Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Life Loser

Znowu ktoś starej repecie zakładowej nie powiedział dzień dobry. Aż odcisk od siedzenia na tyłku zabolał.

Espaniol

Ludzie weżcie się ogarnijcie ,naprawdę ciężko się porządnie zgadać stanać przed zakładem nie punkt 6 rano tylko jak kierownictwo produkcji przyjeżdza na godzine 8 stoicie przed bramą i wszyscy jednocześnie na żądanie jakby ktoś powiedział ze to i tamto to jestem pewiem że z góry wymiękli by bo kto by im pracował świeżaki z biedronkowej promocji litości.

Paso
@Espaniol

Do tego trzeba mieć zgrany zespół który to zrobi a nie 80% ludzi powie że nie bo mnie zwolnią.... czyli jak martwią się o zwolnienie to im się podoba ;)

Robert

Czy tylko narzekać potraficie?

Pit
@Robert

A kim ty jesteś?podaj chociaż jeden powód żeby pochwalić mmp

Lida

Będę wdzieczna za opinie odnosnie MMP Premium, czy ktos cos wie? Czy warto tam isc do pracy do zakupow? Jaka jest aktualna sytuacja. Proszę, podzielcie się swoimi opiniami Pozdrawiam

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bbb

Neupack może dobry , a MMP Premium to nie bardzo .

Artu
@Bbb

Neupack to dobry pracodawca...dobry kawał...to (usunięte przez administratora) jakich mało..pracowałam w tym kolchozie..to jest po prostu jeden wielki (usunięte przez administratora)

Miej jaja :D
@Artu

A co jestes pracownikiem Premium ze tak gadasz ? większość negatywnych opinii ma Neupack

Lop
@Miej jaja :D

A co nie widzicie ze premium to tez taki mały obóz??jesteście ślepi?porównajcie do Walla ..nie widzicie różnicy???

Justi

Firmo Neupack na Równej i Petersona co z temperaturą na produkcji? Znów 45 st ?Ile lat obiecujecie że coś się zmieni latem?Nowy zakład na Petersona,i jest to samo.W biurach klima,wiatraki,okna.Na produkcji ludzie padają.To jest drukarnia i pyły krążą.Ale co tam,pracownicy w pocie czoła muszą pracować szybko.Nie dziwne że się zwalniają.

@Justi

Macie pracować szybko...my w kebabie mamy klimatyzację

ciekawy
@Justi

Jeżeli jest 45 stopni, to dlaczego nie dzwonicie do PiP?

Justi
@ciekawy

A myślisz że nie było to zgłaszane?

Po rozmowie kwalifilacyjnej...

Podobno na magazynie dobrze placa ? To prawda ? System 3 dni pracy 3 dni w domu. Wszystko po 12h. Gdy usłyszalem pensje to nie moglem uwierzyc. To prawda ze magazynier zarabia tam ponad 4.000 na reke ? Takie super dodatki na swieta po killa stow. Grusza 1.000 swieta 700zl. Nadgodziny po 100% lub 200% umowa o prace... Oddzial na Torunskiej.

@Po rozmowie kwalifilacyjnej...

Tak tak..nadgodziny tylko po 200%...praktycznie praca lekka i przyjemna..co 15 minut 10 minut przerwy

Boni
@Po rozmowie kwalifilacyjnej...

Nie wiem jak na Toruńskiej ale na Równej i Petersona to socjal zmniejszono ok 250 na święta,a grusza?300zł.Związki zawodowe podpisały.A urlop na wakacje jeszcze sprawdz.Bo 80 godz musisz wziąść aby dostać te 3oo zł.A jesli pracujesz po 12 godzin to ci urlop wyjdzie 72 godz.musisz dobrać jeden dzień.A nie każdy o tym wie.I nie każdy kierownik sie zgadza.

Śmiech na sali
@Po rozmowie kwalifilacyjnej...

Ty chyba sobie jaja chłopie robisz.... Skąd takie informacje masz? Może i wyciągniesz tyle ale życia prywatnego to ty nie będziesz miał.

Luidzi

MMP Neupack to bardzo dobry pracodawca. Narzekających wszędzie znajdziemy.

King
@Luidzi

Kim ty jesteś ze piszesz takie bzdury?na polecenie kierownika.?czy jesteś jednym ze szmaciarzy z kebaba?

mik

Czy ktoś kontroluje drogi p.poż.Bo o wypadek nietrudno,gdy są zastawione.Kto za to odpowie?

