Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

macko

Ale to wina firmy @Małgorzata ludzie wyjeżdżają różni ale raczej nie wyjeżdża się dla nich a dla pracy

Niezadowolony Zleceniobiorca

Zdecydowanie odradzam szukanie pracy poprzez tę agencję. Chyba że ktoś chce pracować za darmo (pieniądze na pewno będą do dwudziestego, ale nie wiadomo którego miesiąca) albo lubi się prosić o wypłacenie należnych mu pieniędzy.

Adama

Witam. Chce od 23 pazdziernika jechac przez ta firme na inwentaryzacje do niemiec. Czy praca jest oplacalna, czy warto? Byl tam ktos moze lub jest?

Aśka

ja sobie chwale, pracowałam z nimi chwile, było ok

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

do lutego 2017 ma byc praca

ocokaman

ja widzę że niektórzy tu mylą chyba dwie firmy? przecież na inwentaryzację ja jeżdżę z firma International a nie ITC. to jakieś nieporozumienie co tu czytam niektóre wypowiedzi. jak kogoś interesuje praca za granicą to trzeba pisać do firmy International i u nich szukać pracy a nie jakiejś innej...i do niej nie słyszałem żeby ktoś miał jakieś pretensje.

aaa
@ocokaman

dokładnie, to nie ta firma, ja byłam ale to sie nazywa Polski HR International, tam szukajcie niemiec

NN

na niemcy szukaja teraz do inwentaryzacji

agg

dużo ofert mają, zadzwoń sobie do nich

NN

wysyłają, tylko chyba ich inny oddział, ten miedzynarodowy. Za kwatery płacą, jedzenie sobie sam organizujesz

NN

nooo takie są stawki, z tego co wiem to nie ma niższych a jeszcze mają drugą firme w której podobno sa nawet wyzsze stawki. w Niemczech życie kosztuje podobnie jak w pl jak sie kupuje w marketach a czasem nawet taniej

NN

ja jade teraz za 8,5 euro za godz. na inwentaryzacje do niemiec. byłem w tamtym roku, też taka stawka była

Maciej

jeżdżę z firmą od roku. i jadę znowu w niedziele. pracuje, nie narzekam, kase zarabiam. w polsce zasuwałem jak głupi i nie starczało do pierwszego. teraz mogę przynajmniej odłożyć i nie martwić się o spanie. jak kto lubi, ja teraz z znajomymi jadę bo zaproponowali.

edyy

pracowałem tylko przy wykładaniu towaru, nie wiem jakie sa stawki przy innych pracach

edyy

hej, byłem na wykładaniu towaru, praca jak praca, zarobki takie jak mówili, szału nie ma, ale nie ma sie do czego przyczepić . w biurze ludzie w porzadku.

kaśka

ja byłam w niemczech na inwentaryzacjach, troche mało godzin, ale kasa przyszla 20stego

Małgorzata

Na drugim moim wyjeździe była sprawia kradzieży, koleś został wywalony z "wilczym biletem". Dlatego piszę, że nie mam zamiaru jeździć ze złodziejami i narkomanami. Oddana przeze mnie sprawa do prokuratury się wyjaśniła - pan konsultant jest "inteligentny inaczej" i nie rozróżnia ludzi. Mam ci napisać z imienia i nazwiska o kogo chodzi? ;)

