Opinie o Nexteer Automotive Poland w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nexteer Automotive Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Gliwice

boSSki greg, młody wilk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Siemka, szukam pacy jako ałtomatyk. Myślicie że przyjmą kogoś bez doświadczenia i wiedzy na przyłuczenie ? Jeśli to ma znaczenie jestem po zawoduwce jako sprzedawca i mam doświadczenie w sklepie związanym z automatykom(media expert). Znam sie troche na komputerach i umiem pisac w wordzie lub paint, swietnie obsluguje internet. Aha i jaka jest stawka bo chcialbym wiecej niż mam teraz czyli minimum 22 złotych na godzine netto!!!

Ja Nowy wpis

ja z takim pytaniem. Czy w tej firmie jest dział SMT? I czy potrzebują pracowników?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Nexteer Automotive Poland? Chętnie zatrudniają?

Honorata

W pandemii skarżyliscie się, że zwalniają ludzi z umowami, a biorą agencyjnych. Jaka z tym sytuacja teraz? A duże są różnice w wypłacie w jednej i drugiej opcji? Bo szczerze, ale przy tej drożyźnie, to byle zarobić na życie, a z kim umowę podpiszę, to mniej ważne...

Zuo Nowy wpis
@Honorata

Najniższa stawka 21.50, poniżej najniższej krajowej. Ukraina zarabia 27+, limit godzinowy 200+h. Na stołówce stawka 25. Jak ci się wydaje?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Tomasz

Słuchajcie ! Przyglądam się Waszym opiniom a raczej narzekaniom i mam tylko jedno pytanie: Czy nie możecie powołać w firmie związków zawodowych !? Jest Was chyba wystarczająco wielu aby spełnić wymogi statutowe i bronić swych praw ???!!! Poddaję pod roozwagę ! T.

Zuo
@Tomasz

Są dwa i jeden ciśnie na drugi :)

Antoni
@Zuo

Aha, to wiele wyjaśnia :D To jakie jeszcze macie wyjścia z sytuacji? Czy już nie ma szans na poprawę w takim razie i każdy sobie daruje dalsze starania?

Mix
@Antoni

Chyba ciężko będzie

Ambrozia

Dostałam ofertę na produkcję. Może ktoś by napisał czy warto???. Dzięki

BAGAMIL BOGDANOWSKI

Powiem tak najlepiej chodzic wszystkie nadgodziny i wypłata bd godna polecenia . A co do zażywania substancji to było zawsze na początku dziennym , a Waldek no coz byl pijany czasem Ale co tu się dziwić

do nowych pracownikow

Nie pracujcie w tej firmie szkoda czasu naprawdę. Pozwalniali osoby które powinny dostać umowę na stale a znowu przyjmują agencyjnych bo zbliżają się święta i ludzie biorą l4 a wy jesteście po to żeby dziury załatać a za 2 gora 3 miesiące wam podziękują szykują się dalsze zwolnienia po nowym roku wiec tu kariery nie zrobicie niestety szkoda waszego czasu zero szacunku do człowieka gorzej jak zwierze traktują pracowników.

Jeden z nich
@do nowych pracownikow

Potwierdzam. Przyszedł do nad Polaczek i robi "porządki" czyli zwalnia ludzi, żeby zastąpić ich agencyjnymi, a to dopiero początek tego vo się będzie dziać od przyszłego roku. To samo robił w Tychach, wystarczy przeczytać co nim piszą na go work w zakładzie Tyskim.

@Jeden z nich

podobno ok 20 pracowników ze stałymi umowami maja byc zwolnione wiec firma (usunięte przez administratora) nie polecam niech polaczki garuski iinne darmozjady sami sobie pracują jako fizycznie bo za chwile wywala wszystkich i nikogo do pracy nie bedzie a opinia ze to g...o nie firma sue rozszerza niestety za niedługo padna z taką chora polityka

Polak Śmieć
@...

(usunięte przez administratora)zwalniają nas i zatrudniają ludzi pod agencje pracy. Jeszcze bezczelnie napisali, że jest dużo wakatów. Zero szacunku dla ludzi. Życzę Polakowi, żeby zd*chł na raka. Nie pracujcie w tej firmie, bo nie warto.

Qaud
@Polak Śmieć

Na praca.pl też kest oferta (usunięte przez administratora) zwalniają pracowników i zatrudniają z agencji. W dodatku oferta kłamie, nie ma aktualnie na hali 4b, a premii za polecenie nikt nawet nie powącha, bo szybko wymienią pracownika na nowego. Jakby ktoś miał wątpliwości to nr. Ref. Oferty wyraźnie wskazuje o jaką firme chodzi.

