Abex

Kielce

Opinie o Abex

xxx ze zrozumiałych względów 2009-11-30 11:58:24
Witam. Tym pracodawcą powinna się zająć PIP i ROT. To co wyprawia ze stażystami przechodzi ludzkie pojęcie. Programy stażu, a to co muszą stażyści wykonywać to dwa różne bieguny. Atmosfera pracy: ocena 0.[usunięte przez moderatora]
dion 2010-01-26 15:52:16
Jeśli chcesz się nauczyc czegos i pracować w turystyce to niestety należy temu poświęcic czas -przynajmniej kilka godzin dziennie .Bez pracy nie ma kołaczy.W domu lub knajpie się odpoczywa, a wpracy się pracuje i wtedy stajesz sie profesjonalistą
MaaKaa 2010-01-26 16:08:23
Odbyłam staż w B.T.ABEX w zeszłym roku i jestem zadowolona. Udało mi się znaleźć pracę w zawodzie. Owszem na stażu bywało dosyc ciężko ale przynajmniej się czegoś nauczyłam. Szefowa biura jest osobą wymagającą ale absolutnie nie wykorzystującą stażystów!. Dzięki niej wiem, że turystyka to nie tylko leżakowanie na plaży ale również ciężka praca.
fun 2010-02-05 14:13:23
Mozna sie wiele nauczyc wbiurze abex .Myślę ze abex to dobre biuro i odpowiedzialne za swoich pracownikow i turystow, a o to przecież chodzi
m 2011-06-15 15:10:45
Szkoda gadać...
xoxo 2014-02-19 15:06:20
Nie polecam nikomu tego biura... Traktowanie potencjalnych interesariuszy poniżej przeciętnej. Szefowa ABEX jest osobą bardzo niekulturalną, mającą na priorytecie bardziej picie kawy niż udzielenie kilku informacji :/ Dokładnie: "szkoda gadać"...
Beata 2014-03-03 10:46:34
Odbyłam staż w '98 i niestety poza roznoszeniem ulotek, myciem zaskorupiałych filiżanek po kawie i paru minutach przy kompie (adresowanie kopert), niczego mnie nie uczono. Skargi do nauczyciela prowadzącego nic nie dawały, powtarzał tylko: "musicie wytrzymać". Żenada po całości. Szanowna pani "prezes" osobiście obsługiwała tylko mężczyzn i to jeszcze tych przystojniejszych, bo jak "baba" klientka weszła do biura, to nawet tyłka nie podniosła z fotela. zazdroszczę tym, którzy się tam czegokolwiek nauczyli, widocznie prezesowa miała dobry humor. Ja się zniechęciłam do zawodu, i może dobrze :-)
Beata 2014-03-03 10:48:15
Olewanie go???
kura koko hajs 2015-02-17 18:41:02
a ogólnie to jakie studia i kursy trzeba skończyć żeby zyskać u nich zatrudnienie i potem w praktyce dać sobie bez problemu radę w codziennej pracy? bardzo by mi zależało na zatrudnieniu w takiej branży i konkretnie w tej firmie, także z powodów osobistych. ogólnie to gdzie mogę poczytać o bieżących rekrutacjach u nich?
huira 2016-05-15 19:55:21
@margot to mialęś naprawde dużoo szczęścia, bo na chwilę obecną nie szukają ludzi do pracy. Mi też zalezy bardzo na roboicie, a tu cisza, albo oferty nie takie jakby mi idpowiadałay. Gdyby cos nowego wskoczyło, to dajcie prosze znać na tym forum. dzieki
Zostaw swoją opinię o Abex - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abex