Verus Logistics

Piastów

Opinie o Verus Logistics

superchruper 2011-10-28 16:00:49
ostatnio byłem na rozmowie na stanowisko spedytora, człowiek przeprowadzający rozmowę był rzeczowy natomiast sam właściciel jakiś dziwny, ledwo się nawet przywitał. W ogłoszeniu było praca w Warszawie a okazało się że w Piastowie. Na rozmowie pytali o konkretnych klientów jakich mógłbym wprowadzić do firmy, mieli zadzwonic za parę dni. I zadzwonili ale okazuje się, że żadnej z osób które były zaproszone na rozmowę nie przyjmują i nadal szukają pracowaników. Obawiam się, że być może to jest poprostu poprzez rozmowę wyrwanie od potencjalnego kandydata klienta.
Verus Logistics 2012-04-19 18:41:12
Szanowni Państwo, Rekrutację przeprowadzaliśmy korzystając z firmy zewnętrznej oraz ogłoszenia prasowego. Agencja pośrednictwa personalnego predstawiła nam kandyaturę bliższą naszym oczekiwaniom, zatrudniliśmy dwie nowe osoby do naszego biura w Piastowie. W ogłoszeniu jasno określiliśmy nasze wymagania i zapraszając na spotkanie dokładnie przedstawialiśmy lokalizację biura regionalnego. Szukaliśmy spedytorów doświadczonych (nie dyspozytorów jak kandydat z którym mieliśmy przyjemność się spotkać). Interesowały nas obsługiwane kierunki i potencjał klientów współpracujących z kandydatem do tej pory. Nie oczekiwaliśmy i nie pytaliśmy o informacje handlowe. Obawy kandydata są nieuzasadnione a ocena i opinia możliwe, że wynika z odrzucenia tej kandyatury. Dziękujemy za uwagę. Verus Logistics Sp. z o.o.
Gites 2012-10-19 22:31:03
Ten Versus Logistics to banda krętaczy i [usunięte przez moderatora], dawna Odra Logistics, poczytajcie sobie na etransporcie ilu przewoźnikom nie popłacili i zwinęli dawną firmę, teraz się cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie odradzają, świetny patent na biznes kosztem podwykonawców
franek 2015-01-22 18:04:29
A kiedykolwiek nie wypłacali ?
dok 2016-04-19 19:15:16
no cóż... @jula nikt Ci nie zabroni ubiegać się o staż w Verus Logistics, ale nie wierzę , aby w chwili obecnej kiedy nie slyszałem aby prowadzili jakąś rekrutacje, mieliby Ci zapłacić za niego jakieś pieniadze
Zostaw swoją opinię o Verus Logistics - Piastów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verus Logistics