Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Zwidekk

Witam Firma totalnie niekompetentna. Załatwiają ludziom pracę nie informując ich o warunkach i wymogach pracy. Pani z Polskiego HR w Krakowie kazała nam sobie zrobić badania lekarskie - koszt 50 zł. Po zrobieniu badań okazuje się że należy wydać kolejne pieniądze na odzież do pracy o czym nie było mowy na początku. Razem z kolegą zdenerwowaliśmy się i "skarciliśmy" Panią za niedoinformowanie i wtedy dodała ogłoszenie to samo, ale już pisząc wymogi w danej pracy. Według nas ogromny minus dla tej firmy. Nie polecam. Pozdrawiam

gumis

stanowczo odradzam wyjazdy na inventury z PHR oraz inne projekty które oferują (borówki, ogórki). jedna wielka porażka bardzo mało godzin pracy , zarobki poniżej aktualnej najniższej niemieckiej stawiki godzinowej, bardzo duże problemy z wypłacaniem pieniędzy, błędy w naliczaniu wypłat, w razie problemów nie idzie się dodzwonić do PHR - telefon wyłączony z maila odpowiedz "przebywam na urlopie"

piotr

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRAKTUJĄ LUDZI JAK PSY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAJĄ PRACOWNIKA ZA NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daviooo

Witam,nie polecam firmy, szukają byle czego,żeby odbić sobie pieniądze z wypłaty, wieczne problemy z pieniędzmi, 3000zł za miesiąc inwentaryzacji. NIE POLECAM !!!

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

bboy

hahha chyba z choinki sie urwałes koles jesli liczysz na jakies benefity, smieciówa to podstawa w tej pseudo agencji

klopik

NIEPOLECAM - omijać szerokim łukiem, niewypłacalna banda oszustów i złodziei,do dzisiaj nie otrzymałem wynagrodzenia za wykonaną pracę w sortowni Inpost (kwiecień 2016!!!!!!!), po miesiącu "wyjaśniania" sprawa kończy się w sądzie pracy - żenada nie agencja

krupier567

Ja nie polecam tej firmy ponieważ ja dostawałem pieniądze co 2 miesiąc za listopad dostałem dopiero po nowym roku czyli 4 stycznia 2016 r ja już dzwoniłem do pip i do urzędu skarbowego najgorsze to że nie stałem od nich pitu tylko kazali mi wydrukować na szczęście przeszłem pod firmę i ciesze się że już do nich nie nalezę.

maju
@krupier567

Trzeba było czytać umowę krupier. Tam wyraźnie napisane jest, że dostajesz dopiero na 2 miesiąc kasę. Ja przeczytałem i dlatego wiedziałem na czym stoję. Jak nie czytasz umów to tak masz i dlatego dla takich ludzi powinna to być przestroga żeby awsze czytać umowy, nawet jak se wypożyczasz rower z wypożyczalni!

reynold

praca bardzo ok ale mogliby troche wiecej placic

alina

Jan ie byłam na inwentaryzacji ale co nieco słyszałam od ludzi jak stałam u nich w siedzibie w Krakowie. Rozmawiałam z wsumie 3 osobami i ludzie bardzo nie narzekali... Co mowili dobrze to to, ze umowy mieli przed wyjazdem i zagwarantowane ubezpieczenie z jakiejs zewnetrznej firmy. Narzekali glwnie nie to, że musieli sie czesto przemieszczac pomiedzy hotelami/hostelami. Ale mówili, że zarobic się da. Ja pracowałam na kasie w auchanie, ale znalazłam lepsza prace i przede wszystkim dostąłam umowe o pracę. Ale przez ten czas jak pracwałam (1 miesiac) wszystkko było ok. Wiec nie moge miec zarzutu

Ok przepraszam żle zrozumiałem , ale czy ktoś był już an tych inwnetaryzacjach

gośc

Na inwentaryzacji w Niemczech , 1400 ktoś zarobił to chyba żart

1400 w Niemczech na inwenataryzacjach to chyba ja nie wiem po 2 godz dziennie robiliście

@Gość

Przeceiż on nie napisał, że w Niemczech zarobił 1400 zł, ja nie byłem w niemczech, ale byłem na rozmowie w tej sprawie nawet. Umowa i ubezpieczenie było, wiec sie wydawalo wszystko ok. Nie zdecydowałem sie, bo mam małe dzieci i szkoda mi było wyjezdzac

Panna Migotka
@Gość

Od 6.sierpnia w Hamburgu,praca po 2-3h, w porywach do 4h - a biuro w Krakowie obiecywało 6-7h dziennie,więc z 1200 - 1400zł wypłaty może się uzbiera.Z resztą na umowie jest gwarantowane ok. 35h pracy tygodniowo,a nie 10 -15. Dodatkowo nocleg w piwnicy, po interwencji na zapuszconych brudem i robakami piętrach powyżej Inwentaryzacje przed Hamburgiem : godziny,czyli zarobek OK,warunki mieszkaniowe też OK,ale wyjazd do Hamburga to nieporozumienie.Naszczęście,to tylko jeszcze tydzień.

renulka

praca srednia kasa srednia

trufla82

pracowalam w lutym marcu przy kasie na tesco. plus taki ze praca jest od reki szkda tylko ze na kaske sie czeka dlugo ale jak zadzwonilam do biura to taka umowe podpisalam. widzialy galy co braly

danio675

Nie polecam tej firmy banda oszustów pracowałem 1 dzień przy przeprowadzce od dnia 31 marca czekam na pieniążki i do dnia dzisiejszego nie ma ani pieniędzy ani żadnej stosownej odpowiedzi z daleka od tej firmy chyba że się chce pracować za darmo.... oszusty !!!

roberto

Dla mnie git, wszystko ok. Gdyby tylko węcej godzin było, ale lepiej mieć w kieszeni 1400 niż nie miec nic.

kami3
@roberto

1400zł? Chyba sobie żartujesz.Po ile godzin pracowaliscie na inwenturach w niemczech?

zwiewny i powabny

dzieki itc pracuje w bielsku jako slusarz narzedziowy. oczywisce praca na produkcji, robic trzeba, ale jest dobrze. placa na dobrym poziomie, pozniej szansa na zatrudnienie przez firme w ktorej pracuje, czyli juz rezygnacja z itc na rzecz tej firmy. warunki pracy sa calkiem dobre, zapewniaja to co musza, ale jest praca! trzeba tylko dborze poszukac i sie zajdzie!

witekkk

Ja pracuje w Łodzi jako kontroler jakości w jednej z fabryk części samochodowych. Nie chce nażekać i nie mam na co, bo praca jest okej. Stawka za godzine moglaby bc troche wyższa, ale i tak jak na łódzkie warunki to płacą całkiem nieźle. Sama rozmowa z panem z tej firmy przebiegła całkiem nieźle. Jestem po 50 i przyznam szczerze, że się denerwowałem jak jasna cho.... Pracowałem w jednym zakładzie przez blisko 20 lat i nie miałem doświadczenia w tego typu rozmowach. Wyszło całkiem nieźle, mam pracę to jest najważniejsze. Pozdrawiam wszystkich komentujących i życzę powodzenia w szykaniu pracy. Witek

Ok ale czy ktoś konkretnie był na tej inwentaryzacji

jurek

Ja z nimi byłem w niemczech. Płaci się 150 zł za rezerwacje miejsca w busie i to wszystkie koszty. Reszta jest po ich stronie, a więc do końca transport plus mieszkanie. Umowa spisywana jest na formularzach A1, a więc wszystko na legalu, nie wywiozą Cię do agencji towarzyskiej :) Oprócz tego, dodatkowo ubezpieczają prywatnie każdego pracownika. Ja byłem i przyznam że było całkiem ok. Nie mam porównania, bo jechałem pierwszy raz, ale ogólnie jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.