Opinie o METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW w Goleszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW w Goleszów

Jakie warunki są teraz na produkcji? Poprawiły się wypłaty bo ostatnio ktoś pisał że się tu za dużo nie zarobi. Prócz podwyżki minimalnej przez rząd były dodatkowe od firmy? Na jakie widełki teraz można liczyć?

Arek

Wypłaty są żałosne, niektórzy pracownicy muszą dostawać wyrównania bo nie osiągają minimalnej kwoty brutto. Jest to absurdalne biorąc pod uwagę obroty finansowe tej firmy.

Jakie są mocne strony pracodawcy METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW?

Agent Nowy wpis

Mocną stroną są wykorzystywani pracownicy, a tą słabą cały zarząd.

alu Terminator

26zł na start i po okresie próbnym nie chcą podnieść

@alu Terminator

Ale w sensie jak nie chcą podnieść ? Umawiają się na rozmowie ze stawka idzie do góry czy poszedłeś się targować po okresie próbnym i nic nie ugrales ? W takim wypadku po jakim czasie uważasz że da się wywalczyć coś więcej ?

Podwyżka o Złotek brutto Nowy wpis

Tutaj jak dostaniesz podwyżkę to ciężko ją nazwać podwyżką . Zazwyczaj jak już coś dostaniesz to 1 do 2 zł i to brutto na godzinę i to tak raz na 3 lata żeby Ci nie odwaliło do głowy od kasy . Pamiętaj że ..."pieniądze szczęścia nie dają "

Arek Nowy wpis

Pracownik ....jeszcze

Pewne jest jedno wypłata na czas to fakt ale ogólnie to (usunięte przez administratora) tu zarobisz !

Kali

Powiedziałem sąsiadowi to i owo o tej firmie... cóż nie ta i pierwsza była, mniejsza z tym. Ale w końcu się zdecydowałem i polecam TĄ firmę profesjonalnie doradzą i wykonają meble na zamówienie

Buch
@Kali

W tej tak ;) kurde szef mnie dolałapał wszystkich szefów hahaha

Bibulec
@Kali

Chyba nie dotyczy tej firmy

Zofia
@Bibulec

Skąd taka wątpliwość, że "chyba"? Po opiniach z forum taki wniosek czy coś więcej wiesz?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Bardzo świetny pracodawca , dobry social wypłata zawsze na czas a czasami nawet przed 10 Możliwość nadgodzin, świetna atmosfera praca . Przełożeni zawsze wszystko wiedzą i wytłumaczą spokojnie pracownikowi jego zakres pracy. Jasna droga do rozwoju i awansu , dobra stawka na początek Dobre zarządzanie zakładem zawsze jest porządek i coś do roboty nawet podczas covid'u nie było przestoju . Mistrzowie kompetentni i wyrozumiali nie ma problemu z urlopami dzięki dobrej organizacji dzięki Pani kierownik bardzo fajna rasowa bizneswoman z charakterem oraz zacięciem do tej pracy . Polecam jak jest możliwość przyjęcia do zakładu pracownik fizyczny fasad

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW?

Jakieś pytania wielki mistrzu w postępach :)

Jaka umowa obowiązuje w METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW podczas okresu próbnego?

Umowa ??? Mamy czas :) a jak komuś nie odpowiada są inne firmy

Daria

Ile zarabiają stolarze w tej firmie ?

J.T.

Firma sama w sobie nie byłaby zła, ale osoby pracujące tam na stanowisku m.in. mistrza - pan B.M. tworzą atmosferę nie nadająca sie do normalnej pracy nikt przy zdrowych zmysłach się tam nie utrzyma, bo pan(celowo z małej litery) B.M. na porządku dziennym stosuje mobbing wobec pracowników, upokarza ich przy wszystkich co jest niedopuszczalne. Nie wiadomo czy wladza tego nie widzi, czy widzi i nic z tym nie robi. Dawno PIP-U tam chyba nie było. Brygadzisci nic nie wiedzą, bo o wszystko chodzą się pytać swoich podwładnych... cyrk i psychistryk w jednym dodatkowo połączony z Oświęcimiem. Pracownicy uciekają jak szczury z tonącego statku! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wziąć za dupe pracowników, którzy stosują mobbing.

Pracownik produkcji
@J.T.

Pan (usunięte przez administratora) już obecnie nie jest mistrzem (sam sobie narobił bigosu).Ale za to co odwala "wielka" Beata (B.M) to już totalny cyrk.Właśnie zabroniła całkowicie pracować nadgodziny ,a przerzuca pracowników z działu na dział jak wieśniak gnój po polu.Jeden wielki cyrk ,dobrzy fachowcy sami uciekają bo nie szanuje się tam dobrego pracownika.W dodatku mydlą oczy Prezesowi Panu Greli,że wszystko jest ok.

Stary pracownik
@Pracownik produkcji

Zgadzam się ludzie są traktowani jak zwykłe sz.aty , brak szacunku do człowieka jak tak dalej będzie to nie wiem kto im tam będzie robił , chyba ci co cisną kity górze .

Norbi

Gdyby była to prawda to jak firma uzyskałaby opinię dobrego pracodawcy?

XYZ

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy a tu tak dziwnie piszecie!!

Czy firma działa bez zmian? Nikt tu nie zagląda?

Dawno nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat pracy w METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW. Może jednak ktoś zechciałby się podzielić swoją opinią? Widzę, że firma obecnie prowadzi wiele rekrutacji - poszukują między innymi specjalistów do spraw sprzedaży oraz przedstawicieli handlowych. Zainteresowanych szczegółami odsyłam na stronę internetową - http://www.oknonet.pl/pl/praca

Bogus

Bogus kradnie profile

Erwin

Czy firma dobrze funkcjonuje? Nie piszecie nic na forum i nie wiem co mysleć a chciałbym podjąć tu pracę.

vcbn

@ marek23 a czy chcociaż próbowałeś ubiegać sie o awans , czy walczyleś o to? czasem wystarczy iść pogadać...

Kinder, jeśli masz inne propozycje pracy to lepiej z nich skorzystaj. Nie czekaj aż MP-S zadzwoni do Ciebie. Na jakie stanowisko składałeś?? Ostatnio było kilka ogłoszeń, które są odświeżane.

Hermo

Zaden, tak jak zaden z niej specjalista w tej dziedzinie.

Hermo

A co sadzicie o pracowniczce P.M.? - podobno jest specjalistką ds transportu i loistyki.

nieznany
@Hermo

A co masz jakiś problem do niej ?

daniel

Dlaczego tak długo szukają tam operatora CNC? Czyżby nie było takich fachowców, czy warunki złe??

endriu
@daniel

Nie podzielam tego zdania!! Jak znam życie jesteś jedną z wielu osób, która albo jeździ na czyiś plecach albo jeździła i się pozmieniało... za sprawą DB. i teraz trzeba coś robić.... żeby mieć chleb

marek23
@daniel

zarobki i brak mozliwości awansu

Zostaw merytoryczną opinię o METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW - Goleszów

• Jak się pracuje w METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW?

Zobacz opinie na temat firmy METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW?

METALPLAST STOLARKA GOLESZÓW