Andreassons Akeri

Veddige

Opinie o Andreassons Akeri

łysy pomorze 2010-12-29 12:31:55
zgadzam sie to wielka lipa.a co ciekawe zniknęło poprzednie forum i nikt nie zakłada nowego .czyżby strach?
andressons akarainen 2011-01-15 16:10:37
niektórzy są zadowoleni z tej roboty ale ja za śmieciarza robił nie będę chodzisz jak kocmołuch wiecznie w brudzie smrodzie [usunięte przez moderatora] walkingfloor co do kilomentrów to nie będę narzekał bo akurat mnie z tym nie oszukali ani nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w miare dobre ładunki dostawałem ale wystarczy. Jak ktoś lubi buszować w smieciach to polecam tą robote.
koleś 2011-02-03 12:36:39
[usunięte przez moderatora] i banda okradaja kierowców, należy coś z tym zrobić, nie dajcie się tak wykorzystywać ...
4 lata 2013-04-21 07:53:26
Kiedys było oki teraz jest coraz gorzej to znaczy kilometry oki praca znośna ale zaczyna się robić szambo zaczyna byc zatrudniany element ci lepsi kierowcy omijaja firme z daleka koleś z kloesiem sprowadza kolesia i zaczyna , sie kradna wszystko paliwo towar nie bedzie dobrze zaczynaja odmawiac nam ładunków beltima juz nie chce nas bo wszyscy mówią nasi kierowcy kradną przez paru gnojków zaczyna sie robic nie fajnie dziwie sie ze [usunięte przez moderatora] nic z tym nie robia ale oni nie bardzo panuja nad firma ostatnio co do pracowników szkoda kłopoty z szwedzką skarbówka przetrwaliśmy związki tez ale te gnojki zniszcza firme i szkoda ze fama o tym ze wszyscy kierowcy u nas kradna idzie dalej, trzeba sie rozglądac za nowa praca szkoda 4 lata tu pracowałem pozdrawiam tych kierowców którzy ty są dla pracy stara ekipa sie wykrusza szkoda
ADII 2014-02-01 12:17:47
PLACI REGURALNIE
eddy 2016-05-19 19:30:50
nie bardzo rozumiem to co napisałeś @Miecio, to o pracy w Andreassons Akeri??
lamka 2016-10-30 18:15:44
Eh - firma jest okej, a to Wy idioci piszecie kłamstwa w internecie i zniechęcacie ludzi do pracy - to wszystko to są bzdury..
Były 2016-10-30 22:09:16
Jak będziesz chciał tam pójść do pracy to od razu odkladaj pieniądze dla szwedzkiego urzędu skarbowego ( skatteverket).
Prędzej czy później się odezwą po swoje. Średnio na rok trzeba liczyć około 20000zl .
Więc z szczerego serca życzę powodzenia.
Mi niestety nikt tego nie powiedział.

Pozdrawiam serdecznie
Zostaw swoją opinię o Andreassons Akeri - Veddige
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andreassons Akeri