zalco

Opinie o zalco

anonimowa 2011-10-30 07:26:48
Szef jak najbardziej godny polecenia; więcej takich ludzi: konkretnych, wyluzowanych, z klasą, zasługuący według mnie na szacunek i respekt. (opierdoli z gestem, wyczuciem i racją), ale dotrze to do tych, którzy są ludźmi i mają uczucia, żeby razem z nim dbać o dobro firmy, niezauważani przez tych, którym świadomie podepchną (lekko niedoskonałą (kulawą) genijalność, bawiąc się ich półrocznym trybieniem i tłumaczeniem bosowi swojej nietuzinkowej genijalności. ps: szkoda tylko, że nie poznał się na zatrudnionych "p s z yjaciołach", ktorzy od wielu lat doją z niego pod fałszywą banderą, a ludzie, zaangażowani w dobro firmy niemają siły przebicia. ZALCO i sprzęt zasługuje na puchar w swojej klasie, ale potrzeba tam ludzi, którzy będą wdzięczni, że nie muszą świecić oczami przed klientem za jakość sprzętu i mogą klasyfikować ich w kategoriach przerost formy nad treścią. Do obsługi tego sprzętu trzeba mieć, chociarz minimalne wyobrażenie techniczne a on będzie słóżył i odciążał od trudnej i czasochłonnej pracy majstrów i fachowców. Ale to muszą uświadomić im ludzie zaangażowani w dobro i technologię firmy. pozdro zalco jesteście nr. 1, niech mistrzowie będą wam wdzięczni za zaangazowanie!!!!. polecam biznes i współpracę z zalco bo my klienci jesteśmy tam szanowani!!!! Pozdro dla tych, którzy wiedzą i czują w co zostali zaangazowani i wkładają w złoty owoc serce mając nadzieję na pochwałę i nagrodę za swoje oddanie uwieńczone uznaniem!!!! Pozdro dla (usunięte przez administratora), że atakuje i nasyca rynek elitarnym sprzętem klasy S!!!
Zostaw swoją opinię o zalco - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zalco