Agencja ochrony VOtum

Bydgoszcz

Opinie o Agencja ochrony VOtum

anonim 2011-10-28 19:09:40
tak jak juz napisano...lepiej psa sie traktuje niz pracownika, pensja na czas ale nigdy nie wiesz ile dostaniesz.....uroki humoru szefostwa....w zaden sposob nie jest sie docenionym. najgorsza firma w jakiej pracowalam.
SEEMANN 2014-01-16 18:28:49
Zaintrygowała mnie opinia żbika.Podzielam zdanie Marianny.Nie musisz pracować w firmie, która wg ciebie jest taka zła.Podcinasz gałąź na której siedzisz.Ubolewasz nad talonami na święta ,więc dam tobie dobrą radę.Zwolnij się, idź na zasiłek, a po zakończeniu zasiłku jeżeli nie znajdziesz pracy, pójdziesz do opieki społecznej i dostaniesz tyle talonów że wystarczy do świąt.
Ja też miałem kiedyś firmę, ale niestety,dzisiaj jestem dozorcą i cieszę się że pracuję w "VOTUM", gdyż to nie jest moja pierwsza praca w tej branży ,ale jestem zadowolony.Rachunki popłacone w terminie-wypłata z zegarkiem w ręku,odzież po okresie próbnym kompletna i nowa,a nie tak jak w innych firmach.
Podczas kontroli przeprowadzanej na obiekcie przez Dyrekcję(duża klasa) zainteresowanie pracownikiem.Myślę że Pracodawca powinien mieć wsparcie w załodze,daje pracę,a to jest dzisiaj najważniejsze.Mało chyba dostałeś w dupę od życia.Nie męcz się, odejdź skoro tak jest źle.
on 2015-08-13 21:08:10
Ten Tzw szef zapomniał że to ludzie tworzą wartość firmy ,to ludzie tworzą kręgosłup firmy a ten pan traktuje ich,coraz gożej .Chciwy pazerny ,zgromadzic jak nawiecej pięniędzy na koncie kosztem ludzi.Ciągle widnieją ich ogłoszenia że przyjmą do pracy a chętnych brak! I niczego sie nadal ten pan nie nauczył.Rozwali firme i tyle bedzie po nim słuchu Chyba ze ma plan zrobic jak,Pan z firmy micros ..... Brak słów
Tak 2016-05-03 14:10:07
Siema, czy ktoś z Was odwiedza jeszcze to forum? Strasznie tu cicho, a szkoda. Ufam, że jacyś nieliczni tu jeszcze wchodzą. Potrzebują informacji w zakresie zarobków u nich i umowy dajcie znać. Dzięki
Zostaw swoją opinię o Agencja ochrony VOtum - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony VOtum