Restauracja-Karczma Bogusław Dudys

Bielsko-Biała

Opinie o Restauracja-Karczma Bogusław Dudys

anonim 2011-10-30 19:42:57
TU NALEZY SIE SPROSTOWANIE OBECNIE KARCZME!100LAT PROWADZI [usunięte przez moderatora]!! . A NIE [usunięte przez moderatora] DOBRZE ABY BYLO JASNE KTO JEST CHAMOWATY DLA PRACOWNIKOW: ALE Z TEGO CO WIEM [usunięte przez moderatora] JUZ NIEBAWEM OPUSCI PROGI KARCZMY 100LAT . NIE MA SIE CO ZRAZAC LOKAL JEST NOWY I CHAMSTWO NAPEWNO ZOSTANIE Z NIEGO USUNIETE:
dysbo 2016-08-13 08:58:32
Teraz sa nowi najemcy lokali no i trzeba przyznac bardzo dobra kuchnia i nie drogo obsluga bardzo przyjemna bylem tam z zona na obiedzie za dwa obiady i piwko,kawa zaplacilismy okolo 40 zl
Przy okazji karczma nazywa sie teraz Karczma Dziupla u Wuja.
Dowiedzielismy sie ze pan Boguslaw Dudys Jest tylko wlascicielem obiektu ktory to wybudowal a teraz wynajmuje
osobom dzierzawiacym sam nie ma i nie mial nic wspulnego z prowadzeniem restauracji w tej karczmie oraz zatrudnianiem tam pracownikow ,jak rownierz przyjmowanie rezerwacji ,itp.
Polecamy ta karczme.
Zostaw swoją opinię o Restauracja-Karczma Bogusław Dudys - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja-Karczma Bogusław Dudys