Siglo

Karczew

Opinie o Siglo

anonim 2011-10-27 18:15:55
Praca spoko. pieniadze na czas, prezes pelna kultura, ale dyrektor to swinia bez kultury [usunięte przez moderatora]
anonim 2012-09-14 22:34:53
Prezes też [usunięte przez moderatora] , żeby nie było....
CZŁOWIEK 2014-09-27 13:42:56
Wypadało by ubrać to wszystko w bardziej wulgarne słowa... Ale... Nie wolno tak, więc ja to chciałem tylko napisać że Ojcu "Dyrektorowi Operacyjnemu" Siglo życze z calego serca żeby jego bliskich ktoś traktował tak samo jak on traktuje ludzi. Prezes spoko chociaz człowiek na takim stanowisku moze pozwolic sobie na to zeby byc w porzadku. Ma ludzi od tego. Kasa na czas, ale jak chcesz byc traktowany jak człowiek. Nie POLECAM !
polo 2016-01-31 17:57:27
Wynagrodzenie to ponoć poniżej 2000 netto.
pracownik 2016-04-06 14:53:12
Firma w porządku, kasa zawsze 1 jak w zegarku, umowa o prace, wszystko rozliczane uczciwie, nadgodziny płatne, czasem premie wpadają. kierownik wymagający ale nie wariat. Robota 8h dziennie, mszyny dość głośnie ale firma wyposaża we wszystkie ochronniki i ubrania. osobiscie polecam jak ktos szuka stabilnej roboty na dluzej.
locik 2016-04-24 15:46:34
polo, to zalezy od stanowiska, doświadczenia i wykształcenia. Jak kolega wyżej napisał, warunki za to bardzo dobre, uczciwa umowa o pracę, nadgodzin mało, a jesli już to płatne, kasa na czas.
Karczewiak 2016-11-19 18:43:31
Wasze ogłoszenia ukazują się co jakiś czas. Nigdy nie szukaliście kogoś innego niż pracownik produkcji. Komuś przy taśmie dają więcej bo ma wyższe wykształcenie? Co to znaczy "bardzo dobre warunki"? Chyba nie pył hałas i brud o którym się tyle słyszy w okolicy. Umowa o pracę płatne nadgodziny i kasa na czas to powinna być oczywistość. Jeśli się ktoś tym chwali to znaczy że ciężkie mamy czasy na rynku pracy.
byłem widziałem 2016-12-03 09:34:14
Jaka płaca taka praca .
Ciągle gł.szukają.
Zostaw swoją opinię o Siglo - Karczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siglo