P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki

tragedia,[usunięte przez moderatora]
były więzień 2010-11-10 19:03:38
zgadzam się ,nie polecam
gren 2011-01-09 19:58:58
Nie jest warta naet wyrażenia opinii.
anonimus 2012-09-14 21:15:40
dużo pracy min.10 godz za marne wynagrodzenie
Łukasz 2014-01-16 18:58:36
Tam prawie co mies dają ogłoszenie że potrzebują do pracy...Panie w biurze mówią że min 2 tyś na mieś a kierownik mówi co innego,jeśli będziesz miał za mało km to może premię dostaniesz żeby mieć te 2 tyś.Ciekawe czemu co mies po kilku kierowców potrzebują ??...Ja nie wiem czemu nie powiedzą jak jest a nie takie sciemnianie ,za 2 koła min na mies ,ale musiałbym je mieć ,to bym poszedł.Chociaż ponoć nawet tyle nie idzie zarobić.niech się wypowie ktoś co tam robi albo ktoś z FIRMY jak jest dokładnie i będzie spokój....Kto będzie chciał to pójdzie każdy ma różne upodobania , jedni chcą mieć ponad 3 koła i mogą robić po 16 g. a inni chcą mniej ale chcą pracować mniej...Myślę że to w interesie firmy się wypowiedzieć jak jest...Chyba że jest tak,że wolą się nie wypowiadać bo by nawet nikt nie poszedł chociaż na mies zobaczyć jak jest ......
Edward 2014-01-20 15:35:39
praca spokojna ...jak komuś wystarczy od 1200 do 1600zł(zależy od premii...jak dają)za pracę od 6 do 17 do może iść.Ogólnie praca spokojna jak pisałem ,nie ma jakiś stresów,,sprzęt też nie najgorszy,dobry mają .
szybki 2014-02-18 12:44:48
witam , czy ktos moze napisac ile tam daja na reke netto na wywrotce ? i po ile godzin na dzien trzeba jezdzic i jak wyglada sprawa zimą? no i jak z sobtami ? z gory dzieki
papay 2014-04-14 19:14:09
naj gorsza firma w okolicy srednia za miesioc pacy 1400 za prawie 300 godz
p. 2014-05-26 23:36:28
Ja tam pracowałem... Kochani trzymajcie się od tej firmy jak najdalej. Maszyny budowlane bez hamulca itd. praca to min. 10 godzin(ale to czas spędzany na budowie) trzeba doliczyć czas tankowania maszyny i dojazdu na budowe... a jak terin goni to nawet 20 godzin się siedziało ... do domu na 5-6 godzin i znowu do roboty. Pan właściciel wydziera się w biurze tak, ze słychać go na placu. jedna dziewczyna trafiła przez niego na leczenie bo nerwicy dostała. Wypłaty... 1600-1800 ale to w sezonie bo zimą dadzą 200 zł i każą się cieszyc. Dramat.
rrrrrrrrrr 2014-12-01 16:25:18
Nie polecam. Inwestują kasę w swoje samochody zamiast w firmę i maszyny.
w 2015-02-18 13:28:21
Ogólnie słabizna. Wyplaty cienkie, za wszystko obciążają, tacho tylko umownie (żadnych pauz weekendowych, przerwy 3x15 pod koparką) ciagle srednio wozisz 8-10 ton wiecej niz DMC, naprawy to pol roku od zgłoszenia moze sa robione. Ale to jeszcze idzie przeżyć, za to ludzi niektórych nie. Chamy, kapusie, patrzą kiedy powinie sie komuś noga i już lecą zakapować. Zero szacunku do siebie i innych. Sam jestem w szoku, że tam tak długo wytrzymałem. Masa ludzi tam pracujących nigdzie indziej nie dostanie pracy (alkohol, karani). Dlatego tak to wygląda.
czolowymurzyn 2016-05-01 16:13:25
ekstra firmawszystkotak jakna papierze zarobki ekstra i atmosfera bez stresu amaszyny to palcelizacwszystkonowki
Karol 2016-09-29 11:07:56
Koledzy powie ktoś jak to wygląda u nich na wywrotce,jaka kasa i godziny?
radek 2016-10-03 10:14:35
no właśnie, też jestem ciekaw własnie jak zarobki u nich wyglądają.
Zostaw swoją opinię o P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki