Opinie o Conbelts S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Conbelts S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Conbelts S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conbelts S.A. w Bytom

Ex

Dziekuję tej firmie za to, że pokazała mi, że praca w polskiej firmie to najgorsze co mogło mnie spotkać za marne wynagrodzenie a wymagania jakbym zarabiała tam 10 tys netto. Co prawda zapłaciłam za to po części zdrowiem psychicznym ale już jest w porządku. Zero sentymentu do tej firmy. Kreatywna księgowość się skończyła to i padła firma.

Janek
@Ex

Ograny 15.02.2019 15:33 No to farsy sądowej ciąg dalszy. Sędzia otwiera sanację i „wybiera” na zarządcę Mirosława Możdżenia!!! Tak beszczelnego grania na nosie wierzycieli świat nie widział!!! Pan mec. Możdżeń to partner prof. Tobora - członka Rady Nadzorczej SCF S.A. właściciela Conbelts. Wymienić tu należy( wszystko firmy Fiszera) iż:nadzorcą w 2009r w Conbelts był Emil Salej ( najbliższy i zaufany pracownik kancelarii Możdżenia, syndykiem w Technologiach Buczek był Emil Salej, syndykiem w Hucie Buczek był.... Emil Salej! Nadzorcą w SCF w 2012r. był Bartosz Klepacz: pracownik Możdżenia, syndykiem w Cerkolor był Gewald: pracownik kancelarii Możdżenia, nadzorcą Conbelts w 2017 r był.... ten sam Bartosz Klepacz no i przyszedł czas na Mistrza! Trzeba posprzątać to całe (usunięte przez administratora), bo przecierz za chwilę Pan Mirek sam złoży wniosek o likwidację a syndykiem zostanie kto ? No pewnie że ktoś z kancelarii Tobor - Możdżeń! Czy któryś z sędziów zadrze z Panem dziekanem Prawa? Ich dzieci kończą ten wydział lub zaczną.. Tyle że ta farsa zaczyna być śmieszna. Rodzi się pytanie, dla których służb donoszą Panowie, że mogą bawić się za miliony innych, kiedy piętnuje się pracowników średniego szczebla w PGG, SRK czy KGHM za defraudacje 30 tyś. złotych. Gdzie media które powinny piętnować takie układy. Jak na razie cisza.

Czy można liczyć w Conbelts S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Mirek
@Ewelina

JK 31.07.2019 14:10 To w takim razie JESZTCZE RAZ: 1. Uchwała ZGB nr6/06 z dnia 19 czerwca 2006r. „ ustala się łączną wysokość dywidendzie rok 2005 na kwotę 8.861.110,- zł brutto.” 2. Zysk za 2013r. Zgodnie z uchwałą NWZA z dnia 29.07.2014r. Został rozdysponowany następująco: na wypłatę dywidendy 8.389.640,-zł, na kapitał zapasowy 737.904,-zł 3. Uchwała nr 6 ZWZA Conbelts S.A. Z dnia 29 czerwca 2016r.” par.1p1. Przeznaczyć zysk Spółki wykazany w sprawozdaniu finansowym Spółki za rok obrotowy 2015 w wysokości 5.283.958,-zł w całości na wypłatę dywidendy akcjonariuszom” W tym czasie był nie spłacony układ ( to z powodu zaległości raty układu wierzyciel złożył wniosek o upadłość w 2017r), wniosek o szybką częściową restrukturyzację w 2017r - 23 mln zł. Nie spłacony 01.12.2018r. Wniosek o sanację złożony w sierpniu 2018r. Nie otwarty do dzisiaj. Układ z ZUS i US. Ludzie bez pieniędzy wyrzuceni na bruk. Zeległe ich ZUS i PIT 4. Na dodatek Sąd w Warszawie w ostatecznym wyroku stwierdził że patenty na podstawie których wzięto ponad 8 mln pieniędzy unijnych z PARP-u były (usunięte przez administratora) , co znaczy że zarząd wyłudził te pieniądze a trwałość projektu nie została dotrzymana. Nie wyprodukowaliśmy ani jednego metra „cudownie niespotykanej” taśmy zgłoszonej do PARP-u...

napisane było tu w postach, że firma nie istnieje od 2018, chociaż na facebooku ostatni pochodzi z 2020, bardziej jednak zastanawia mnie przyczyna pojawiania się następnych opinii jeszcze w późniejszym czasie? Ja po prostu chciałem sprawdzić czy nie biorą to na utrzymanie ruchu, bo kiedyś za takim pracownikiem się ogłaszali

Ex

Janek Nowy wpis
@Ex

Czy można liczyć w Conbelts S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tej firmy już nie ma!!!

