Opinie o DEBIUT Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DEBIUT Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEBIUT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEBIUT Sp. z o.o. w Poznań

Marta Nowy wpis

Czy wie ktoś coś o awansach w firmie na stanowisku Przedstawiciel handlowy? Właśnie widziałam w internecie ogłoszenie. I tam jeden z benefitów to właśnie możliwość rozwoju zawodowego. Gdzie dalej może iść z tej posady? I jak rośnie wtedy kasa?

An Nowy wpis
@Marta

Nie słyszałem o nikim, kto by rozwinął się w tej firmie. Są jednak tacy, którzy cofnęli się w rozwoju, do poziomu modliszki :-))))

Danuta

Czy to prawda, że oddział firmy Debiut w Gdańsku ma zostać wkrótce zamknięty? Z niewyjaśnionych przyczyn zaczyna odchodzić od firmy coraz więcej klientów. Podobno tanim kosztem można uzyskać namiary na nich. Czy ma to związek z otwarciem przez kogoś nowej działalności? Chciałbym móc jeszcze kupować w firmie Debiut, ale już wkrótce może się okazać, że nie będzie w Gdańsku towaru na stanie.

Alicja Nowy wpis
@Danuta

A od kogo słyszałaś takie informacje?

Aśka Nowy wpis
@Alicja

Jeździ taki jeden, który mówi, że Debiut Gdańsk to teraz łatwy kąsek, cała konkurencja już się zbiera na łowy po hotelach itp

Anton

Witam. Mam pytanie dotyczące przepływu informacji w firmie Debiut. Od pewnego czasu nie ma możliwości pozyskiwania informacji o ofercie firmy. Odnoszę wrażenie że brakuje tam kogoś kompetentnego. Jedyne informacje udziela kierowca. Czy ktoś może wie, co stało się z kierowniczką oddziału? Nie wydaje mi się by kierowca, który zbywa klientów był odpowiednią osobą do reprezentowania firmy.

Alicja
@Anton

Z tego co widziałam to mają stronę internetową, tam nie ma pełnej oferty firmy?

kolo

anonim - 2013-05-19 15:26:02 loko a mógłbyś napisać coś więcej an temat pracy w firmie DEBIUT? Jaki rodzaj umowy proponują na star nowemu pracownikowi? Ile można wyciągnąć na miesiąc i czy jest to podstawa czy podstawa + premia? Jak są nadgodziny to jakoś ekstra płatne? Pracodawca gwarantuje jakiś pakiet socjalny? Z góry dzięki za odpowiedź ;)Żadnych premi, żadnych nadgodzin, pracujesz MINIMUM 8 H za to masz płacone, robisz nadgodziny ( od cholery) za free ! !! !!! !!!! Nikomu nie polecam.

Supełek
@kolo

Cudów nie zarobisz. Ale skąd się te nadgodziny wzięły? Chyba z sufitu. Tam nie ma nadgodzin. Za to wszystkie weekendy masz wolne.

Brałeś udział w rekrutacji do DEBIUT Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Anton

Daruj sobie kolego tę firmę. Typowy prywaciarz z nastawieniem na (usunięte przez administratora). Marne warunki pracy i płacy. Szukaj pracy w firmie o dużej strukturze. Tam przynajmniej jeśli nawet będziesz musiał zasuwać jak wół to przynajmniej godnie zarobisz. W Debiucie wszystko na co możesz liczyć to marna płaca i ciężka praca "najlepiej za dwóch". Porażka. Większość ludzi tam pracujących skarży się po cichu praktycznie na wszystko.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się? Jakie zarobki krążą?

Alvin

Firma ta to dość specyficzny twór. Siedziba główna w Poznaniu a do tego kilka oddziałów w Polsce. Niby nic dziwnego i mogłoby się wydawać, że wszystko powinno działać jak w zegarku. Tak jednak nie jest. A dotyczy to zwłaszcza okresu letniego, kiedy to ruch w obrocie towarowym jest większy. Jako klient jestem zawiedziony poziomem obsługi w okresie wakacyjnym. Ja rozumiem, że są urlopy. Rozumiem, że każdy "kierownik" oddziału musi wypocząć, ale żeby blokować dostęp do komputerów innym pracownikom firmy to zakrawa już na wczesną komunę i metody typowo ubeckie. Jako klient chcący złożyć zamówienie w lipcu nie mam możliwości otrzymania faktury za zakupiony towar !!! Telefon w Poznaniu milczy, bądź też okazuje się że jedyną osobą w Poznaniu jest magazynier, który również nie ma możliwości wystawienia dokumentów sprzedaży ?!!!. W oddziale w którym kupowałem towar sytuacja podobna. Na stanowisku tylko magazynier ponieważ "rzekoma Pani Kierownik opala się daleko od firmy?!!!. Towar wydają na wz-tki, a faktura?, kiedyś tam wystawimy. Porażka...

Dyr. handlowy DEBIUT Sp. zo.o.
@Alvin

Szanowny Panie, przepraszamy za niedogodności związane z wystawianiem faktur w Gdańsku. Jest to pierwsza tego typu sytuacja w naszej firmie i nie jest związana z urlopem pracowników, lecz z trwającymi pracami aktualizacyjnymi na systemie komputerowym dotyczącymi wdrażania split payment. Niezależnie od braku wydruku, wszystkie faktury są generowane automatycznie w systemie w dniu sprzedaży, istnieje tylko problem z wydrukami w oddziale w Gdańsku. Informatycy powinni rozwiązać problem do końca bieżącego tygodnia i wszystkie dokumenty zostaną dostarczone do Klientów. Jeszcze raz przepraszam za niedogodności. Pozdrawiam serdecznie

Iza

Na stronie internetowej firmy DEBIUT funkcjonuje odpowiedni formularz przystosowany do aplikowania. Czy ktoś z niego korzystał? Jak dokładniej jest skonsultowany - czy zawsze aplikuje się na konkretne stanowisko?

okoko

No niby tak @pies, ale samochód się zużywa, więc średnio to korzystne

kapitan wąsik

ja również robię research i zbieram wszelkie info na temat Debiut i teraz chciałbym wiedzieć czy nie szukają przypadkiem pilnie jakichś nowych pracowników? byłoby super bo tak się składa że ja pilnie szukam nowego pracodawcy. ja akurat mam półroczne doświadczenie w zawodzie więc czy mnie przyjmą do siebie?

wolo

Super firma, super zarobki.

Tak zgadzam sie ,tam sa durze rotacje pracownikow ,przychodza ,odchodza,nobo jak tam wytrzymac........

dobry doradca dila pracownikow

Przestrzegam wszystkich chcacych tam pracowac,przedewszystkim kierowcow na busa,(usunięte przez administratora)

Kolega

Jeśli jesteś ze wszystkiego nie zadowolony to nigdy nie znajdziesz porządnej pracy w wiarygodnej firmie. Nie zgadzam się twoją opinią ja pracuje od wielu lat w tej firmie i wiem, że odchodzą osoby, które nie chcą się pracować i szukają spadochronu na kilka miesięcy. Ta firma zapewnia stabilne zatrudnienie, a atmosfera jest rodzinna.

JK

(usunięte przez administratora)Ciągle zmieniają się pracownicy(usunięte przez administratora)Kiepskie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o DEBIUT Sp. z o.o. - Poznań

DEBIUT Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 34 ocen.

DEBIUT Sp. z o.o.