ETERNI NORGE AS

Støren

Opinie o ETERNI NORGE AS

didi 2016-06-28 20:45:22
Ta firma potrzebuje tylko fachowców.Mniej wykwalifikowanym nie daje szans.Po prostu wyrzucają z projektu.Eterni Bergen wymieniło w ten sposób ponad 125%załogi.Uważaj jak będziesz jechał do Eterni.Lepiej abyś miał pieniądze na powrót jak cię wyleja.
Jan Henryk 2016-07-07 19:32:33
Tak właśnie jest.Potwierdzam tę smutną wiadomość.Zanim wyjedziesz z kraju to musisz mieć oszczędności na powrót w razie jak cię wyleją.A wylewają często.Przedmówca powiedział tylko trochę prawdy.Na dzisiaj wylano 150 %zespołu.Atmosfera jest zła.Projekt jest ciężki.I tylko dla fachowców.Weż to pod uwage zanim wyjedziesz.Musisz pracować samodzielnie.
Fachowiec 2016-07-18 11:13:46
Ale z was oszołomy, po co się pchacie do Norwegii skoro nie znacie się na robocie. Jeszcze pretensje ma jeden z drugim że go wyrzucą. Tak to by każdy chcial, nic nie robić a zarobić. Pisało się bajki w CV, co? To nie polska budowa. Jak jesteś prawdziwym fachowcem z krwi i kości to zostaniesz docniony, a jak nie to lepiej zostań w Polsce.
Zostaw swoją opinię o ETERNI NORGE AS - Støren
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETERNI NORGE AS