Ewelina

Wiadomo w takim razie czemu zniknęli z rynku? Ciekawi mnie ta sprawa

@Ewelina

Wiadomo, trzeba sobie przeczytać wpisy od 2018 roku ????

Mirek Nowy wpis
@Ewelina

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Conbelts S.A.?

Misza

Na jaką stawkę zaszeregowania brutto może liczyć pracownik w Conbelts S.A.?

Edyta Nowy wpis
@Misza

A to można jeszcze na cos tu liczyć? A co z poprzednimi opiniami? W zasadzie widziałam, że ich strona www działa, skoro mieliby zniknąć to czemu ją opłacają?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conbelts S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Misza

Kogo tam maja przyjmować, jeżeli zarządca ogłosił przetarg na sprzedaż budynków biurowca i magazynu surowców?

Joanna
@Misza

Tzn co zmienia lokalizacje firmy? O to Ci chodzi?

@Joanna

Zadaj to pytanie po polsku to, spróbuję odpowiedzieć.

Edyta
@Misza

Ona chyba pyta o to czy firma lokalizację zmienia, bo biurowiec poszedł na przetarg?

janek
@Edyta

Biurowiec przecież nie jest Conbelts tylko farbowanego prywatnie

Edyta
@janek

dobrze wiedzieć ale tu chodziło nie o akt własności tylko stabilność lokalizacji? czy źle się domyślam? ostatecznie były jakieś przenosiny czy to tylko niepotrzebna sugestia była?

Jeszcze raz

Po cholere administrator gowork zadaje durne pytania na forum. Od 2018 roku firma nie istnieje. Wszyscy polecieli na bruk. Jakby co to firma istnieje na papierze bo Przezes pieszczotliwie zwany tutaj "farbowany" chce jeszcze sprzedać co się da i zabezpieczyć się na stare lata. Potwierdzam była to beznadziejna firma z płacą na poziomie 1500 zł z dwoma językami zanim poleciało się na bruk.

Jaki jest wkład kierownictwa Conbelts S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Misza

Chyba jaki był wkład. Przecież tam kamień na kamieniu nie został. A przed zwolnieniem wszystkich pracowników w 2018 wkład kierownictwa w budowanie atmosfery był przeogromny. Tyle, że nie dobrej Małpki skakały na sznurku jak pan im zagrał. A dobra atmosfera szkodziła realizacji planu. Raczej chodziło o skłócanie wszystkich ze wszystkimi.

Toito

Co tam słychać? To już koniec firmy, czy jeszcze coś się dzieje? Dzkoda mi ludzi. A farbowany sobie pływa w basenie za milion. Gdzie sprawiedliwość

Jakie są warunki zatrudnienia w Conbelts S.A.?

#

A są przyjęcia ?

Tak sobie myślę, co siedziało we mnie, że tyle lat pracowałem dla tej firmy za, naprawdę marne wynagrodzenie, znosząc w ostatnich latach niepoważne osoby na kierowniczych stanowiskach (nie wszystkich, ale większość) ich fochy i brak kompetencji, czy choćby podstawowej wiedzy o tym czym się zajmowały. Paradoksalnie, pad firmy i sytuacja na rynku pracy spowodowały przekwalifikowanie się i teraz nie dość, że mam spokój, przełożonego prawie wcale nie oglądam, ani nie słyszę (chyba, że bym coś nabroił, albo jak sam mam do niego interes), a na dodatek zarabiam 50% więcej.

Do nick

Firma kreowała się na nie wiadomo jaką. Potem zostałam tam zatrudniona i to było jedno wielko (usunięte przez administratora) pod wzgledem płacy i warunków pracy - niecale 1500 zl z 2 jezykami.... Potem poszłam do innej pracy i 1000 zl na dzień dobry więcej. Po 2 latach po odejsciu z Conbelts ponad 3 do ręki. Zero sentymentu do tej firmy.

Darek

@Nick a to ile lat tu pracowałeś ?

@Darek

>25 Piszesz "tu" więc tam jesteś/ pracujesz? Co się tam obecnie dzieje? Podziel się informacjami.

&

Tak jak Darek ciekawych jest więcej.I nie jest to sentyment !!!

@&

Tylko sentyment. Może z odrobiną "babskiej ciekawości".

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Conbelts S.A.?

?

