Opinie o Maxfrut Sp. z o.o. w Jarogniewice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maxfrut Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Maxfrut Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxfrut Sp. z o.o. w Jarogniewice

Aga Nowy wpis

Powiedzcie czy firma pracownikom wypłaca na czas ? Czy płaci swoim dostawcom za wszystkie dostawy ; owoce , paliwo, czesci ?

Gucio Nowy wpis

Jak nasi pobratyńcy zaczeli pracować w tej firmie to jest totalny rozpiżdżaj Wprowadzają swoje zasady czyli się nie narobić a zarobić wyciągnąć jak najwięcej godzin nawet 14 a to już trochę forsy A teraz wrócił ich mentor to będą mieć przyzwolenie na duuuużo

Pedersen Nowy wpis

Ale co na temat..wszystko w temacie . "Opinia o pracodawcy " no to piszemy : długów więcej niż włosów na głowie (100% prawda bo facet łysy) , wypłaty z opóźnieniem i mniejsze niż miały być ... nadgodziny wypłacane dopiero jak się zwalniasz i to w stawce jak normalne godziny... maszyny późny gierek , wszystko naprawiane własnymi siłami bo kasy na serwisy nie ma . Produkcja liniowa ... jakiś bystry da dupy na młynku i cała produkcja siedzi pare godzin dłużej . Kierownik w okularkach to rodzina czy tam przyjaciel ,robi wszystko i wszystko do dupy bo nic porządnie nie zrobione z braku czasu. Ukraińce robia po 14 h i jak Olek ogarniał to Sergiej miał w dupie wszystko i kłamał żeby tylko ściemniać.Ale zresztą jak można robić 14 h człowiek jest tak zmeczony że nic już nie myśli. Może i Ci nowi coś zmienią , bo praca ciężka nie była ..wadą były godziny (nocki w święta ,niedziele) chyba że ich zacznie gnoić za , nie ich winy i znowu nastepni machną reką . Bo to wina ludzi .... mechanicy mieli sprawdzić stan rury zakopanej pod ziemią hehe a jak naprawiają i mówią że trzeba wymienić 20 metrów bo zaraz reszta jebie to ..nie!!trzeba znać priorytety panowie nic nie myslicie .. nie ma na to kasy . Zbysio dupowlaz leci i już bandarzuje ... A za tydzien rura pizga obok i trzeba znowu kopać a produkcja stoi... przychodzi łysy i teksty typu ..papudroki tylko po łepkach naprawiają .. heheh dosyć ludzie. Popatrzcie na rotacje mechaników . To nie że nie było dobrych , bo byli z maxfrut pracują w Mościszkach niektórzy w okolicach i jakoś rade dają .. nikomu sie niechce poprostu nawet zaczynać dobrze pracy jak słyszą takie pitolenie .

Bolek i Lolek

Było tak ,że na stole 2 listy ..godziny wypracowane i lista w przypadku inspekcji. Na wypłatę się czekało 3 tygodnie , choć cześć była już 10-tego. Było tak ,że trzeba było zostać 4 h ponad czas i to w święta ... bo maszyny dno Mechanicy byli różni ... ale co mieli zrobić jak porządnych kluczy nie mieli , a jak rura pękła to wołali firmę aby pospawali ,bo firmowa spawarka popsuta... woda z kanalizacji nie schodzi na wejściu cały czas bajoro. Ciągnik bez hamulca , a jak sie poszło mechanikom powiedzieć to w czasie gdy firma stała mieli 30 innych prac..ciągnik mógł poczekać. No i Kaziowi skarpety walą . Części do maszyn pozamawiane ,tylko nie opłacone . A gdy przyszła awaria to łysy latał i wrzeszczał na każdego ... kotłowy dostał najbardziej a wina jego bo nie kupił.... Na produkcji stare chłopaki pracują dobrze a nowi w kulki lecą , bo widzą co się dzieje i pracują szukając nowej pracy , więc tak to działać nie będzie . Miało być więcej za nadgodziny ,wypłacił tyle co za normalną. Praca zmianowa i zła świątek piątek i niedziela , po jakimś czasie się człowiek przyzwyczaja , a raczej zapomina że przecież można normalnie ....i na pewno chłopaki pracuja tam z przyzwyczajenia ...Moje szczęście że zmieniłem prace .

