ZAKŁADY CHEMICZNE ANSER

Wiskitki

Opinie o ZAKŁADY CHEMICZNE ANSER

ja 2011-03-15 10:36
Pracowałem w tym syfie jako handlowiec i nie polecam tej firmy jako pracodawce a towary szkoda gadać na zmarnowany czas i kiepska kasa
Poszukujący pracy 2013-01-28 16:27
Dostałem ofertę pracy na rejon śląskie, opolskie, dolnoślaskie, jakie dokładnie są tam warunki płacowe w tej firmie??????
oszukany 2014-10-14 10:49
Firma anser to( usunięte przez administratora ),traktuje ludzi jak przedmioty a poza tym jest niewypłacalna. Obiecuje premie, ale nic z tego.Przedstawiciel nie ma nawet wglądu w swoje premiowanie.Ha ha.....
oszkany!! 2015-01-09 09:27
robiłem 4 dni w tej firmie jak spytałem sie o umowe albo cos to podziekowali mi w gdyni produkcja kleju
Kitol 2015-02-05 21:08
To niestety jest prawda! Potwierdzam !!!
Maserak Śląsk 2015-02-05 21:14
Dokładnie jak wyżej, nie można się miesiącami doprosić należnych prowizji. Podstawa najniższa krajowa i brak szans na jakiekolwiek dodatkowe pieniądze.
Brak podstawowych materiałów reklamowych, nie ma z czym handlować.
Sale 2015-02-20 14:06
No nie wiem. Prowizje są po zapłaceniu faktur, więc jeśli ktoś chce od razu kasę to się nie uda. Ale jak ktoś sprzedaje to dostaje swoje pieniądze. Można zawsze niestworzone rzeczy opowiadać, ale nie kłam, firma jest uczciwa.
as handlu 2015-07-17 18:03
dokladnie firma ok towar super. sprzedasz zapłaca za fakture i dopiero wtedy mozesz liczyc na premie.tak dziala to we wszyskich firmach
korek 2015-11-03 00:25
Długo nie pracowałem ale się podzielę, atmosfera w miarę ok (wszystko zależy na kogo trafisz), premię wypłacali (nie zdążyłem się rozbujać i dostałem lepszą ofertę) Marketing kuleje zdecydowanie
Krasnal 2016-05-14 11:10
Wypłata w terminie jak najbardziej jest @have, więc spokojnie.
iko 2016-11-13 21:21
Polski producent chemii budowlanej-firma jest godna polecenia
mario 2017-02-09 17:37
Nie warto, pod każdym kątem, nie warto. Bardzo słabe warunki finansowe, pół etatu a trzeba pracować na cały i jeszcze dłużej, nie ma możliwości, firma produkuje tylko w teorii. Każdy pozostawiony samemu sobie, brak wsparcia i jeszcze wewnętrzne tarcia, bardzo słaba atmosfera większość ludzi albo czeka emerytury albo szuka roboty nowej. NIE POLECAM nikomu.
jack 2017-02-09 17:40
potwierdzam
Monika 2017-02-10 15:52
faktycznie nie jest to firma dla osób za które trzeba myśleć, brak wsparcia oznacza że, trzeba samemu wiosłować ...nie mniej jednak wypracowana samodzielność może dać w przyszłości efekty o samodecydowaniu, ruchomym czasie pracy ,,,,no a tak naprawdę pracować trzeba wszędzie dużo i wiedzą o tym osoby które mają własną działalność i wiedzą również że, pieniądze w firmie biorą się ze sprzedaży a nie z estymowania sprzedaży...
tarcia wewnętrzne są w każdej firmie , ,,
POLECAM dla każdego kto ma charyzmę i siłę do tworzenia czegoś nowego ...
Zostaw swoją opinię o ZAKŁADY CHEMICZNE ANSER - Wiskitki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁADY CHEMICZNE ANSER