Bacha Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bacha Polska Sp. z o.o.

niezadowolony 2010-02-04 12:58:51
Nie polecam, brak możliwości awansu no chyba że lubicie (usunięte przez moderatora) a to i tak nie musi przynieść efektu. Bardzo słabo płacą i gdy tylko pracownicy zarabiają trochę więcej zmieniają system premiowania oczywiście na niekorzyść pracownika. Towar słabo rotujący więc aby zrobić plan musisz się mocno namęczyć a premia zostaje wypłacona tylko przy wyrobieniu 100%.
bbbbbbb 2010-02-15 18:20:05
Mam pytanie jakimi samochodami latają PH w bacha no i cyz sa to osobowki czy wiezniarki
były 2010-02-16 06:05:25
osobwe corsa lub fiesta ale nie polecam tej pracy to się wgóle nie sprzedaje
Marcin 2011-11-19 13:58:03
Firma Bacha Polska to dno. Pracują tam prości ludzie z Nasielska, w większości zgorzkniałe, złośliwe plotkary i donosicielki. Interesują się wszystkim i wszystkimi. Zarobki w tej firmie to żenada. Zagraniczna firma a wcale nie doceniają tam pracownika. Jest spora rotacja, ciągle kogoś zwalniają i przyjmują. Nie ma szansy na awans, podwyżkę.
wexpo 2016-05-18 19:15:14
No nawet spytać i ustalić @wertfg. Teraz mają rekrutację otwartą na stanowisko mechanika. Wymagane jest wykształcenie kierunkowe, preferowane mechanika maszyn, trzeba też mieć uprawnienia SEP Grupa 1, do 1 kV i dobrze posiadać udokumentowana umiejętność spawania metodą TIG.
Zostaw swoją opinię o Bacha Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bacha Polska Sp. z o.o.