Gucio Nowy wpis
@Bolek i Lolek

Ble ble coś gdzieś grają coś na temat cos jakiś bełkot w kogo imieniu piszesz jezeli nie pracujesz . Ale kierownicy Konrad i Marcin są po to aby to powoli podnieść z popiołów Proszę piszmy na temat.

ursus3000

Dlaczego mam wrażenie, że pozytywne komentarze o tej firmie w większości pochodzą od jednej i tej samej osoby? W dodatku ta osoba jest kimś z zarządu? :D Ja się zgadzam z rudym, tak autentycznie było. Obecnie nie wiem jak jest.

gucio

Co za idiota obsmarował tak kierownika K tacy jak Kondrat i Marcin są tej firmie potrzebni powoli ale się coś dzieje świeża krew idzie nowe Panowie tak trzymać a debilami się nie przejmować

Tomcio

Opinie piszą chyba pracownicy , którzy zostali zwolnieni albo tacy co nic nie potrafią . Pracuję w Maxfrut 6 lat i uważam , ze jest to dobry pracodawca . Dobra stawka , wypłaty na czas , dobre warunki pracy . Jedyna wada to zatrudnianie pracowników - pijaków lub takich co nic nie potrafią zrobić .

Tomcio

W firmie jest stała kadra kilkunastu osób , którzy pracują od kilku lat . To są osoby , które chcą pracować . Stawka bardzo dobra i warunki pracy też . Jeśli ktoś woli być na bezrobociu to zawsze będzie mu żle .

Max

Pracuje w firmie ponad dwa lata i wszystko co piszesz jest kłamstwem . Chyba zostałeś zwolniony ponieważ niewiele potrafiłeś zrobić . Ja jestem zadowolony , stawka bardzo dobra , atmosfera też . Bardzo dużo się nauczyłem w tej firmie i dalej chcę pracować . Jestem doceniany przez Prezesa i zawsze Prezes dotrzymuje słowa . Nie pisz takich bzdur bo mnie obrażasz .

Max

Moje imię to nie Oleg ( jak już to pisze się Olek - na końcu "K" , naucz się języka !!! ) Znajdż sobie inną pracę i nie obrażaj osób , które tutaj pracują i utrzymują swoje rodziny . Zostałeś zwolniony bo nic nie umiesz i jeszcze na złość wypisujesz kompletne bzdury . Bezrobocie to dla Ciebie dobre miejsce i kiosk z piwem !!!! i tak możesz "pracować " całe lata !!!

Mery

Firma powinna wytoczyć proces sądowy o zniesławienie . Pisze Pan takie kłamstwa i zniewagi , że muszę powiedzieć kierownictwu firmy aby poszła z Tobą do sądu . Pracuje tutaj ponad trzy lata i nigdy jabłko nie leżało miesiąc !!!!!!!!!! Wszystkie jabłka na bieżąco są spławiane i produkowane . Z tego co wiem to firma nasza sprzedaje do całej Europy soki i zawsze są bardzo smaczne - sama piję . Premie i nadgodziny na bieżąco płacone , wypłaty zawsze na czas - czego Ty chcesz człowieku . Jak nic nie umiesz i nie chce Ci się pracować to najlepiej idż na bezrobocie !!!! i pisz takich bzdur .

Mery

Piszesz same kłamstwa . Jesteś żałosny i szkoda , że jesteś takim człowiekiem , który wypisuje same brednie i kłamstwa . Nie potrafisz nic i do tego mnie obrażasz . Jak nie chcesz pracować to idż najlepiej na bezrobocie . Żałosne jest to co piszesz !!!

Mery

Już wszystko napisałam i nie mam zamiaru z Tobą polemizować . Szukaj sobie innej pracy i może nauczysz się wreszcie uczciwie pracować . Zmieniasz pracę parę razy w ciągu jednego roku ponieważ nic nie potrafisz i nikt nie chce z Toba pracować . Może na portierni znajdziesz pracę . Nic nie trzeba robić tylko podnosić i opuszczać szlaban - idealnie dla Ciebie .

cheekybreeky
@Mery

No akurat to co napisał rudy to tylko po części prawda. Jasne każdemu się zdarzają błędy i nawet Ty, Mery nie możesz powiedzieć, że ta firma jest idealna. Nie wiem jak jest teraz, z tego co słyszałem jest o wiele lepiej (na co liczę, bo ogólnie robota jest spoko i naprawdę mi się podobała i chętnie wrócę, jeśli usłyszę, że jest miejsce). Aczkolwiek uważam, że obsrywanie całej firmy za to, że ktoś został zwolniony, bo nie potrafił przyjąć do wiadomości, że nie nadaje się do tej roboty, to po prostu przegięcie. Trudno, z idiotami trzeba żyć. ;)

luna

Pracujcie Nie zajmujcie się kierownictwem.Stawka dobra.Trochę na wariackich papierach ale bywa gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Maxfrut Sp. z o.o. - Jarogniewice

• Jak się pracuje w Maxfrut Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxfrut Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxfrut Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maxfrut Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxfrut Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Ogrodowa 1A
    64-020 Jarogniewice