@Qaud

Takiej podlej i zakłamanej firmy jak nexteer nie znajdzie się na strefie omijać szerokim łukiem. Mam nadzieje ze nowi pracownicy nawala tyle złomu i bedzie tylecreklamacji ze to gow...o padnie na pysk. Polaczek niech sobie normalnej pracy posxuka sxuja jedna bo do zarządzania sie nie nadaje podły człowiek zero szacunku dla innych pracowników.

@...

W administracji też mają zwalniać ale najśmieszniejsza jest firma zewnętrzna UR. Niby mogą sobie zadzwonić po automatyka z firmy obok, albo po elektryka ale co się stanie z nami? Mamy Żreć gruz?(usunięte przez administratora)

...

Życzę Polakowi zeby ktoś tez go potraktował jak szmatek i zeby dostal kopa w 4 litery mize wtedy nabierze pokory i szacunku do drugiego człowieka. Ten czlowiek to totalne zero

@do nowych pracownikow

(usunięte przez administratora) tą firmę, po kilku latach tak po prostu mnie zwalniają, żeby żartudnić kogoś za złotówkę mniej. Smiechu warte. Garus i Polak dwa śmiecie.

...

Tak ta zlotowka mniej firmę uratuje sobie niech uwala z wyplat bo maja z czego. Co za zalosna firma.

Pierzu

Ponoć TL Tomasz B pojechał na Maroko kozy dupić na czas

Fabryka azbestu
@Pierzu

W tej firmie nie ma BHP.. Wszędzie wycieki, kopci z pieców, smierdzi, mgła olejowa, hałas. Często są wypadki, a ta baba z BHP chodzi tylko i zagląda do śmietników czy czasem ktoś nie wyrzucił papieru do pojemika na folie. Maszyny często się psują przez co nikt nie otrzymuje premii. WSZYSCY team leaderzy siedzą ciągle na papierosie z dyrektorem, tam chyba mieli też rozmowę o pracę. Niektórzy nie potrafią obsługiwać maszyn, mają od ustawiania swoich pazi. Ta firma to fabryka azbestu, jest przestarzała i źle zarządzana. Daje jej jeszcze 7 lat działania i ją zamkną.

Matic
@do nowych pracownikow

Prawda 100% . Zwalniają z dnia na dzień jak (usunięte przez administratora).

Moze nowy

Hej beda jakues podwyżki znajomy tam robi gada ze zawsze są od 1 marca a chce się zatrudnić. Ile zz wynegocjowały?

Ajaj
@Moze nowy

W(usunięte przez administratora) beda podwyżki ta pseudofirma nie chce nic dac hehe dobrze ze juz tam nie pracuje te ameby mózgowe wyświadczyły mi przysługę robie teraz w firmie gdzie bez łaski od stycznia dali po 300 brutto podwyżki a tu afera o 50 gr brutto hahahaha ale hołota i tak będzie tam robic świątki piątki i niedziele za 3 kola bez życia rodzinnego. Zal mi was.

Wielka straszna godzilla
@Ajaj

Dla większości pracowników są podwyżkowe ochłapy tylko po to, żeby po 6 latach pracy zarabiali tyle co nowi pracownicy tymczasowi. Jest jeszcze kilka osób, którzy kolegują się z kierownikami i dostają dodatkowe podwyżki indywidualne. Taki Cebul, okoń, michamczyk czy warzdycha zarabiają ponad 6 tyś brutto

Telewidz
@Wielka straszna godzilla

o widzisz, i tu cie boli! zazdrościsz ze ktos taki jak ja lize rowa swojemu przelozonemu i ma z tego tylulu lepsza i bardziej oplacalna prace. Widocznie nie jestes taki super jak ja. i nie trzeba robic studiow, wystarczy tylko byc milym i do rany przyloz dla swojego szefa. pamietam swoje pierwsze podlizywanie, przynioslem ciasto dla szefa za to ze moge z nim pracowac. bezncenne!

Luk93

Omijajcie ta firme szerokim lukiem, przyjmuja na miesiac, a potem nie przedluzaja umowy i biora kolejnych pracownikow z Agencji Pracy. Nie wiem o co im chodzi( pewnie o pieniadze), bo wyplata tez mi sie nie zgadzala. Praca w smarze i oleju, a kiedy na zewnatrz pada, to zamykaja okna i mozna sie udusic. Na gliwickiej strefie spokojnie mozna znalezc prace za lepsze pieniadze i w lepszych warunkach.

Shit firma

Szybko , więcej i produkcja ! Motto firmy i (usunięte przez administratora) jakich mało !

Kupa

Pracuje to ponad 12 lat. Na każdej linii śmierdzi, a kierownik to ciul. Jedyne co mogę tu polecić to wypowiedzenie

Ktoś fajny
@Kupa

Już złożyłeś?