weteran

Polski HR International prowadzi rekrutacje na dwa projekty związane z inwentaryzacjami: SIGMA i RGIS. SIGMA (w latach 2013-2014 to była żyła złota) teraz nie warto jechać. Bardzo mało godzin (850 euro netto to jest max miesięcznie a średnio 600euro w latach 204-2015 to netto był średnio 1300-1500 euro netto) - pamietam jak sam byłem w szoku że po 2 tygodniach pracy wypłata 4660 zł netto. Teraz gwarancja do około 20h tygodniowo pracy, wypowiedzenie umowy PHR odrazu a ty 14 dni. Noclegi - sam nie wiem jak to opisać najlepiej to przeżyć. Praca jest przez 3 tygodnie w tym samym rejonie a codziennie wyprowadzasz sie i wprowadzasz do tego samego hotelu lub hotelu obok (jak by nie mogli na tydzień czy dwa załatwić jednego miejsca). Notorycznie nieopłacone noclegi, na recepcji żądają od cienie kary kredytowej. Cały czas na walizkach. Kończysz prace o 12:00 i czekasz na parkingu pod sklepem do 15:00 na informacje gdzie dzis mieszkasz. Nagle okazuje sie że to jest to samo miejsce co wczoraj i przed wczoraj. Budowanie busów ze znajomych to sciema. Po prostu brakuje im ludzi i namawiają Cię do zabrania znajomych - rodziny. Myślisz że będziecie mieszkać razem a tu lądujesz w pokoju z nie wiadomo kim. Samochody to jakies powypadkowe busy ściągane z zagranicy. Nie było jeszecze "turnusu" żeby coś w jakims busie sie nie zepsuło. Najgorsze są odpadajce koła na autostradzie. RGIS - jak do tej pory mieszkanie i busy dają niemcy ( podobnie jak w SIGMIE w latach 2013-2014). Na jesieni 2015 ludzie sobie chwalili, na zimie 2016 troszek mało bylo godzin, Teraz (06-08.2016) zdarza sie ze pracyjesz po 2,5h dziennie i wiecej przeprowadzek. Pieniadze lepsze niz na SIGMIE PHR kiedys miał jus RGIS (ok. 2012-2014)w swojeje ofercie jak by ITC i starsznie wtedy postapił z ludzmi. do tej pory nie dotali wypłaty. Polisa ubezpieczeniowa (najlepiej sobie wykupić samemu - ) karat EKUZ to jakiś wałek. Załatw sobie sama jak masz możliwość. Panie z biura Magda i Weronika są milusie do momentu kiedy nie podpiszesz umowy (zazwyczaj na ostatnia chwile żeby się w nią nie zagłębiać). Po podpisaniu maja cię gdzieś są chamskie i bezczelne. W razie problemu przebywają na urlopie. Nie odbierają telefonów i nie odpisuja na maile. Potrafią grozic tylko karami. Zostajesz niewolnikiem PHR. Z roku na rok powinno byc coraz lepiej a jest coraz gorzej . Dla PHR jesteś maszynka do robienia pieniędzy, zeby mieli na rate mercedesa dla pani prezes. Kategorycznie odradzam. Sporo porządnych i szanujących się osob pracuje teraz przy inwentaryzacjach dla niemieckich firm bez posrednikow (niemiecka umowa, niemieckie ubezpieczenie, kasa na koncie do 10-15 tego samego miesiaca) PS pamietaj ze musisz miec na wstepie z 300 euro - tak w zaokrągleniu (100 na jedzenie, 100 na przyjazd i 100 na powrot) wypłat niby do 20 następnego miesiąca ale nigdy nie była na czas

Małgorzata
@weteran

Na drugim wyjeździe przypisano mi nękanie mojego konsultanta telefonami i mailami (jakiś inny niezadowolony pracownik?), oprócz tego przyjechało towarzystwo ewidentnie z "łapanki". Kwestię pomówień o nękaniu i przypisywanie mi cudzych "występów" oddałam do prokuratury. Pojadę na inwentury z PHR, jak wymogiem przy rekrutacji będzie papierek o niekaralności, a przy badaniach lekarskich - narkotest.

Rozczarowana

Niestety nie polecam. Umowa podpisana na stawkę godzinowa, z czego nagle w pierwszym dniu pod koniec dniówki wielmożna Pani K. zadzwoniła, że to praca na akord. Kierownik w zakładzie mówił, że agencja wiedziała o tym od samego początku. Nieźle zrobiła w ch*ja wielu pracowników ;)

Jerzy

Pracowałem w czerwcu cały miesiąc na inwentaryzacji w niemczech zarobiłem wraz z cała grupą 2867,43..... NIE POLECAM...

kaya
@Jerzy

wiadomo, w czerwcu jest słabo, bo sie dopiero zaczynają inwentaryzacje. Najlepiej jechać teraz od października do grudnia bo jest najwiecej godzin

Marko
@Jerzy

Jerzy a jak ty byłeś cały czerwiec jak dopiero w połowie był wyjazd? na pewno z tą firmą byłeś? ja byłem tylko lipiec ale cały i dwa razy tego co Ty urobiłem :)

matii9000

Jedna Wielka PORAŻKA nie, firma.....tylko żerują na ludziach i nic więcej...

onnnnnnnnn

Nie Polecam, maja człowieka za nic, p(usunięte przez administratora) robi wieczne problemy, wiecznie musi postawić na swoim, odradzam pracę w tej firmie...

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.