Opinie o DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Bydgoszcz

danio Nowy wpis

technik' a nie ma możlwiosci przejsc do nich bezposrednio i skonczyc umowe a zgencja?

technik Nowy wpis

Witam. W tej firmie przepracowałem dokładnie 3 dni na stanowisku technika. Stanowiska typu coś polutować coś poskładać to płacą najniższą krajowa , techniczne stanowisko w roku 2014 oscylowało w granicach 1800zł na rękę. Minusy : - praca przez agencje - brak klimatyzacji (może juz jest) - brak szacunku do człowieka - brak perspektyw na rozwój - brak szafek/stroju/organizacji itp Plusy : - częste nadgodziny (jeżeli ktoś lubi/potrzebuje) - robisz swoje masz spokój Odradzam prace w tej firmie, chyba że nie przeszkadza Ci praca X lat robiąc ciągle to samo.

duch Volanakisa Nowy wpis

Nie.

Hahaha! Jaki socjal? Zatrudniony przez Agencje Pracy Tymczasowej chcesz mieć socjal i dobre warunki zatrudnienia? Człowieku, opanuj się, obudź z tego snu. To nie jest firma marzeń, każdy szuka pracy gdzie indziej, a Ty chcesz się tam pchać?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
leon

jeżeli chodzi o samą pracę to jest jak najbardziej ok.Zarobki jak wszędzie.

niezadowolony

zdjecie uzytkownika niezadowolony - 2015-02-21 14:33:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) DElTA TECH CONTROLS-nie proponuje zatrudniac sie w tym zakladzie,traktuja tu ludzi zle,nie szanuja nikogo,nie ma premi-moze tylko dla wybranych osob,kierownik tego zakladu dba tylko o siebie,ludzie sa zastraszani,zwalniani,przesuwani na inne dzialy,zatrudniasz sie za najnizsza krajowa,nie ma co liczyc na podwyzke,przedstawiajac swoje warunki nie masz co liczyc na dogadanie sie-pozostaje polozyc wypowiedzenie na stol. Linia BMW zenada,co tam z ludzmi robia ale nie tylko na tym dziale ogolnie w zakladzie mobinguja ludzi nie podoba sie to spadaj,pot ci po (usunięte przez administratora) leci a i tak maja cie gdzies,Kierownik pozal sie Boze,liczy sie tylko jego zdanie-a ty choc bedziesz madrzejszy od niego i tak bedziesz tym glupim,ludzie boja sie odzywac dlaczego zadajcie sobie sami to pytanie...niektore wpisy opisane sa doslownie falsz i obluda prowadzi ten zaklad,ten kto donosi choc nie zawsze mowiac prade -utrzyma sie na stanowisku.Na cale szczescie mnie juz to omija nie musze w tym juz uczestniczyc patrzec na to jak traktuja w tym zakladzie ludzi.Zastanowcie sie zanim zlozycie do tego zakladu papiery..

jasiu
@niezadowolony

czyli praca jako magazynier i operator wozka widlowego tez wyglada tak samo? wyzysk i praca ponad norme? aż tak zle jest w tym zakladzie i to prawda,ze od bramy Zachemu trzeba isc 2-3km pieszo,zeby dojsc???

new

Czy ktos moze napisac jak jest w dziale jakosci ? Czy kierownictwo jest ok?

jac

Czytam te opinie i się dziwię. Skoro tak tam źle, to dlaczego nikt do Inspekcji Pracy tego nie zgłasza? Przecież po to oni są. Wystarczy przez jakiś czas zbierać dowody (zdjęcia, nagrania) i sprawa załatwiona.

Nela

Witam! Mam pytanie - czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji? Czy są to 3 zmiany itp.? Jakie godziny pracy, jaka umowa? Zlecenie, o pracę? Jak daleko mieści się budynek? Chodzi mi o dotarcie na czas do pracy. Mieszkam na końcu miasta, aby tam dojechać muszę się przesiadać 3 razy + dojście, a słyszałam, że od bramy Zachemu trzeba iść do zakładu ponad 3 km... Więc nie wiem czy dotarłabym na czas do pracy, bez spóźniania się? Bo auta niestety nie posiadam.

mgr inż.

