comtica

Opinie o comtica

kt 2011-10-31 12:53:50
nikt z Was nie napisal jaka jest atmosfera a moze to wpis jednej sflustrowanej osoby...comtica to: - elastyczne godziny pracy (nikt niczego nie narzuca i nie rozlicza) - elastyczna forma zatrudnienia (etat, FV, umowy o dzielo, umowy zlecenia) - bez problemu z urlopami i zadko spotykasz sie z odmowa - ciekawe projekty - glownie dla topowych wydawcow w kraju - zadawalajace wynagrodzenia to ze firma ma klopoty ale tylko cashflowe (bo przychody sa na przyzwoitym poziomie) nikt nie ukrywa (klienci placa jak placą a firma nie pcha w skarpete na czarna godzinę tylko inwestuje) - sytuacja ciagnie sie poprzez decyzje pojete dobrych pare lat temu. Mimo to nie topią s-ki, nie zaciagają kredytów i wychodza na prostą, wyplaty sa na chwile obecna z tygodniowym max 10 dni opoznieniem - to chyba niewielka cena za takie warunki pracy. jaka praca taka placa - jak kogos przerasta niekontrolowany czas pracy i motywuje do nieróbstwa to nic dziwnego ze konczy wspolprace, a jak w dodatku jest sie takim leniem ze juz nawet nie zabezpieza sie wlasnych interesów to juz jego sprawa. Ja obecnie nie wyobrazam sobie pracowac gdzie indziej i jakos rachunki place terminowo :) zamiast narzekac proponuje wziac sie do roboty a jesli szukacie firmy gdzie beztrosko mozna sie opierdzielac nie ponoszac zadnych konsekwencji to sorrki na zły adres !
Zostaw swoją opinię o comtica - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie comtica