Suempol Sp. z o.o.

Bielsk Podlaski

Opinie o Suempol Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 12:28
Coś zmieniło się w firmie Suempol Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.
pawie pióro 2016-02-18 12:52
Ogólnie -nie ciekawe warunki. Masakra
Tomek z H... 2016-12-13 17:43
Praca dla wytrwałych i zdeterminowanych. Na niektórych stanowiskach można nieźle zarobić. Praca wymaga jednak poświęcenia bardzo dużo dla zakładu. No i pani Prezes o anielskim uśmiechu.
stella 2017-03-25 17:07
Praca w obecnej chwili w tej firmie to jakiś koszmar zarobki coraz niższe i wymagania większe....życia prywatnego wogóle nie masz....bak słów
chyba oślepnę 2017-04-07 21:54
Wydaje mi się że pani prezes powinna zmienić zarządzających, którzy dogadzają tylko swoim znajomym stwarzając im najdogodniejsze warunki pracy i płacy, nie bacząc przy tym na dobro firmy, z tymi "pracusiami tylko podczas swojej obecnosci" obawiam się że firma będzie upadać zamiast rozwijać się. Pani prezes może są osoby które warto zatrudnić i które będą dbać o dobro firmy a nie tylko o swoje "tyłki" (przepraszam za wyrażenie). Czasami już nie można było patrzeć na tą obłudę. Zatrudnianie rodziny może jest dobre pod względem skrócenia procesu rekrutacji, ale na pewno nie wpływa dobrze na jakość produkowanych towarów. Na znajomych zawsze przymyka się oczy, a resztę się gnębi, dlatego tyle osób ostatnio się zwolniło i dlatego są małe zamówienia. Ja również z tego powodu już tu nie pracuję. Są osoby, które pracują i starają się nie tylko podczas kontroli pani prezes. Podziwiam ich i uwielbiam. A mikrobiologia jak ma być dobra jak same brygadzistki każą podejmować z podłogi rybę która upadła na posadzke i każą dalej puścić ją na taśmę.
Zostaw swoją opinię o Suempol Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Suempol Sp. z o.o.