OperDc

Wszystko to o kant d..y rozwalić. Wprowadzają jakiś system bez szkoleń, bo te spotkania szkoleniami nazwac nie morzna. Część operatorów nie ma pojęcia jak cokolwiek rejestrować w ADAMie - Sradamie. Informatyk SK nie ma pojęcia jak działa system i każde pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

@OperDc

Chyba ta mniejsza czesc. Bo program opanować się da w parę dni w praktyce nawet szkoleń nie trzeba

wow

Ale mądry się znalazł.Góra się szkoli miesiącami a pracownik ma to w trakcie pracy przeczytać,zrozumieć,wykonać,podpisać.Kto tu mądry?

@OperDc

Nie ogarniasz ortografii, no to jak masz ogarnąć Adama :v

Pracapr

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak wyglada praca kontrolera jakości ?

@Pracapr

Wygląda to tak ze siedzisz i donosisz..

Ludzi mało, pracy dużo. Jeden chłopak się nie może w spokoju wyszkolić na maszynę, bo ciągle kogoś brakuje. Podwyżki miały być podobno w maju, a teraz okazuje się, że w lipcu. Ciekawe co zrobią jak się zaczną urlopy. Na hali chodzi rzesza informatyków, a nikt nie umie obsługiwać nowego systemu. Słabe zainteresowanie pracownikami ze strony kierownictwa, ciągle zamieszanie, a organizacja pracy w weekend to jakis żart.

Czy jest kierownik Darek nadal?

Darek

Jestem, zapraszam

Pinokio

M-asz M-alo P-ieniedzy Pracy duzo za trzech gotowki malo to sie nazywawa system rownowazny. Firma nie uznaje polskich swiat szuka wymowki by wymuszac prace poza 12 godzinami.Wizyty inspekcji pracy POLECAM PRACE DLA PRACOWNIKOW FIZYCZNYCH

dick

Zagraniczna firma,świetnie się rozwijająca,zatrudniająca wielu pracowników.Niestety to ostatnie to polega na zwalnianiu,przenoszeniu,zatrudnianiu na umowy zlecenia,przez agencje za najniższą krajową.Wiele osób nie wytrzymuje narzuconego tempa pracy oraz ponad normy dzwigania.To wymysł "guru".Szybko, mało ludzi.Dadzą radę.Jak nie -przyjdą następni.Nie polecam.

@dick

Tak naprawdę dobry pracodawca nie musi szukac pracowników...w tej firmie rotacja jest olbrzymia..nikt nie zwraca uwagi czy jesteś trzeźwy czy nacpany..liczy się sztuka..

Tymon

MMP Neupack ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

nike
@Tymon

Z dobrego zakładu ludzie się nie zwalniają po 15- 20 latach pracy,i nie uciekają nowi po 1 dniu pracy lub jak wytrzymają i odbiorą wypłatę.A jednak tak się dzieje.

@Tymon

Polecam ci szczególnie dział klejenia...jak lubisz być wyzwany i ponizany ...serdecznie zapraszamy.

@Michał

Hehe jak sobie pozwoliliscie tak macie. Od początku trzeba było mieć swoje zdanie i na wszystko się nie zgadzać

Śmiech na sali

Tymon ty coś ćpałeś?

@Śmiech na sali

Tymon to jakiś (usunięte przez administratora) w zielonym fartuchu

@Michał

Tymon to kulson w zielonym fartuchu

Jeśli chodzi o Toruńską to prawda jest taka że na dwunastogodzinnej zmianie pracowników prawie nie widać ponieważ jest ich tak niewielu. Zarobki stoją w miejscu od wielu wielu lat a usprawnienia produkcji wprowadzone przez nowych właścicieli cofnęły nas do czasów średniowiecznych. Jedynie prędkość pracy jest na poziomie ekspres. Kiedyś zakład był ok i działał sprawnie. Teraz to żałosne dno doprowadzające do rozpaczy. Nie warto myśleć o zatrudnieniu. Każdy normalny który tu został myśli o zwolnieniu.

Byly wolny operator klejarek

A ja sie zwolnilem sam i od ponad 2 lat jestem szczęśliwy wiecej zarabiam nie musze tyrac 12h i wolne wekendy a wystarczy tylko pomyslec i zamiast plakac na forum zmienic prace

Robak

Marcin to Ty? :D

@Kolanko

Nie

$$$$

W końcu największa (usunięte przez administratora) w firmie odchodzi...otwieramy szampana...i kto teraz małą szmatę będzie krył z jego chlaniem???