A gdzie teraz jest ten zakład ?

Damian
@?

Ja mam nieco inne pytanie. Bo ogólnie w sieci mało jest informacji na temat firmy Conbelts. Wszystkie opinie pochodzą raczej z lat ubiegłych, dlatego chcę ustalić, czy coś tam się zmieniło skoro tak mało osób wspomina o tym pracodawcy? Jest to w ogóle polecane miejsce pracy? Z góry dzięki za informację.

@Damian
@Damian

Jak myślisz dlaczego wpisy pochodzą sprzed kilku lat? Bo nie ma kto pisać? Ciepło... ciepło... Nie ma pracowników, nie ma produkcji, firma istnieje "na papierze", żeby wyciągnąć jeszcze co się da.

?
@@Damian

ja tylko myślę głośno

@?

Masz status "pracownik". Napisz proszę czym się zajmujecie, co tam robisz, ogólnie co słychać.

Jaki dress code obowiązuje w Conbelts S.A.?

Do Pytanie

Firma nie istnieje już od stycznia 2020. Wszyscy polecieli na bruk. Pracowałam tam i tak była to dziadowska firma - szczególnie w zakupach marne grosze a wielka odpowiedzialność.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Conbelts S.A.?

???

A gdzie teraz jest taki zakład ?

pokurcz

hahahaha i dziadowska firma pada na pysk! a jak pytałem tam o pracę to mnie zlały księzniczki z działu kadr, no to teraz życze wam długieeego odpoczynku na bezrobociu bo już w innej firmie nie pomogą znajomości

Cóż tam teraz słychać?

JK

Grzegorz
@JK

Widzę, że zdecydowałeś się opisać finanse spółki oraz kwestie związane z ZUS, oraz US. Ja natomiast poszukuję informacji związanych z pracą w firmie Conbelts. Wiesz może, czy obecnie jest zapotrzebowanie na nowych pracowników?

Goblin
@Grzegorz

Olbrzymie

ciekawy
@Goblin

A gdzie zapisy się odbywają ?

ciekawszy
@ciekawy

'Uwaga, grupa! Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja." :)

też ciekawy
@ciekawszy

???????????????? !!!

TT
@też ciekawy

Wystarczy spojrzeć na mapę, gdzie znajdują się producenci taśm w Polsce.

Urszula
@TT

@TT Z tego co widzę na stronie Conbelts S.A. cały czas mają zapotrzebowanie na nowych pracowników. Można wysyłać swoje CV http://conbelts.com/kariera/kariera. Ciekawi mnie natomiast jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Przyjmują bez doświadczenia zawodowego? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Tradycja
@Urszula

Proszę jeszcze raz odwiedzić stronę firmy i spojrzeć w zakładkę aktualności. Ogłoszono przetarg na sprzedaż majątku firmy. Tyle w temacie.

Damian
@Tradycja

Rzeczywiście masz rację. Mam przez to rozumieć, że firma aktualnie ma zawieszoną działalność? Co z osobami, które do tej pory tam pracowały? Może masz większe informacje na temat całej sytuacji.

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i jakie są wymagania?

