brak logo

PKO BP Faktoring

Warszawa

Opinie o PKO BP Faktoring

gal 2011-12-28 17:41
Beznadziejna firma pełna figurantów. Jak cos szybko trzeba to nikt nic nie wie. Fatalna atmosfera. Jak w komunie - trzeba uważać co się mówi i komu, bo wszystko może być wykorzystane przeciwko tobie. Pełno donosicieli i podlizuchów. Szczerze odradzam.
4
no one 2012-05-05 14:20
Polecam tę firmę tylko tym, którzy są [usunięte przez moderatora] emocjonalnymi. Na pewno tu się odnajdą. Firma również dla tych, którzy nie mają instynktu samozachowawczego. Odradzam tego pracodawcę.
1
były pracownik 2012-05-28 21:32
Firma pełna zakompleksionych ludzi, którzy swoje ego budują poprzez wytykanie potknięć innym. Brak nastawienia na współpracę u każdego. Pracują tu ludzie, których pasjonuje kopanie pod innymi dołków a nie rzeczywisty biznes. Atmosfera nie sprzyjająca pracy. Nie polecam.
1
lalala 2013-02-20 21:28
Trzeba być szalonym by pracować dla tych ludzi. Brak profesjonalizmu w każdej materii, firma zbudowana na układach i układzikach. Niczego się tam nie nauczysz poza umiejetnością manipulowania i produkowania [usunięte przez moderatora] nie mówiac już o szansie rozwoju zawodowego nawet poziomego czy poszerzenia znajomości biznesu. Zero szkoleń, zero szans rozwoju. Zakłamanie na każdym kroku. Acha..i nie wiem tego osobiście tylko z opowiadań moich znajomych.....ale oni są obiektywni.
1
anonim 2013-11-26 09:35
z przykrością potwierdzam wszystkie powyższe opinie, im mądrzejszy pracownik tym krócej popracuje. ale cóż konkurencja nie śpi i przejmuje.
jak się nie da normalnie to brudów narobią i i tak zwolnią
odradzam, chyba, że na chwilę tylko dla kasy dla ludzi o mocnych nerwach
1
henryk 2016-04-20 10:49
widzę, że obecnie już nie rekrutują tutaj osób, ale wydaje mi się,że ostatnie warunki w ofercie jako analityk ryzyka była całkiem dobra kasa za to i tez płaca na pewno.
Osioł 2016-12-21 22:22
Co tam na bagnie słychać? Fiona rulezzz???
Zostaw swoją opinię o PKO BP Faktoring - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKO BP Faktoring