ESV S.A.

Wrocław

Opinie o ESV S.A.

admin 2015-06-21 11:40:37
Mieliście styczność z firmą ESV S.A. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
Spójrzcie prawdzie w oczy 2016-07-26 22:33:37
Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Wszystkie negatywne cechy korporacji, dzika pogoń za kapitalizmem i bogaceniem się zarządu i dyrektorów. Ludziom przyznają jakieś śmieszne wynagrodzenia na start (zupełnie oderwane od rzeczywistości), później po dwóch latach kilkudziesięciozłotowe podwyżki w żywe oczy mówiąc, że w firmie jest jak jest i nie mogą zrobić nic więcej, przy czym sami kasują kilkadziesiąt razy więcej i podobnie rozdają swoim klakierom. Niesamowity nepotyzm, na każdym kroku spotkasz te same nazwiska. Z każdej strony kolesiostwo i protekcja. Zasada jest jedna: im więcej po Tobie spływa i dalej wejdziesz w d... tym więcej dostaniesz. Zero jakichkolwiek ludzkich odruchów. Firma wśród własnych pracowników traci na wizerunku z każdym dniem, gdyż o ile pracownicy we własnym gronie trzymają się razem to zawsze nadzorca niewolników zrobi wszystko żeby popsuć ludziom humory. Uśmiech, niemile widziany, bo znaczy, że nie pracujesz wystarczająco ciężko. O szkoleniach, rozwijaniu kompetencji czy zapłacie za częste nadgodziny zapomnij, jak zostajesz dłużej to znaczy, że nie wyrabiasz się, wszelkiego rodzaju dodatki w zasadzie nie istnieją, bo i tak przeżresz. Jeżeli złapiesz przełożonego na niekompetencji (co jest łatwe) to możesz szukać nowej pracy, bo oni nie zapominają. Jak ktoś się zwalnia to proces rekrutacyjny jest maksymalnie opóźniany, bo firma zaoszczędzi. TRAGEDIA, szukaj dalej.
gość 2016-09-08 13:51:52
Sztaudynger napisał kiedyś taką fraszkę: nie mów o kimś , że ktoś jaki skoro sam żeś byle jaki
Zostaw swoją opinię o ESV S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESV S.A.