Kupa
@Ktoś fajny

Nie bo szkoda mi stawki, jak przyjdę w niedzielę na 12h to mam prawie 1000 zł brutto do wypłaty. Nowym pracownikom nie polecam tu pracować, bo za psi grosz będą charować na najgorszych stanowiskach.

Opiszcie prace na UR… jakie problemy , jakie maszyny , ludzie …

egon

Pracuje ktos na magazynie albo produkcji? Mam pytanie na prv. luckybuster małpa wp pl

Patryk Patyk

Walduś mam pomyślała. Weź się (usunięte przez administratora) w łeb, a Stachu w łeb i broche. Kij w w oko, do niczego się nie nadajecie. Tylko wyjaśnienia dawać potraficie operatorom, a sami źle pracujcie.. Nie umiecie ani zażądać, ani produkować.

Spoczko
@Patryk Patyk

Taki wygadany jesteś? Zapraszam do mnie na rozmowę twarzą w twarz. Dozobaczenia

Olek
@Spoczko

O Kalafior widzę nadal masz szacunek na hali. Bez zmian.

Gulasz

Nic dziwnego, że koronawirus się tak szybko rozprzestrzenia skoro w tej firmie nie trzeba nosić masek. Co ciekawe jak kierownik się na kogoś zdenerwuje to zabiera mu premię za brak maseczki.. podczas gdy sam jej nie nosi!! Mowa o tym starym dziadzie śmierdzącym. Powinni nałożyć na tą firmę kare, a dyrektora zwolnić.

Jarek
@Gulasz

Widzę, nic się firmie nie zmieniło. Że im nie wstyd czytać tych opini.

dsagbaewjeiow

Miałem możliwość uczestniczenia w rozmowie o pracę. Kierownik spóźnił się około 15 minut i nie powiedział ani słowa sorry za spóźnienie. Po czym opowiedziałem kilka zdań o moim doświadczeniu na ostatnim stanowisku. Kierownik od razu powiedział że jest system 3 zmianowy -ale docelowo 4 brygadowy. Wyraźnie zaznaczyłem że system 4 brygadowy mnie nie interesuję i nie chcę pracować w takim systemie na co kierownik powiedział mi że to nie jest koncert życzeń. No cóż...bez komentarza. Na tym etapie zakończył rozmowę -i wyszłem z uśmiechem na twarzy bo wiem że wkrótce znajdę lepszą pracę w systemie nie 4brygadowym. W trakcie rozmowy nie dowiedziałem się nic na temat firmy od strony kierownka, poziomu płac itp. Szkoda mojego czasu ale lekcja cenna na przyszłość. Pozdrawiam

@dsagbaewjeiow

Kolego, w tej firmie kierownikiem jest się tylko z nazwy. To są ludzie po gimnazjach, nie możesz oczekiwać od nich jakichkolwiek informacji. Wyobraź sobie że kierownikiem produkcji został typ którego jedyną umiejętnością jest zamawianie kebabów do pracy osobą które mogą mu pomóc w awansie. Gnidy i nic więcej, potrafią się sprzedać za pare złoty.

Borke

Kolejny dzień tutaj... Już nie wytrzymuję. Jeszcze trochę i się zabije przez TL i kierownika. Wszyscy się tu znęcają nad nowymi...

Pracowalem wiem
@Borke

Pracowałem tam i to prawda kierownicy to tragedia. TL tak samo po pierwszym dniu wymagają zrobienia normy a sami w niczym nie pomagają jak się maszyna zawiesi to pretensje czemu to stoi i czemu ktoś nie umie naprawić. Firma nie przedłużyła mi umowy i powiem wam ze dziekuje Bogu codziennie za to pracuje w nowej firmie gdzie na dzień dobry zarabiam tyle co w nexteer po 3 latach i wiem co to wolne weekendy a nie jak tutaj wiecznie 6d i życie rodzinne w du....zle wspominam ta firmę wieczne szukanie czegoś zeby premie uwalić i te smieszne wyjaśnienia za byle co żenada. Firma nie warta życia jak ktoś kocha rodzinę niech zmienia robote wszędzie się tyle zarobi.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nexteer Automotive Poland?

Odp

Po co pytasz? Zatrudnij się i zobaczysz xD

Odchodzę

Po kilku latach pracy odchodzę z tej firmy Jak lubicie żyć to nigdy nie zaczynajcie tutaj pracy Przez kopcące piece których nikt nie chce uszczelnić i mgłę olejową nabawiłem się raka płuc a nasza kochana pani z BHP na tę informację się zaśmiała Jest dla niej specjalne miejsce w Piekle

Znam to
@Odchodzę

W tej pseudofirmie nie ma bhp. Powinni to zamknąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nexteer Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w Nexteer Automotive Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nexteer Automotive Poland