Opinie o Gamatex SF LaVard w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gamatex SF LaVard. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gamatex SF LaVard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamatex SF LaVard w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

Remek Nowy wpis

Czy ta cisza na forum od wielu miesięcy jest związana z dobra pracą. Firma mocno się rozwija więc i praca jest pewnie dobra??

Zy Nowy wpis
@Remek

Wręcz przeciwnie

Jasiek Nowy wpis

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi rekrutacje? Trochę dziwne, że od dawna nikt tu nie zostawił opinii?

when Nowy wpis

A wiadomo czy mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki

Gala

Niesamowite... I piszesz o tym na forum dla pracodawców. Interesujące , że wam droga ,, goro " chce sie siedzieć na takich forach i klepać te wszystkie słodziaszcze opinie o pracy u Was no i oczywiście te pochlebne opinie o produkcie który w rzeczywistości jest gowniany !

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gamatex SF LaVard się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
aga

praca w Lavard niczym szcególnym się nie różni od pracy w innych sieciówkach,wiem bo pracowałam jakiś czas.Płaca jak wszędzie,ale są premie, choć trudno wyrobić.

mario

Dla niezbyt uważnie czytających powyższe - "Kupiłem więc sobie kilka par spodni i nowych koszul" = wymieniłem za darmo. Dopłaciłem jakieś grosze jedynie do skarpet :)

mario

Kupiłem garnitur w outlecie wrocławskim. Po prawie 2 latach użytkowania spodnie przebarwiły się. Zaniosłem do sklepu w zasadzie nie licząc na zbyt wiele - a wcześniej poczytałem sobie parę negatywnych pinii w temacie posprzedażowym. Chciałem na własnej skórze przekonać się jak będzie. Pani ekspedientka przyjęła spodnie bez problemu (notabene były jeszcze z metką od pralni) tylko musiałem dowiedź marynarkę do kompletu (nie można reklamować samych spodni jeśli kupiło się garnitur, chociaż z marynarką było wszystko w porządku). Po ok 1.5 tygodnia otrzymałem telefon, że moja reklamacja została uznana. Ponieważ mój model już nie jest aktualnie produkowany zaproponowano mi gratisowy zakup do ceny reklamowanego garnituru. Kupiłem więc sobie kilka par spodni i nowych koszul i jestem bardzo zadowolony. Bardzo ciężko było mi się zabrać by o tym gdzieś napisać ale w końcu się zdecydowałem, ponieważ z mojej perspektywy obsługa posprzedażowa i podejście firmy jest wzorowe. Polecam!

kamila

W salonie LAVARD nie ma płaszczy za kwotę 1500 zł !!!

Klient

Nie Polecam tego sklepu ze względu na jakość oferowanego towaru. Kupiłem płaszcz za wygórowaną cenę 1500 PLN okazało się płaszcz farbuje i stracił fason - już rok staram się o zwrot towaru i jestem zbywany. Szanowni Państwo nie polecam tych sklepów. Może wygląd ubrań jest OK ale jakość odstaje nawet Chińskich towarów. Obsługa przy załatwianiu reklamacji (tu mówię o Właścicielu - to totalne Chamowo - jak mu tam chyba (usunięte przez administratora))

Mała mi

Własnie wybieram się na rozmowe. Jakie pytania zadają? Czego moge sie spodziewać? Zależy mi bo słyszałam od kolezanki że swietnie się tam pracuje. Prosze o info.

sushi

Byłam niedawno na rekrutacji w Lavardzie i tak żenująco niskiego poziomu zadawanych pytań dawno nie słyszałam.Jestem w szoku że tacy ludzie jak ten pan mogą pracować na takich stanowiskach.

Klient

Zgadzam się w 100% jeśli chodzi o obsługę- wspaniała, profesjonalna i uśmiechnięta, jeśli chodzi o Lavard w Sosnowcu F.H.

Paolo

Firma pod psem - szmaciarnia. Oferują niskiej jakości produkty za wysoką cenę. O reklamacji nie ma mowy. Obsługa wspaniała i wyrozumiała ale jak się sprzedaje szmaty to trudno być miłym. Nie polecam marki jako klient no chyba że zaczną sprzedawać na straganach za połowę ceny. Tyle są warte ich garnitury.

Zadowolony klient ;)

Witam. Ja tam jestem zachwycony z obsługi. Sa to kompetentne, wykwalifikowane pracownice dodatkowo zawsze uśmiechniete, pełne optymizmu. Gdy klient wejdzie do tego salonu, od razu wiedza co z nim zrobić =) Mila i profeslionalna obsluga.

natka

Witam właśnie szukam pracy i miałam zatrudnić się w firmie lavard ale chyba już nie chce, ktoś może tam pracował słyszałam że nie dają umowy i obiecują na początek złote góry a póżniej niska pensja a jak nie pasuje to papappa

jeremi

szkoda słów---jak piękne założenia firmy legły w gruzach-przez osoby trzecie---(niby szkoleniowców),kiedy właściciel sie zorientuje-za póżno bedzie ratować opinię- SAMYM WŁAŚCICIELOM ŻYCZĘ POWODZENIA -I NIE ULEGANIA TAKIM WPŁYWOM!

lalala

Do "me" - widac ze nie pracujesz tam długo- skoro piszesz o ustalonych pensjach, bo jak bys nie wiedział to po 3 miesiącach pracy pensje miały być podniesione. Także gratuluje wiedzy i dziwie sie co Ty tam jeszcze robisz??? Pozdrawiam :)

Jan_43

Tak, ma Pani racje - obsługa jest fatalna!!!!

jaka-ja

Owszem człowiek godzi się na ustaloną pensję, pod warunkiem , że będzie ona stała, a nie jak to w przypadku tej firmy, po pół roku pracownikom zamiast podwyższać ( jak to się robi w szanujących się firmach) , obniża się pensję podstawową. Firma bez szans rozwoju, duża rotacja pracowników. Wielkie obietnice, które kończą się wielkim NIC a następnie zarzuty o braku motywacji - kompletne nieporozumienie!

ada_32

W LAVARD Sosnowiec panuje fatalny klimat, obsługa jest niekompetentna, nie potrafi doradzić. Obsługa zachowuje się tak jakby bała się obsługiwać. NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gamatex SF LaVard - Sosnowiec

Gamatex SF LaVard