schnellecke

Swarzędz

Opinie o schnellecke

anonim 2011-10-27 11:01
firma nie jest zla od kiedy sa dobre zwiazki...
byly pracownik 2017-06-30 09:40
firma jak kazda inna ale co do niektorych pracownikow i ich zachowania to poraszka na zmianie 1 jest paru takich pracownikow co im sie wydaje ze maja wladze absolutna i tam decyduja o wszystkim a zwlaszcza dwoch takich co rzadza na belce i ustawiaja tam wszystkich to jest tragedia jeden wszystkich obmacuje po tylkach a drugiemu sie wydaje ze jest conajmniej jakims dyrektorem a takie maja odzywki do innych pracownikow ze az uszy wiendna i to lider toleruje bo to jego przydupasy inni sobie sami ustalaja gdzie maja pracowac bo tak im jest wygodnie i zeby tylko sie nie napracowac takich jak ci dwaj z belki to prezes powinien rozdzielic kazdego z nich na inna zmiane bo oni sobie sami ustalaja kto ma pracowac na belce a kogo skasowac i to sie toleruje a oni sie smieja ze im to uchodzi bez zadnych konsekwencji to nie dopuszczalne zeby tacy ludzie tam pracowali a co do tej dwojki to pierwszy bartek pseldo gej adrugi to marcin pseldo pies jak mozna pracowac w takich warunkach w takiej firmie,
byly pracownik 2017-06-30 09:44
byly pracownik 2017-06-30 09:48
pozdbyrawiam ,były pracownik 2017-07-15 17:43
o,dzięki. Nareszcie ktoś zainteresował się jak tak naprawdę wygląda praca na pierwszej zmianie. Teoretycznie to lider jest tam niepotrzebny, zmianą rządzą prcownicy, tak zwane lizusy albo koledzy od imprez. do tego dochodziło , że gdy pracownik zrobił jakiś błąd to nie lider tylko kolesie robili takie jazdy, że szkoda gadać. Ale widać ani kierownik ani biuro na takie rzeczy nie zwracają uwagi. Trudno tam pracować , jeżeli jest taka presja , dlatego ludzie popełniają błędy. Myślę , że poprzednie opinie były słuszne , pewne osoby powinny być rożdzielone każda z nich pracować na innej zmianie. A dokładnie chodzi o dwóch pracowników belki. Krótko pracowałem na tej zmianie , ale widziałem dużo. Pracodawca ok. ale do końca nie wie co tam się dzieje.
Zostaw swoją opinię o schnellecke - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie schnellecke