Chiński market XIN LI

Andrychów

Opinie o Chiński market XIN LI

anonim 2011-10-29 11:41:09
Pracowalam 4miesiace i mnie zwolnili. Ogolnie straszny syf. Nie mówią po polsku o wszystko trzeba sie prosic i nawet umowy na czas sie nie dostaje. kasa mala ale zawsze w terminie. ogolnie nie polecam bo z ate pieniadze nie warto uzerac sie z chinolami. Po sklepie biega mala i rozwrzeszczana baba podajaca sie za kierowniczke a tak naprawde nie dosc ze jest zwyklym sprzedawca (i to marnym) to jeszcze szefowie jej nie lubia. Typowy przyklad baby ktora do niczego nie doszla w zyciu i chce na sile pokazac ze jest gdzies wazna. dziewczyny z ket mowia tak samo. Mam nadzieje ze jak tu zajrza to sie tu odezwa:) Ogolnie nie polecam pracy. lepiej poszukac sobie czegos innego i nie mowie tego dlatego ze mnie zwolnili tylko dlatego ze upominanie sie o kazdy papierek tygodniami jest bez sensu a ta nieporadna "kierowniczka" nic nie robi tylko [usunięte przez moderatora] innych i kloci sie z klientami. skzoda gadac
jasmina 2013-12-11 00:00:24
pracowałam tam dość długo uważam że w kwesti wypłaty byli uczciwi jednak w innym nie ponieważ dostać od nich dokument to był cud nie potrafili się porozumieć zmieniali ceny na zbyt wysokie mimo ze po nizszej szły jak świeże bułeczki ponadto co jakiś czas szukały ich osoby ze slużby celnej bo dokumenty mieli nieważne i się dosłownie chowali żal(usunięte przez administratora) poprostu ludzie bez dorobku którzy każą pracować jak wołom
ejro 2016-05-03 23:09:24
Może to jest tylko kwestia róznic komunikacyjnych @Łukasz, a tak to wsyzstko opiera się na dość dobrych stosunkach. Dobra atmosfera to połowa sukcesu firmy i widać, że jest ot u nich w pełni respektowane.
Zostaw swoją opinię o Chiński market XIN LI - Andrychów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chiński market XIN LI