METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW

Goleszów

Opinie o METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW

karol 2014-08-13 08:15:49
Pracuje w tej firmie 10 lat i powiem tak straszna biurokracja i kto ma wtyki ten sie ma tam dobrze!po prostu reka reke myje i wyżej h... nie podskoczysz!pozdrawiam ta osobę ktora ostatnio wygrala przetarg na dwie skody a żadnej dla siebie niekupila!ale jak sie ma starego który z prezesami jest na ty to tak jest!tu mam ciocie tu mam wuja znajomości mam od h..
!pozdrawiam MK!ja tej sprawy tak nie zostawie ale ogolem praca fajna i zachecam nowych i ambitnych pracownikow żeby próbowali tu sie dostać i naprawdę pokazać swoje umiejętności tym starym prykom którzy pracują tu ponad ćwierć wieku a nie potrafią metrem sie obslugiwac!stare nieroby trzescie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dajcie sie wykazać mlodym a bardziej doświadczonym!
bodzio 2015-02-26 16:19:31
dopóki tam rządzą kozianie, tak zostanie
Podwykonawca 2015-06-16 10:58:34
Firma ok, ale kadra w osobie Dariusza B..cha niestety nie pokazuje kultury pracy. Nie polecam nikomu pracy z tym osobnikiem.
daniel 2015-07-13 18:39:00
Dlaczego tak długo szukają tam operatora CNC? Czyżby nie było takich fachowców, czy warunki złe??
endriu 2015-09-06 12:14:38
Nie podzielam tego zdania!! Jak znam życie jesteś jedną z wielu osób, która albo jeździ na czyiś plecach albo jeździła i się pozmieniało... za sprawą DB. i teraz trzeba coś robić.... żeby mieć chleb
lukas 2015-11-11 11:26:32
dziwna opinia podwykonawcy...bo właśnie dzięki DB ta firma nabrała wiatru w żagle. A że jest wymagający...no cóż jak ktoś nie pasuje do wymaganych standardów to narzeka. Proponuje usiąść w kącie i popłakać albo poskarżyć się mamusi...
Hermo 2016-03-02 09:53:47
A co sadzicie o pracowniczce P.M.? - podobno jest specjalistką ds transportu i loistyki.
nieznany 2016-03-04 11:23:50
A co masz jakiś problem do niej ?
Hermo 2016-03-10 14:12:08
Zaden, tak jak zaden z niej specjalista w tej dziedzinie.
anonim 2016-04-18 14:16:14
Kinder, jeśli masz inne propozycje pracy to lepiej z nich skorzystaj. Nie czekaj aż MP-S zadzwoni do Ciebie. Na jakie stanowisko składałeś?? Ostatnio było kilka ogłoszeń, które są odświeżane.
marek23 2016-08-03 22:24:22
zarobki i brak mozliwości awansu
vcbn 2016-08-03 23:10:18
@ marek23 a czy chcociaż próbowałeś ubiegać sie o awans , czy walczyleś o to? czasem wystarczy iść pogadać...
Zostaw swoją opinię o METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW - Goleszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW