UTP

Fareham

Opinie o UTP

anonim 2011-09-25 21:36:13
Jeśli ktoś lubi obozy pracy i angoli kierowników,którzy innych mają za kompletnych matołów,a sami nie grzeszą wiedzą to zapraszam.Do tego zakaz używania tel.Jak będziesz miał problemy rodzinne,to będzie problem z urlopem.Na każdym kroku jesteś traktowany jak dziecko z przedszkola,zamienisz kilka słów po Polsku,to już jest afera.Naprawdę są inne lepsze firmy,które płacą więcej niż marne 7.45 funtów na godzinę
dudki 2014-03-21 19:08:10
Wlasnie tam zobaczylem jak wyglada wspolczesne niewolnictwo.(usunięte przez administratora)Polacy z przerostem ambicji.Praca na dwoch maszynach za normalna stawke to norma.Dzisiaj bierze mnie obrzydzenie
nic 2016-05-04 09:27:24
Ale wiadomo w ogóle czy są jakieś oferty pracy? Chciałbym się załapać, bo przecież rotacji wśród pracowników nie ma, co oznacza, że uczciwie podchodzą do pracowników.
Zostaw swoją opinię o UTP - Fareham
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UTP