynatorka(usunięte przez administratora)odeszła z pracy podobno znalazła lepszą posade :) Bardzo dobrze,teraz ludzie od niej z grupy w końcu odpoczną troche psychicznie

były pracownik2

Ja potwierdzam opinie powyższe.Praca może nienajgorsza dopóki nie zmieniły się warunki.Obniżyli prowizje,podwyższyli minimum,troszkę nie halo.Ale cóż no czego się spodziewać? O umowie o pracę można pomarzyć,chociaz były takie osoby,ktore ją dostały.z tego co wiem to w miedzyczasie siku nie pójdziesz,bo nie wolno. masz non stop pracować jak taka mróweczka. powodzenia dla pracownikow;)

Zostaw merytoryczną opinię o Cemtel - Toruń

Cemtel