A inzynierowie jakości ? Czy jest OK ? Jaka jest atmosfera pracy, jakie godziny?

taka se

Witajcie Czy możecie mi napisać coś konkretnie o tym zakładzie pracy jak wygląda praca ile godz jakie zmiany jacy ludzie (chociaż tu pewnie tak jak w moim :P), i jaki dojazd jak nie mam samochodu? pozdrawiam i dziękuje

qwerty

hej ktosia ze stolowki wychodza okna tylko na dzial wysylkowy wiec oni tobie czesci nie wydadza. tylko narzekacie sie cieszcie ze akordu nie macie a ze czasami trzeba zostac i dostac za to pieniadze to nic zlego. wiem ze sa absurdy w firmie ale tak poza tym nie mozna narzekac. trzeba bylo sie uczyc

gwiazdy ze spalonego teatru z blond gwaizda na czele machnac raczka wloski niuch niuch jaka jestem piekna :D bmw najgorsza linia wyzysk i co tu duzo mowic za najnizsza krajowa tak zapierniczac to sie w glowie nie miesci ale patrzac co sie dzieje na rynku lepsza praca i placa taka niz zadna!!!!!!!!

olomatys

i ta kontrola jakości, najlepsza jest zmiana gwiazd pod przewodnictwem pani blond, pachnę a robota zrobi się sama

ktosia

firma absurdu np przychodzisz do pracy ale okazuje sie że czekasz 3 godziny (i wtedy praca zastepcza na przetrwanie) bo magazyn nie miał jeszcze czasu wydać materiałów i to nic że potem musisz zostać na nadgodziny i nadrabiać bo przecież magazyn w tej firmie to święte krowy w oderwanym świecie .. a wystarczy spojrzeć z okna na stołówce żeby gołym okiem dostrzec jak bardzo są "zapracowani" ... ŻENUŁA !!!

lulu
@ktosia

Hej Chyba nie były zbyt pochlebne skoro usunięte.?

ona

o BOŻE!!!! gdzie sa komentaże o panu z kitka? ja nie pracuje w dtc prawie rok i dziekuje bogu ze tak jest BMW no najgorsza linia w calym zakladzie wyzysk i tyle praca po 12h i niema ze nie mozesz.. latem pot po (usunięte przez administratora) leci jakies 40 stopni chyba ze sie cos zmienilo musialabym byc niezla desperatka zeby wrocic do tej firmy!!! jedyny plus to normalne umowy....

emi

Kochani,a jak mogę się tam dostać?

twoj_osobisty_doradca_zawodowy
@emi

Główną bramą Zachemu. Cały czas prosto. Za dziurami, przed wiaduktem ostro w lewo na ręcznym. Za zakrętem po prawej stronie parkujesz na miejscu parkingowym dla gości oznaczonym napisem "VISITOR". I oto jesteś przed firmą. Wchodzisz do holu głównego. Taka ładna dziewczyna, która w nim siedzi, da tobie formularz zgłoszeniowy do pracy. Później skieruje do magazynu odzieży roboczej. Pobierzesz fartuch lub t-shirt (w zależności co będzie na stanie w twoim rozmiarze) i buty ESD. Przebierasz się w szatni i do roboty!

egzul

witam, moze ktos podac jakiegos maila gdzie mozna wysla cv do dtc na magazyn

lala

ojj to chyba krótko śledzicie wpisy na tej stronie bo komentarze ( niektóre bardzo wartościowe - bo pokazujące co się działo) faktycznie poznikały. Tu już nie będzie dobrze. Zwalnia się tych co na prawdę przyczynili się do rozwoju DTC że znalazła się na takim a nie innym poziomie. A jak widać tę produkckę to aż dziwne że nikt jeszcze na tych sprzętach nie zginął! Atmosfera też sie już nie taka, każdy tylko sie pilnuje coby za dużo nie mówić w obecności brygadzistów.

były

Praca nie była zła ale otoczenie i zarządzanie to już masakra!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Bydgoszcz

DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE
2.2/5 Na podstawie 69 ocen.

DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE