Jakon

Opinie o Jakon

anonim 2010-09-01 14:41:27
ODRADZAM!!! Brak szacunku dla pracownika, [usunięte przez moderatora] i kombinacje już przy podpisaniu umowy o pracę! z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej! brak zakresu obowiązków. Jak najdalej od tej firmy!!!
anonim 2011-07-12 17:15:56
Szukam osob ktore maja zle doswiadczenia z firmą jakon sp zo.o., w zarowno jako pracownicy i ich podwykonawcy, pisac na adres zlyjakon@gmail.com
Pracownik 2013-05-11 10:42:11
Rewelacji nie, praca pod ciągłą presją. Nadgodziny niepłatne, o szkoleniach w tej firmie można zapomnieć. Rzeczywistość przy rozmowach, a w realu jest zupełnie inna.
Zastanów się jeszcze na spokojnie czy warto.
obcy 2014-03-25 11:37:25
(usunięte przez administratora)a jakie stanowisko Cie interesuje?
Boluś 2016-04-15 10:49:20
Witam,
Jakie są zarobki na stanowisku inżyniera budowy? Jeżeli wymagają gotowość do wyjazdów służbowych czy placone są delegacje? Koszty zakwaterowania pokrywa firma?
Krzemski 2016-05-17 19:02:40
No umowa jest dawana na starcie @luz tak jak piszesz. Można się zatrudnić jako specjalista ds. ofert. Wymagają wykształcenia wyższego budowlanego, dyspozycyjności a nawet samodzielności i odpowiedzialności.
Zostaw swoją opinię o Jakon - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakon