Opinie o Conbelts S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Conbelts S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Conbelts S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conbelts S.A. w Bytom

Alicja

@Jaturacuję czyli można powiedzieć, że firma Conbelts S.A. dając szansę młodym, niedoświadczonym pracownikom kształci specjalistów. @PracownikConbelts uważacie, że konkurencja pisze negatywne wypowiedzi o firmie? Jeżeli coś waszym zdaniem nie jest prawdą, macie prawo zgłosić to do admina forum (admin@goworkpl).

MIEDZIAK

DZIWNYM ZBIEGIEM OKOLICZNOŚCI NA DRUGI DZIEŃ OD EMISJI REPORTAŻU ZARAZ Z RANA PEWNA FIRMA ( KONKURENCJA CONBELTS ) ZACZEŁA WYSYŁAC DO NAS LINKI SPRAWA WG MNIE JEST DUŻYM NADUŻYCIEM , DLATEGO CONBELTS POWINIEN JAK NAJSZYBCIEJ SPRAWE ODDAĆ DO SĄDU. A FIRMIE , KTÓREJ ZALEŻY NA ZNIESŁAWIENIU CONBELTS DORADZAM ABY WALCZYŁA Z KONKURENCJA MERYTORYCZNIE , BO TO CO ROBI- JESTPO PROSTU SMIESZNE

Xdd

Przestańcie pisać głupoty dobra firma jedna z wiekszych w bytomiu daje prace i chleb wielu rodziną pozdrawiam

Bytomski
@Xdd

Tak jest!

Kazda firma ma problemy no widziałem w tv nie ma co o tym dyskutowac konkurencja się nakreciła a firma przetrwała już nie jedno pozdrawiam solidnego pracodawce i miejmy nadzieje ze wyjda na prosta i dalej beda produkowac dobre tasmy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conbelts S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Kolega

Panowie i panie przestańcie pisać głupoty wescie się do solidnej pracy i kazdy bedzie zadowolony Góenicza brać pozdrawiam

Gość z Piekar

Pracuję w konkurencji w Piekarach, myślałem o przejściu rok temu do Conbelts, ale teraz wszystko się zmieniło. Firmę kupili Niemcy i będą budować nowy wielki zakład produkujący taśmy, kilometr od naszej obecnej fabryki. Poczekajcie, do Conbelts to 5 kilometrów! Za dwa lata będzie tam miejsce dla wszystkich, bo przecież w Bytomiu mówią, że kończą z taśmami i przechodzą na mieszanki.

Gość79
@Gość z Piekar

Jak to jest, że jako naród tak bardzo Niemców nienawidzimy ale za to chętnie im służymy? Dwa lata to bardzo dużo czasu. Skąd informacja, że nie będzie w Conbelts produkcji taśm ?

Pracownik Conbelts
@Gość z Piekar

Jedną z wad Polaków jest to ,że w czasie pokoju skaczemy sobie do gardeł .Zaletą ,że w przypadku wojny stajemy na jednej barykadzie. Uważam ,że ten kto pluje na firmę, która dawała mu prace i nadal daje , powinien założyć swój biznes zatrudnić pracowników i zobaczyć jak to jest !

STARY

NIGDY TU NIE WCHODZIŁEM .ALE KREW MNIE DZIS ZALAŁA. JESTEM Z PRODUKCJI I WIEM CO PRODUKUJĘ ,CAŁA MOJA RODZINA TO RODZINA GÓRNICZA I NIE POZWOLĘ ABY KONKURENCJA NAS SZKALOWAŁA, ZE TASM NIE UMIEMY ROBIĆ. JAK MY ROBILIŚMY PIERWSZE TAŚMY DLA GÓRNICTWA , TO ONI GUME DO MAJTEK PRODUKOWALI I TYLE W TYM TEMACIE.

młody
@STARY

Masz rację stary !

Różowa

Firma Conbelts , to firma , która jest prekursorem w produkcji taśm górniczych . Nie ma lepszych taśm na rynku .Wszyscy Ci co starają się szkalować ( wszyscy wiemy kto) firmę Conbelts , to mali ludzie z małym ego. W Bytomiu wszyscy mają,, jaja'' , a szczególnie kobiety . Pył pomówień opadnie a Conbelts otrzepie się z tego kurzu i dalej będzie WIELKI. pozdrawiam wszystkich z CONBELTS

kamrat z Wesołej

Chopy i baby z Conbelts! To co robi waszo konkurencjo to HAMSTWO, jo na waszych taśmach zęby zjodł. Ni ma lepszych taśm jak z Conbelts Zaczyno mnie to wk.. jak paniska z Galicji godają nieprowda. trzymom za wos kciuki!

Jestem z GRUBY

Rynek odbiorców taśm gumowych drastycznie się kurczy. Dlatego narasta napięcie , firmy , które nie mogą poradzić sobie merytorycznie , zaczynają szkalować Conbelts w perfidny , niegodny , mijający się z prawdą sposób. .

marycha

brawo

Alicja

@ŚMIECH NA HALI a od czego jest zależna taka zmienność w pracy? Że raz macie luźno i nudno, a raz całą masę obowiązków? Czy praca w firmie Conbelts S.A. jest sezonowa i wszystko zależy od ilości zleceń? W niektórych okresach jest ich więcej a w innych mniej?

Alicja

@Śmiech na HALI piszesz, że jest coraz mniej pracowników i więcej jest przełożonych. To w takim razie nasuwa się pytanie kto wykonuje pracę fizyczną w firmie Conbelts S.A.? Czy firma w ogóle zamierza zatrudniać nowe osoby do pracy?

ŚMIECH NA HALI

a nawet podwyżką chcą zatrzymać pracownika choć przez tyle lat nie można się jej doczekać :( Trochę za póżno moi mili.Ludzie odchodzą-dobrzy ludzie

Śmiech na HALI

Tragedia. Zaklad traci sie powoli z mapy kraju taka prawda. Wszystko pada: Podwyzki, premie, zwiazki zawodowe( co za tym idzie ,,socjal,,) atmosfera, zatrudnienia. Pracy juz prawie nie ma wszystko stoi. Przymusowe urlopy itp. Zaklad wyciagniety z gów... i z powrotem w te gów... wsadzony ????brak pomyslu co dalej. wiecej na halach chodzi tych przelozonych niz pracownikow fizycznych???? I non stop glupie gadki i narzekania na pracownikow ktorych jest bagatela tylu co palcow u jednej reki. Zero wdziecznosci. A Dyrektor to szkoda slow.....kto pracuje wie.

Były
@Śmiech na HALI

To co tam się dzieje ???? Aż trudno uwierzyć :(

Alicja

@Obiektywna ma rację. Czy Ty lub @Nauczyciel gramatyki jesteście w jakiś sposób związani z firmą Conbelts, że zajrzeliście na ten wątek? Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Podzielcie się swoimi wrażeniami z innymi użytkownikami.

Nauczyciel gramatyki

Najpierw gramatyka: otóż, nie otusz".

Obiektywna
@Nauczyciel gramatyki

do Nauczyciel gramatyki; "czytanie ze zrozumieniem się kłania, odpowiedź była do człowieka o pseudonimie "tusz" a nie zdanie zaczynało się od "otóż". Może nauczyciel, ale z pewnością mało precyzyjny w swojej pracy

Alicja

@tusz nie jestem zwiazana z firma Conbelts S.A., jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą prowadząc tor dyskusji na forum. Tym spowodowane są moje pytania. I dzięki merytorycznym odpowiedziom jesteśmy w stanie razem komuś pomóc.

Alicja

@tusz czyli w Conbelts S.A. są teraz zwolnienia? Jak myślisz czym mogą one być spowodowane? W wywiadzie z pracodawcą jest podane, że ciągle szukają nowych osób do pracy, w tym np. studentów: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7320,wywiad-agnieszka-fiszer.

tusz
@Alicja

Alicjo spytaj się wśród swoich czym zwolnienia były spowodowane, a ja jestem również bardzo ciekaw tych przyczyn, bo do tych które dajecie na wypowiedzeniach to nawet nie trzeba pisowskich sędziów aby wygrać w sądzie. Ostatnio się trochę uspokoiło, ale oby nie była to przysłowiowa cisza przed burzą.

tusz

puder napisz lepiej ile jeszcze osób zwolnicie? i czy to co się dzieje nie podpada pod grupówki?

Puder

Zatrudnienie w Polsce rośnie od trzech lat, a bezrobocie spada i jest najniższe od ćwierćwiecza. Tymczasem dynamika wzrostu płac jest umiarkowana, nie przyspiesza, a w czwartym kwartale 2016 r. wręcz się obniżyła – zwracają uwagę eksperci NBP. Powód? - Przyczyniło się do tego prawdopodobnie wystąpienie czynników jednorazowych oraz osłabienie się tempa wzrostu zatrudnienia. Ograniczająco na dynamikę wynagrodzeń nominalnych nadal oddziałuje też napływ pracowników z Ukrainy – czytamy w raporcie o inflacji przygotowanym w Instytucie Ekonomicznym Narodowego Banku Polskiego. Presja na płace będzie rosła Eksperci NBP prognozują jednak, że w następnych kwartałach tempo wzrostu płac w ujęciu nominalnym przyspieszy, czemu będzie sprzyjać dalszy spadek bezrobocia i prognozowane przyśpieszenie wzrostu gospodarczego. - O możliwości wzrostu płac informują także firmy ankietowane przez NBP, które wskazują na nasilenie się nacisków płacowych ze strony pracowników – czytamy w raporcie NBP. Skalę wzrostu płac – zdaniem ekspertów NBP - będzie zwiększać również rosnąca inflacja oraz wzrost płacy minimalnej od początku 2017 r. Eksperci NBP zwracają też uwagę, że pozytywnym zmianom na rynku pracy sprzyjają wciąż relatywnie niskie ceny importu zaopatrzeniowego (pomimo wzrostu w ostatnim okresie cen surowców) zwiększające możliwości przedsiębiorstw do ponoszenia kosztu zatrudnienia dodatkowych pracowników bez istotnego wpływu na marże firm. 500 plus szkodzi czy pomaga? Autorzy raportu przyznali, że trudny do określenia pozostaje wpływ programu "Rodzina 500 plus" na rynek pracy. Z jednej strony istnieje obawa, że wzrost wielkości świadczeń rodzinnych może przyczyniać się do obniżenia aktywności części osób obecnie aktywnych zawodowo. Wyższe świadczenia zwiększają bowiem koszt alternatywny podjęcia zatrudnienia i w konsekwencji zniechęcają do poszukiwania i podjęcia pracy osoby o niskim dochodzie. Z drugiej strony kontynuacji wzrostowej tendencji zatrudnienia sprzyja wzmacniany transferami budżetowymi wyższy popyt konsumpcyjny. - Dane za trzeci kwartał 2016 r., tj. pierwszy pełny kwartał, w którym wypłacane były pieniądze z programu "Rodzina 500 plus", nie wskazały na zmiany trendów aktywności zawodowej mogących świadczyć o dostosowaniach do zwiększonego poziomu świadczeń rodzinnych – czytamy w raporcie. Według oceny NBP wzrost w trzecim kwartale 2016 r. liczby osób nieaktywnych z powodu konieczności wywiązywania się z obowiązków rodzinnych związany jest raczej z rosnącą liczbą osób w wieku powyżej 80 lat, które wymagają opieki bliskich. Bezrobocie będzie spadać W horyzoncie projekcji NBP, czyli do końca 2019 r., stopa bezrobocia wciąż ma spadać, co będzie efektem ograniczenia zasobu siły roboczej. A z kolei jest pokłosiem kontynuacji negatywnych tendencji demograficznych obserwowanych w Polsce, tj. zmniejszania się liczebności roczników wchodzących na rynek pracy oraz wzrostu udziału osób w wieku poprodukcyjnym. - W horyzoncie projekcji inflacji oczekuje się kontynuacji tendencji stopniowego wyhamowywania wzrostu liczby pracujących. Wprawdzie uwarunkowania popytu na pracę pozostają korzystne, na co wskazują m.in. utrzymujące się znacznie powyżej średniej wieloletniej prognozy deklarowanego przez przedsiębiorstwa poziomu zatrudnienia, ale przy rekordowo niskiej stopie bezrobocia ograniczeniem dla wzrostu liczby pracujących w coraz większym stopniu staje się niedostateczna podaż pracy – piszą eksperci NBP. Obniżenie wieku emerytalnego nie sprzyja W raporcie czytamy, że negatywne oddziaływanie czynników demograficznych na podaż pracy będzie wzmacniane dodatkowo obniżeniem wieku emerytalnego, co obniży liczbę zatrudnionych w wieku przedemerytalnym i poprodukcyjnym. - Jednocześnie współczynnik aktywności zawodowej w drugiej z tych grup prawdopodobnie zmniejszy się na skutek obniżenia wieku emerytalnego od 1 października 2017 r. Wpływ niższej podaży pracy osób w wieku poprodukcyjnym na podaż pracy ogółem może być w części kompensowany wzrostem aktywności zawodowej w pozostałych grupach wiekowych, choć w przypadku osób w wieku przedemerytalnym możliwość ta będzie ograniczona – uważają eksperci NBP. I dodają, że przesunięcie wieku objęcia ochroną przed zwolnieniem może bowiem zwiększyć obawy pracodawców przed zatrudnieniem osób z tej grupy wiekowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Conbelts S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Conbelts S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Conbelts S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Conbelts S.A.
2.2/5 Na podstawie 332 ocen.

Conbelts S.A.