@$$$$

Tyle czasu czekaliśmy na taką decyzję..brawo mareczku-jesteś wielki.Skończy się wieczne odnoszenie jeden na drugiego.Odpowiedz sobie szczerze:::macie racje marnym byłem kierownikiem-myślałem tylko o własnej (usunięte przez administratora)

Pracownicy
@Michał

Idź i nie wracaj...czym prędzej to zrobisz tym prędzej to będzie normalny dział...a nie banda donoszących na siebie ludzi z lysym dupowlazem na czele

@$$$$

Jak widać każdy zakład ma swojego Mareczku-jestes już tylko złym wspomnieniem naszego działu..nie licz na prezent..

Człowiek-Bediun

Jeśli mowa o zakładzie tffuu... (usunięte przez administratora) (wybaczcie to przejęzyczenie) przy ul. Torunskiej 149a, śmiało moge stwierdzić że zakład jest niegodny polecenia... Jako osoba która miała przyjemność "rozwijania" swojej kariery zawodowej w tym jakże "dbajacym" o ludzi miejscu pracy, radzę wszystkim omijać je szerokim łukiem... Zaczynając od płacy - stawki na pewno wieksze od minimalnej krajowej z 2015 roku ale mniejsze od koneserów obierania ziemniaków w barach mlecznych... Brak premii, brak dodatków za prace w systemie 4-brygadowym... Wypisując wniosek urlopowy można sie spodziewać że Sz. P. kierownik poleci Ci poszukanie Pani sprzataczki, bo jak twierdzi, on go nie podpisze, ale mozliwe ze ona tak lub na drugi dzień znajdzie się go w śmietniku... Dziwić może że cała zmiana je śniadanie przy dwóch 4-osobowych stolikach zatrzymując jedno miejsce dla zagubionego głodnego wędrowca... Normy są tak wysokie że nie trzeba martwić sie o temperature na hali gdyż maszyny rozgrzewają ją do czerwoności... Straszne braki w obsłudze przez co chłopek z pomocy produkcji musi być wielozadaniowy niczym F-16 i zaiwaniać na 3 lub 4 stanowiskach... Firma się rozwija i cały czas idzie do przodu, dzieki czemu jeden człowiek na produkcji wykonuje pracę dwóch... Umowy przedłużanie na okres niebywałych 10 miesięcy co zapewnia bezpieczną i pewną posadę na długie lata... Całe szczęście że postawili na socjal i podpisali kontrakt z LuxMedem dzieki czemu gdy tylko zachce Ci sie rzygać pracą w MMP możesz śmiało wybrać się do tej placówki i uzyskać zwolnienie nawet na ból włosów... ODRADZAM TEN ZAKŁAD !! Z pozdrowieniami Człowiek-Bediun

Człowiek-Beduin
@Człowiek-Bediun

Zapomniałem dodać że zakład również bardzo dba o kondycje pracownika usuwając wszelakie możliwe do siedzenia przedmioty z hal produkcyjnych... Na co komu Multi-Sport ????????

wrona
@Człowiek-Bediun

Witamy w Neupack.Zmiana kierownictwa wiele zmieniła.Najpierw na Równej,następnie na Petersona.Pracownicy wieloletni uciekają bo mają dość.A na Toruńskiej ?Jeszcze wszystko przed wami.Socjal,związki zawodowe-które wszystko podpisują,bhp-które wypadków w pracy nie uznaje,premie-dziwne,nikt nie wie o co chodzi.Praca w święta,bo tak sobie wymyślili [to nie szpital].Ale ciekawe że w tych dniach kierownicy produkcji i ludzie odpowiedzialni o produkcję mają wolne.Pewnie aby nie odpowiadać za to co dają na te dni-nowe rzeczy.Więc pracuj,aż padniesz.Ludzie tam nie wchodzą,a uciekają.

Dezyderiusz
@Człowiek-Bediun

Czytam i sie smieje - humorystycznie napisane ale jednak bardzo prawdziwe

Moni

A gdzie są związki zawodowe????czemu nie wstawia się za pracownikami??tłusty leniwiec.

dobi
@Moni

Dziwne?Ale tu zawsze tak było.Związki,komisja socjalna,społeczny inspektor,bhp.To nie dla pracowników tylko aby była podkładka.A kto się zainteresował aby to zmienić?

bo
@Moni

Jaką kwotę otrzymuje przewodniczący związków oraz społeczny inspektor pracy za sprawowanie tych funkcji?

@bo

Nie ważne czy coś otrzymuje...ale niech coś robi a nie tylko podpisuje wszystko co mu każą.Juz dawno powinna zrezygnować.Malowana lala.

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska