SOLIDSTONE SPÓŁKA JAWNA M.STĘPIEŃ, J.SAR, M. KUN

Radom

Opinie o SOLIDSTONE SPÓŁKA JAWNA M.STĘPIEŃ, J.SAR, M. KUN

Aka 2016-04-02 22:46:28
Firma zenada. Pracownikow traktuje sie jak niewolnikow. Zarobki do d***, nie relatywne do kwalifiakcji, wyksztalcenia i wkladanego wysilku pracy. Wlasciciele H.Stepien stary, konserwatywny, zmeczony zyciem Pan, ktory mysli, ze jest wielkim biznesmenem a ma niewielki pojecie o wielu rzeczach i nie umie poruszac sie we wspolczesnm swiecie. Nie wiem gdzie ten czlowiek zdobywal wiedze. Pracownikom smieszne pieniadze a sam udaje bogacza i stara sie prowadzic sarmanckie zycie, luksusowe auto, droga odziez. Typowy polski biznesmen. Jest jeszcze jeden B. Sar - Wizjoner. Wielkie Plany, przemyslenia, wizje i na tym sie konczy. Kolejny typ polskiego biznesmena. Biznes im kiepso przedzie, lapia sie byle czego by zarobic kilka groszy. Firma znajduje sie na wygwizdowie jak by to byl koniec swiata. Dla potencjalnych pracownikow szczerze odradzam, szkoda waszego czasu, zdrowia, wyksztalcenia i ambicji.
Zostaw swoją opinię o SOLIDSTONE SPÓŁKA JAWNA M.STĘPIEŃ, J.SAR, M. KUN - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLIDSTONE SPÓŁKA JAWNA M.STĘPIEŃ, J.SAR, M. KUN