I.C.I. POLSKA SP. Z O.O.

Brzeg

Opinie o I.C.I. POLSKA SP. Z O.O.

admin 2015-08-06 14:14
Wiesz jak się pracuje w firmie I.C.I. POLSKA SP. Z O.O.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.
pracownik 2016-12-09 11:31
masakra
komuna 2016-12-09 11:37
majstrowie-komuna a pani z płac chyba skończyła SPZ o profilu konserwator powierzchni płaskich i teraz nalicza wypłatę ludziom ciężko pracującym ( co miesiąc to komuś coś urwie). Przyda się inspekcja pracy Żenada. Tylko ludzi szkoda
zawiedziony 2017-01-26 18:11
Jedna z gorszych firm w Brzegu.Jak nie wejdziesz w uklady z personelem i kierownikami to cie zwolnia i upierdziela i tak juz marna pensje.Po kilku ciężkich latach pracy dość .Ty pracujesz a inni caly tydzień ściemniają i biorą taka sama lub wyzsza pensje
dno 2017-02-02 18:02
firma porażka odradzam wszystkim. Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Ludzie donoszą jeden na drugiego. Kierwnictów nie przeszkadze, że ludzie przychodza pod wyływem alkoholu do pracy, NAJWAŻNIEJSZA JEST NORMA. Pani z BHP panoszy sie jakby była właścicielką, połowa osob tam pracujących przychodzi do pracy tylo po to, żeby nasmiewac sie i domosci na innych. Odradzam wyjazdy do Niemiec- rozpijesz sie tam a do tego możesz stracic swoje rodzine...
Zostaw swoją opinię o I.C.I. POLSKA SP. Z O.O. - Brzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie I.C.I. POLSKA SP. Z O.O.