JK

@Dociekliwy bardziej 20.01.2019 23:32 Przypomnę wpis sprzed 4 miesięcy: ta firma była odpowiedzią w latach 80-tych na zapotrzebowanie kopalń na taśmy trudnopalne! Wybudowana wysiełkiem całego Śląska! I na końcu trafiła do farbowanego.. -Rok 2006: farbowany wypłaca 6 mln. dywidendy,bez zysku w firmie z kapitału zapasowego -kończy budowę domu 1000 m kw w Mysłowicach na działce 5 tyś. -Rok 2010: otwiera upadłość układową w Conbelts, prawie 30 mln zł odda kooperantom po 8 latach ( farbowany kończy basen kryty w swojej rezydencji wart 1,2 mln zł, znaczy się basen) - Rok 2011: Węglokoks i Kopex podpisują konsorcja z Conbelts i wkładają po 10 mln zł, Syndyk Technologii Buczek pożycza 10 mln zł( jest nadzorcą w Conbelts). - Rok 2012 i 2013 farbowany szaleje z cenami, dźwignia finansowa i.. 8 ; 9 mln zysku! - Rok 2014: odlot!!! Australia, projekt w PARPIE na 25 mln inwestycji 8,3 mln dotacji taśm „ niespotykanej jakości”, 8 mln zysku - Rok 2015: farbowany wypłaca 8 mln zł dywidendy do Luksemburga, BMW 6, Tajlandia, już cała rodzina obsadza strategiczne stanowiska (za wjątkiem zarządów- tam byłe „asystentki”). Krzyże Zasługi, Diamenty BCC, cudotwórca restrukturyzacji - rok 2016: „Kupujemy Wolbrom”!!! Pamiętacie to spotkanie z kadrą? Brakowało tylko UUUUUUra!!!! Wodzu, prowadź! Wypłata 6 mln zł dywidendy do Luksemburga. Ciekawe za co farbowany chciał ich kupić ? Kupić akcje od ludzi na termin a potem zapłacić pieniędzmi z kasy Wolbromia. Ciekawe, czemu w to nie weszli... Dzisiaj byliby tu gdzie my, tylko basen by był większy. Pierwszy kłopocik, służby zwęszyły że syn prezesa Węglokoku pracował u nas. Farbowany ma 2 miesiące na oddanie 17 mln zł. - 2017r. Banki nie bardzo chcą mieć w portfelu firmę z właścicielem transferującym kasę do Luksemburga, farbowany łączy transgranicznie Luksemburg z SCF. Conbelts warty 80 mln zł wprowadza za 1zł, bez podatków.. kłopocik. Ten rząd nie lubi transferu kasy do rajów podatkowych , wprowadza ustawę działającą wstecz.. kłopocik...To jakieś 30 mln zł „oszczędności” na podatkach ( z dywidendami) farbowanego. Siada płynność, siada jakość, ABW w firmie. Mówi nam, że to zmowa konkurencji, Wolbromia, „zachodnich firm” ( forma w golfa ciagle jednak rośnie). Pierwszy wniosek o upadłość, to jeszcze nie panika, raczej nie zrozumienie. Odwiedza nas nadzorca, przemiły Pan Damian Zgolik. Prosi o dokumenty, jeszcze prosi...Zaczyna się panika. Druga kancelaria od restrukturyzacji w Polsce Karola Tatary przygotowuje obronę- wniosek o sybką restrukturyzację. Wniosek przechodzi, niezapłacona faktura na 100 tyś. zł leży nie zapłacona zostaj,( do dzisiaj w księgowości). Farbowany biega za pieniędzmi, ale jak zwykle „ trzyma fason” chce za firmę 90 mln a sobie chce zostawić biurowiec, tak dla szpanu. Gdyby powiedział 50, pewnie by był dzisiaj bogaty, a my wybierali byśmy prezenty na Święta. -2018r. Walka o przetrwanie i jednocześnie bajdurzenie farbowanego, zaraz będzie finansowanie, zaraz będzie inwestor. To nie on jechał na Bogdankę negocjować zmianę terminu dostawy! Wysłał dziewczyny! To my dzwoniliśmy na kopalnie że już się produkuje i za chwilę będzie dostawa. To z nami dzisiaj nie chcą gadać o pracy w Tauronie, bo ich rolowaliśmy z umową. Farbowany się Nigdzie ! nie podpisał. No chyba że uznać za wyjątek to, gdzie złożył prywatny podpis na wekslach pod ostatnie pożyczki ( zastawa na wytłaczarkach), złamał swoją zasadę o nieporęczaniu prywatnie firmie..Może to go dogoni. Złożenie wniosku o sanację to już ratowanie własnego tyłka. Ten wniosek bez otwarcia NIC nie daje, ani firmie ani zarządowi. W przypadku nie złożenia wniosku o likwidacje w terminie, zarząd nie ma ochrony. Nawet jeżeli jest to spółka akcyjna. ZUSy, PITy 4, i kilka sprytnych kancelarii znajdą ścierzkę do majątku prywatnego zarządu. Prokuratura w Bytomiu przesłuchuje w temacie fikcyjnych podwyższeń kapitałów . Banki zaczynają windykację. Wystarczy na upadłość jak zabiorą zastawy? Mają wszystko. Jak sobie to podsumowałem, jest mi lepiej. Nawet bez prezentów pod choinkę. Ktoś to kupi, od Banku, syndyka lub komornika. Zadzwonią do nas, bo nikt bez nas nie uruchomi tej fabryki, zadzwonią.... A do farbowanego mam nadzieję o 6.00.

WL

Dzieje się coś na fabryce czy już złomiarze wszystko rozkradli?

Zostaw merytoryczną opinię o Conbelts S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Conbelts S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Conbelts S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Conbelts S.A.
2.2/5 Na podstawie 332 ocen.

Conbelts S.A.